Швидкий спосіб заробити гроші в інтернеті

Як заробити гроші в інтернеті: SpyWords Знаю, звучить як чергова замануха, але більш підходящого заголовка не придумав, а спосіб реально дієвий. Підприємець, адже він тому і підприємець, що постійно щось робить. Прошу вибачення за тавтологію, майже як в тому анекдоті - "У підвалі клубу любителів тавтології виявлено смертельно убитий труп загиблого мерця", але це так. Поясню про що я. Спочатку сервіс SpyWords був представлений як інструмент для себе, для своїх проектів (докладніше про SpyWords , якщо хто не знайомий з ним), але в Останнім часом я все частіше спостерігаю у своєму партнерському рахунку суми, оплачувані користувачами, в 5'000 рублів. Все, звичайно, може бути, але сильно сумніваюся, що мої партнери - це найбільші рекламодавці рунета або SEO компанії, яким життєво необхідний тариф Unlim, вартістю якраз 5'000 рублів.

Опубліковано: 20/02/13 @ 11:52
Розділ Заробити Читати далі...

Хороша можливість вплинути на відвідуваність сайту та заробіток з нього ;)

Гарна можливість вплинути на відвідуваність сайту, а також збільшити дохід за рахунок грамотного підбору ключових слів з високим CPC Натхненний виходом нової версії WP Smart Linker і проведеної Профіт-Партнером акції я вирішив поділитися з Вами ще однією можливістю вплинути на відвідуваність сайту, а також збільшити дохід за рахунок грамотного підбору ключових слів з високим CPC (середня вартість кліка). Відразу поясню чому ще однієї. Деякий час тому я вже публікував пост про спільне використання плагіна перелінковки та програми KeyCollector. Разом ці продукти дають дуже гарні результати, використовувати описаний метод можна і потрібно. Приблизно так я підтягую позиції по яких перебуваю нижче 1-3 місця. Але не всім підходить описаний метод. Комусь по грошах не підходить, комусь не хочеться використовувати такий складний інструмент, як keycollektor. Вихід на перший погляд бачиться в рідномусервісі Яндекса WordStat, але це тільки на перший погляд. З його допомогою буде вкрай складно зібрати потрібну базу ключевіков, практично неможливо.

Опубліковано: 20/11/12 @ 10:52
Розділ Заробити Читати далі...

Відмінна можливість щомісяця отримувати додатковий дохід !

Відмінна можливість щомісяця отримувати додатковий дохід! Партнерські програми інтернету - це форма партнерства, в механізмі якого закладено розподіл прибутку між учасниками цієї форми співпраці. Партнерські програми для заробітку вважаються відмінним способом отримання доходу за допомогою Інтернету. Робота з партнерськими програмами для заробітку зводиться до рекламування і реалізації партнерського продукту в Інтернеті. За кожен проданий продукт Вам належить певний відсоток. Перш ніж почати отримувати доходи, потрібно стати партнером якого-небудь комерційного ресурсу. З вибором партнерських програм для заробітку дуже важко визначитися, оскільки їх кількість в мережі Інтернет занадто велике. Як вибрати партнерські програми на сайті, щоб не потрапити в халепу, Вам допоможе http:// zarabotat-na-sajte.ru/parterskie-programmi.html .

Опубліковано: 01/10/12 @ 07:23
Розділ Заробити Читати далі...

Кейс сайту під мобільний трафік з місячним доходом 127.000 рублів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Я вам не розповідав, а от Wildo якось у себе на блозі згадував, що ми з ним вже близько 8 місяців робимо один сайт під мобільний трафік. Чисто під монетизацію. З нуля. При вкладеннях: 1) на посилання в сумі за 8 місяців близько 15000 рублів; 2) на створення разово близько 9000 рублів; 3) на контент в сумі за 8 місяців близько 14 000 рублів. За 8 місяців довели до заробітку ~ 127.000 рублів на місяць . Я попою відповім, саме до такої суми заробіток в підсумку плавно виріс. Рекорд добового заробітку 7643 руб, і все це в скріншотах. При чому, вкладення, якщо поділити на місяці, ну, реально невеликі. І їх можна було б ще скоротити, але тоді і заробіток б був менше. Витівка окупилася в багато-багато разів, хоч і старт був не найкращий. Зараз ми вирішили, що потрібно паралельно продавати мануал на цю тему. Поки гаряче і актуально. Але вже не так легко, як ніколи.

Опубліковано: 29/07/12 @ 02:54
Розділ Блоги Заробити Пошуковики Читати далі...

Чи є гроші в фарме або 100 $ за кожного любителя табелів від RXprofits

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Фарма - штука нестабільна. Ховають її - постійно. І саму нішу і окремі партнерки. З останнього, у Главмед трабли (тимчасові):
пруф

Скільки? Але мені якось на очі потрапив топік на GoFuckBiz, в якому тамтешні форумчани збирали гроші для дитячих будинків на НГ. Форум не найбільший, по загальній відвідуваності GoFuckBiz поменше MaulTalk або MMGP. Однак 127 форумчан зібрали 26497 $ (пруф ): Мало того, що великий% відгукнувся, так ще й середній чек ~ 200 $. Чим ці форумчани займаються? Фарм, адалт, менше дейтінг, гемблінга, даунлоад. Основний контингент працює під буржунете. Та взагалі, так склалося, що фармой під буржунете займаються більше росіяни, ніж американці. І хохлів багато, о так, їх скрізь багато. Буває навіть таке.

Опубліковано: 16/07/12 @ 09:57
Розділ Заробити Читати далі...

Як правильно економити гроші ?

Як правильно економити гроші? Грошей ніколи не буває багато. Більшість людей живуть від однієї зарплати до іншої, причому грошей їм вистачає лише на їжу. Що ж необхідно зробити, щоб змінити ситуацію? - Знайти додаткові кошти, а найголовніше - навчитися розумно економити гроші. У цій статті будуть розглянуті способи, за допомогою яких можна буде економити гроші. Економія грошей є важким і трудомістким процесом, проте він того вартий. І так, з чого ж почати? Насамперед варто робити розрахунок грошових коштів, за допомогою якого можна вирахувати непотрібні витрати і прибрати їх, планувати й виконувати свій бюджет, щоб не витрачати його на непотрібні речі. Наступним кроком буде відмова від шкідливих звичок, таких як алкоголь, куріння, зайва тортик, імпульсивна покупка, подорож на таксі і т.д. З цим усім необхідно боротися. Варто навчитися витрачати гроші розумно. Слід купувати одяг високої якості, яка зможе прослужити набагато довше, ніж дешевий аналог.

Опубліковано: 04/07/12 @ 01:21
Розділ Заробити Читати далі...

Користувачі LiveJournal тепер запрацюють реальні гроші

Користувачі LiveJournal тепер запрацюють реальні гроші Учасники знаменитого блогхостнга LiveJournal тепер будуть не просто витрачати зароблені «жетони» на поліпшення аккаунта. Ілля Дронов в своєму записі повідомив про те, що зовсім скоро (у травні) з'явиться нова можливість монетизації щоденників. Судячи з запису, тепер кошти, зароблені на сервісі, можна буде конвертувати в рублі або валюту. Правда поки не уточнюється, яка комісія при цьому буде стягуватися. Глава LiveJournal розповів про нюанси монетизації блогів. Наприклад, в найближчому майбутньому користувачам стане доступна для розміщення в щоденниках рекламна частина Self Promo. У ній буде присутній посилання на інший авторський блог. Власник щоденника за допомогою нехитрих налаштувань зможе оцінити вартість посилання і внести в "чорний список» блогерів, які не зуміють в журналі дати свою рекламу. Рекламний блог буде відображатися на всіх сторінках щоденника між вмістом і коментарями.

Опубліковано: 26/04/12 @ 11:36
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

PayPal виявила бажання співпрацювати з « Поштою Росії»

PayPal виявила бажання співпрацювати з «Поштою Росії» Газета «Комерсант» повідомила, що найбільша платіжна система PayPal зацікавилася можливим співробітництвом з «Поштою Росії» з метою значного спрощення роботи аукціону системи. Компаніями розглядається можливість випуску спеціальних передплачених карт від пошти РФ, які в подальшому можна буде прив'язати до свого електронного гаманця. Завдяки карті користувачі системи зможуть оплатити товари в магазинах і знімати гроші в банкоматах. Обговорення і планування виходу PayPal на російський ринок триває вже не один рік. Громадяни РФ можуть оплачувати інтернет товари за допомогою гаманця PayPal, але виводити кошти можливо тільки на рахунки в банках США. З цієї причини число російських клієнтів системи впало на 8%, хоча багато інтернет-сервіси співпрацюють з eBay.com, в тому числі і великі файлообмінники. Багатьом відомо, що заробіток в інтернеті на файлообмінниках особливо популярний серед новачків.

Опубліковано: 29/03/12 @ 07:20
Розділ Заробити Читати далі...

Картинки можуть перетворюватися в гроші

Картинки можуть перетворюватися в гроші Хорошим бізнесом в інтернеті може стати заробіток на фото або ілюстраціях, 3D моделях, текстурах. Чому ні? Адже сучасні папараці мають у реальному житті непогані гонорари. Понад 4 млн. доларів віддали батьки за фото своєї новонародженої дочки актори Пітт і Джолі фотографу, який хотів оприлюднити фото. Практично кожен користувач у мережі має цифровий фотоапарат. Щоб робити барвисті фото, не обов'язково бути професіоналом. Щоб почати заробляти на фото в інтернеті, необхідний спочатку тільки цифровий фотоапарат. Якщо навчитися векторної графіки, попрактикуватися у створенні 3D моделей, можна почати заробляти на продажу картинок через інтернет. Заробіток на фотографіях може бути стабільним і приємним. Для початку необхідно мати власну колекцію з 100, а лучше1000 фотографій. Вони можуть бути різного жанру, головне, щоб зберігалося авторство. Володіти азами англійської мови для виходу з фото на західні стокові ресурси переважно.

Опубліковано: 21/03/12 @ 10:55
Розділ Заробити Читати далі...

Хочете грошей в інтернеті ?

Почув про супер рекламної пропозиції рекламна мережа Яндекса, скорочено - РМЯ, яке займається контекстною рекламою. Для тих, хто не знає: буває пошукової та тематичної. Реклама розміщується на сайтах учасниках. Як потрапити в РМЯ ? Є два шляхи - стандартний і не стандартний. Звичайний шлях доступний тим, у кого щодня триста унікальних користувачів. В цьому випадку треба розмістити оголошення Яндекс-директ, або Яндекс-маркет у себе на ресурсі. І все. Прибуток покотить. Для цього потрібно просто помістити у себе код оголошення Яндекс-директ. Копіюєте код і розміщуєте його в HTML-коді на своє сайті. Це був шлях звичайний.
А що якщо ви дуже хочете заробляти, але до трьохсот унікальних відвідувачів не дотягуєте, вас врятують центри обслуговування партнерів рекламної служби Яндекс. Запам'ятати треба не тільки повна назва, а й коротке ЦОП РМЯ. Чесно? Мені здається, що вони накручують відвідуваність, але що ще важливо - вони консультують, що зробити на сайті, щоб він був кращим.

Опубліковано: 14/03/12 @ 10:16
Розділ Заробити Читати далі...

Вважаємо гроші знаменитостей - скільки вони заробляють в Twitter

Скільки грошей заробляють в twitter зірки? Сьогодні, переглядаючи повідомлення в twitter, якось випадково натрапив на аккаунт Чарлі Шина. Його 6,7 + мільйонів послідовників змусили мене задуматися, скільки ж можна заробити $ з такою кількістю фоловерів? Виявляється, twitter вже давно використовується світовими знаменитостями для цих цілей. Акаунти зірок щодня відвідують сотні тисяч читачів. Тому і шансів заробити пристойну суму у них набагато більше, ніж у рядових користувачів. Цим загальні кумири і користуються. Існують навіть рекламні агенції, які розрулюють всі нюанси пов'язані з утриманням майбутнього рекламного твіти і його вартості. Одним з найбільших рекламних агентств у цій галузі є adly.com . Ця компанія зародилася в 2009 році, але вже співпрацює з American Airlines, Old Navy, Best Buy, Toyota і рядом інших відомих магазинів і компаній. В даний час за допомогою цього агентства більше 5 тис. знаменитостей регулярно публікують свої твіти, заробляючи на них тисячі доларів.

Опубліковано: 06/03/12 @ 11:01
Розділ Заробити Читати далі...

Один з найнадійніших і регулярних джерел доходу

Як заробляти гроші в інтернеті на контекстній рекламі? Яку основну мету переслідують ті, хто розміщують сьогодні свої сайти в мережі Інтернет? Яку мету переслідуємо ми? Відповідь однозначна - пошук і залучення цільової аудиторії . А тепер припустимо, що ми в досягненні цієї мети дуже процвітали: створені нами ресурси настільки інформативні та змістовні, що на них щодня збирається інтернет-аудиторія в такій кількості, про який ми і не мріяли. Як ви думаєте, відреагують на це акули рекламного бізнесу? Природно, бажанням розмістити рекламу на наших ресурсах, що дає можливість піарникам пропіарити просувний бренд або продукт, а власникам сайтів - отримати чималий додатковий дохід . Мова не про постових, а про контекстній рекламі . Я заробляю на хліб насущний саме таким способом. Кілька моїх сайтів працюють і досить успішно заробляють для мене рублі. Це дійсно один із самих надійних джерел доходів для власників сайтів. Написати подібний пост я хотів уже давно, але все щось відкладав. Час прийшов! Читайте уважно і до кінця.

Опубліковано: 05/02/12 @ 06:20
Розділ Заробити Читати далі...

Поповнення webmoney через Ощадбанк Онлайн

Як поповнити WebMoney через СМС за допомогою Сбербанк Онлайн Великих сум на webmoney я не тримаю. Якщо потрібна сума більше, ніж є на гаманці, то поповнюю його. Раніше я це робив за допомогою одного онлайн сервісу, але зовсім недавно ближче познайомився з функціоналом ощадбанк онлайн (я утримувач ощадбанківських VISA). Виявляється там є можливість поповнення webmoney гаманця і настроюється все досить просто. Але якщо у вас атестат продавця , як і в мене, то можуть виникнути деякі труднощі ... як і в мене. Рішення проблеми досить просте, якщо його знати. Але все по порядку. Плюси такого способу поповнення webmoney: 1. Миттєве поповнення R-гаманця (після відправки смс через пару хвилин гроші вже в гаманці);
2. Щодо сторонніх сервісів невелика комісія - 2% ;
3. Немає необхідності відправляти дані своєї пластикової карти аби кому, як при використанні сторонніх сервісів. Що нам потрібно: 1. Доступ до системи Сбербанк.Онлайн;
2. Підключена до вашого мобільного функція "мобільний банк";
3. Webmoney гаманець.

Опубліковано: 26/01/12 @ 03:55
Розділ Заробити Читати далі...

Макс Гринів, лауреат iPad Game of the Year : « Я не намагаюся заробити всі гроші, я працюю так, щоб було цікаво»

Один з найбільш успішних українських розробників ігор для мобільних платформ у минулому працював в автосервісі, в суді і навіть вчив охочих танцювати брейк-данс. Ми зустрілися з ним на конференції GameDev у Львові, де він виступав з доповіддю і розповідав про розробку ігор загалом і Contre Jour зокрема. Свої виступи на публіці Макс любить починати з акробатичних трюків - як він сам пояснює, для залучення уваги: ?? Макс Гринів , 29-річний розробник зі Львова, отримав нагороду iPad game of the year за свою гру Contre Jour і сколихнув медіа -простір. Також гра була номінована на премії Game Critics Awards і IAA. Гру Contre Jour розробник створював майже поодинці, але надалі планує працювати з командою. В інтерв'ю ДОУ Макс Гринів розповів про свої подальші плани. - Чи плануєш ти створити власну гейм-студію? - Так, планую. У мене вже є команда - нас троє (ще один девелопер і художник), і ми плануємо розширюватися далі. Якою буде студія? Залежить від того, які будуть проекти і масштаби.

Опубліковано: 25/01/12 @ 10:40
Розділ Заробити Читати далі...

Інтерв'ю з агрегатором партнерок admitad : « Занадто багато грошей! »

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Взяв інтерв'ю у директора з маркетингу admitad. Хто не в курсі, admitad - це така кльова штука, яка включає в себе десятки партнерок різної спрямованості. Типу агрегатор. Спочатку ця спрямованість стосувалася в основному онлайн ігор, але потім туди почали прикріплятися і партнерки по взутті, одязі, знайомства, книг та ще купі всього. Це, до речі, перше їх інтерв'ю. Але колись - коротко про нову фішку admitad. Там з'явилася можливість залучати покупців знижками і всякими бонусами. Наприклад, 1000 рублів знижки на наступне замовлення одягу. Наприклад, невелика знижка на весь асортимент магазину або велика знижка на щось точне. Припустимо, ви можете рекламувати певний магазин з admitad, вказуючи в цій самій рекламі, що при введенні такого-то промо-коду користувачеві дається такий-то бонус. І це типу його мотивує. Тепер до інтерв'ю.

Опубліковано: 15/12/11 @ 02:47
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Сайт з SMS доходом в 80К рублів, який ніхто не хоче купувати

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Є такий сайт - rabota.es. Він приносить 85к рублів на місяць (з них 150 $ на AdSense). На серч його пропонують придбати за 777к рублів. Але ніхто не горить бажанням, хоча окупність 9 місяців для неГС - це нормально. Відвідуваність там ~ 2000 в день. Як заробляє цей сайт? На SMS. Людина приходить з запитів типу «робота в Газпромі вахтовим методом». Конкуренції там мало. Далі потрапляє на цей сайт. Далі читає, що, мовляв, в Газпромі дуже хочуть його прилаштувати в свої ряди. Вказується, що зп типу до 188к рублів.
Ну, а потім пропонується головне: Туди вписується телефон. Потім приходить SMS: «Дайте ТАК на смс для реєстрації на Rabota.es». Деякі відправляють «так». Після чого отримують явно не те, на що розраховували. Такий PFOTIT: Не купують цей сайт тому що є ризик того, що гарненько наїдуть або з Газпрому або відділу К. Вірніше, може бути, вже наїжджають.

Опубліковано: 23/11/11 @ 01:56
Розділ Заробити Читати далі...

Сайт с SMS доходом в 80к рублей, который никто не хочет покупать

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Є сайт -. Він приносить 85к рублів на місяць (з них 150 $ на AdSense). На серч його пропонують придбати за 777к рублів. Але ніхто не горить бажанням, хоча окупність 9 місяців для неГС - це нормально. Відвідуваність там ~ 2000 в день. Як заробляє цей сайт? На SMS. Людина приходить з запитів типу «робота в Газпромі вахтовим методом». Конкуренції там мало. Далі потрапляє на цей сайт. Далі читає, що, мовляв, в Газпромі дуже хочуть його прилаштувати в свої ряди. Вказується, що зп типу до 188к рублів.
Ну, а потім пропонується головне: Туди вписується телефон. Потім приходить SMS: «Дайте ТАК на смс для реєстрації на Rabota.es». Деякі відправляють «так». Після чого отримують явно не те, на що розраховували. Такий PFOTIT: Не купують цей сайт тому що є ризик того, що гарненько наїдуть або з Газпрому або відділу К. Вірніше, може бути, вже наїжджають.

Опубліковано: 23/11/11 @ 01:56
Розділ Заробити Читати далі...

Костянтин Леонович, Sape: «Система дає стійкий дохід, і це не може не залучати велику кількість нових сайтів."

Костянтин Леонович - менеджер по роботі з ключовими партнерами Sape.ru, особа дуже публічне; це людина, що виступає «рупором» біржі, в минулому - досвідчений оптимізатор, побудував сітку з декількох тисяч сайтів. Ми з задоволенням послухали доповідь Костянтина на 8P в Одесі, і тоді ж народилася думка попросити його відповісти на кілька каверзних запитань з приводу Sape. Що з цього вийшло - читайте далі. Костянтин, добрий день. 1. Перше питання - деякі вебмайстра скаржаться, що в Sape довго розкуповуються посилання. Можете прокоментувати? Найчастіше від нестачі рекламодавців страждають виробники так званих псевдосайтов. Сайт поганої якості, з шаблонним дизайном, автоматично згенерували текстами, створений виключно з метою заробітку на посиланнях виглядає непривабливо в очах рекламодавця. Природно, що перевага покупців буде віддаватися хорошим, якісним сайтам, які продають по 1-2 посилання зі сторінки. 2.

Опубліковано: 10/08/11 @ 01:27
Розділ seo Заробити Читати далі...

Якщо є зайві гроші і не встигаєте їх витрачати

То можна, як роблять багато інвесторів, купувати частки відомих компаній, запускати власні прибуткові або не дуже проекти, купувати блоги і сайти. А можна гроші комусь довірити, щоб цей хтось пустив ваші гроші в роботу. Відразу згадалася одна шкільна історія, коли нам читав лекції один дуже заповзятливий бізнесмен. Читав їх про свій бізнес, про себе. Так ось у нього чергова по рахунку дружина була якась там дизайнерка нігтів (до речі на той момент його теща була йому ровесницею) і в неї був свій величезний салон краси + фітнес - все в одному. І вона якось поїхала великим кортежем до Москви з великою сумою грошей на борту, щоб закупити і привезти якийсь наворочене обладнання, сумарна вартість якого дорівнювала на той момент 5-10 квартир у Рязані. Саме в той момент коли вона поїхала, він читав у нас лекції. І там в Москві відбулася нестиковка з постачанням, і обладнання треба було чекати ще 2 місяці.

Опубліковано: 26/07/11 @ 07:06
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

CheapTop - швидко та дешево в топ!

Промо-матеріали CheapTop - швидко та дешево в топ! Або якісна та діюча розкрутка за адекватні кошти і навіть безкощтовно!
Вы розробили блог, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленнням, унікальным контентом, відмінною інформативністю та навігацією! Але, на жаль, це не привід що його хоч хтось побачить і відвідає. Він може загубитися в безодні Інтернету, серед безлічі інших, не менш привабливих веб-сайтів. Сайт потрібно просувати! У цьому Вам допоможе CheapTop! Отже, що пропонує сервіс: Реєстрація в каталогах веб-сайтів - відмінний метод просування порталів Пошукові системи вважаються головним джерелом трафіку для більшості сучасних інтернет ресурсів. Тому просування веб-ресурсу в пошукових системах вважається основним завданням людей, зацікавлених в отриманні якомога більше цільової аудиторії. Величезне значення при формуванні видачі пошукових систем отримує фактор посилання ранжирування.

Опубліковано: 11/06/11 @ 01:28
Розділ seo Заробити Пошуковики Сервіси Читати далі...

1 2 3