Обговорюємо з Кроликом Роджером: де ж, мати їх, гроші в Інтернеті?

 Сьогоднішнє інтерв'ю мені здалося куди цікавіше попереднього . Обговорюємо партнерські програми в Рунеті + успіхи Кролика на інших теренах типу створення своїх проектів. Він пацанчік реальний, не підер там якийсь з двору. Ну, а в кінці інтерв'ю вас чекає те, що мене в ньому радує найбільше. MaulNet: Отже, значить, ти - Кролик? Кроль: Він самий. :-) Кролик Роджер, якщо точніше. Завжди тяжів до довгих нікнейми, хтось може пам'ятати мою діяльність за часів Web 2.0 під ім'ям Іван Спарк. Мені завжди були цікаві нові ринки, що розвиваються. Спочатку Web 2.0, потім CPA мережі на заході, зараз от російські CPA. MaulNet: Окей. Я щось ностальгічне пам'ятаю про те, що тебе хтось вбив або підставив. Це правда? Мертвий кроль завжди краще живого
Кроль: Прекрасний фільм, прекрасний персонаж, до мене не має ніякого відношення. Просто однофамільці. MaulNet: Шкода, я то думав, що тебе хтось підставив, кінокар'єра закінчилася, після чого ти вирішив поткнуться в Інтернет.

Опубліковано: 05/05/11 @ 08:35
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Збільшуємо заробіток в GoGetLinks

Те що я сьогодні розповім, для кого-то може бути вже відомо, деякі можуть вважати це не красивим. Однак якщо ви хочете збільшити свої доходи в GoGetLinks , то можете використовувати дані рекомендації. Почати варто з того, без чого дохід в даній біржі не можливий - це ваші сайти. Кожен з вас вже знає, що для роботи з GGL потрібен як мінімум піврічний сайт для людей з ТІЦ 10. Але іноді й цього мало і ваша заявка на додавання сайту в біржу може бути відхиляє. Що робити в такому випадку? Відповідь тільки одна - виходити на зв'язок з адміністрацією біржі. Зі свого досвіду, можу сказати, що адміністрації GGL досить адекватні люди. Тому не варто боятися написати лист в техпідтримку, щоб постаратися додати ваш СДЛ. Головне - пишіть грамотний і спокійний текст, адже ніхто не любить нахабна поведінка і порожні наїзди. Одного разу, я купив сайт який пізніше додав в GoGetLinks , але правилами біржі в неї заборонено додавати сайти на колективних CMS, начебто Cogear або Livestreet.

Опубліковано: 24/04/11 @ 01:35
Розділ Заробити Читати далі...

CheapTop - швидко і дешево в топ! Або якісна і дієва розкрутка за розумні гроші

Промо-матеріали

Ви створили веб-сайт, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленням, унікальним контентом, відмінною інформативністю і прекрасною навігацією! Але, на жаль, не факт, що його хоч хтось побачить і відвідає. Він може загубитися в повній безізвестності просторів Інтернету, серед величезної кількості інших, не менш цікавих сайтів. Сайт потрібно розкручувати!
У цьому Вам допоможе CheapTop! Отже, що пропонує сервіс: Реєстрація в каталогах веб-сайтів - відмінний спосіб розкрутки веб-сайтів Пошукові системи є основним джерелом трафіку для багатьох сучасних інтернет ресурсів. Тому просування веб-сайту в пошукових системах стає головним завданням людей, зацікавлених в отриманні якомога більшого числа відвідувачів на свій веб-сайт. Велике значення при формуванні видачі пошукових систем має посилальне ранжування.

Опубліковано: 24/03/11 @ 05:18
Розділ seo Блоги Заробити Пошуковики Читати далі...

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer Доброго часу доби, дорогі друзі! Сьогодні я хочу розповісти про актуальну і перспективної партнерській програмі з продажу електронних книг. Отже, про що йде мова? Я впевнений, що аудиторія мого блогу дуже просунута в тому плані, що ви напевно багато читаєте, причому не тільки блогів і форумів, а просто різної літератури. Так от, я теж завжди дуже багато читаю і в основному роблю це з разліних девайсів типу телефону, коли є кілька вільних годин в дорозі. Або ноутбука, надходить будинку або ще десь, мені завжди подобалося проводити час з користю. Я завжди більше любив читати з електронних девайсів, ніж з паперових книг. Їх просто складно брати всюди з собою, вони займають місце в сумці. Однак, менталітет росіян такий, що ми не звикли платити за це. Ми просто шукаємо, де завантажити безкоштовно. Але основна думка тут не в цьому, а тому, що все ж таки ми читаємо. Теж саме стосується заходу. Америка і Європа теж читає .

Опубліковано: 27/02/11 @ 03:20
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок Добрий день, дорогі читачі і відвідувачі! Сьогодні хочу запропонувати вам звернути увагу на одну, унікальну партнерську програму, з продажу дитячих книжок. У чому унікальність і всі інші нюанси ви дізнаєтеся з поста. Не секрет, що багато вебмайстра працюють за наступною простою схемою: дістають трафік (купують в тізерках, роблять дорвеї, створюють кампанії в мережах контекстної реклами, ...), а потім зливають його на різні партнерські програми. І, якщо говорити відверто, багато партнерські програми, м'яко кажучи, вводять клієнта в оману. Наприклад, розповсюджені СМС-партнерки списують (крадуть?) Гроші з телефону; продажу брендових речей за копійки - теж нечисто, загалом прикладів багато. Простежується тенденція в рунеті - фейковие сервісів все складніше працювати, все більше їм створюється перешкод. Білі, чесні проекти поступово витісняють подібні сервіси. В основному - продаж реальних товарів або надання послуг.

Опубліковано: 20/02/11 @ 02:41
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Як приймати оплату кредитками за допомогою Moneybookers - мій досвід

Колега Гальмо у коментарях до попереднього посту (Як можливо приймати гроші з Заходу - мій досвід ) поцікавився моїм ставленням до прийому оплати з кредитних карт за допомогою англійського сервісу Moneybookers (мова йде про мерчант-акаунті).

З Moneybookers я працюю давно - але в основному на пересилання грошей моїм контрагентам (типу перекладачам і редакторам - зараз у фрілансерів MB став популярною опцією, навіть у американських - всіх дістали обмеження палиці на прийом членів з неправильних країн).

На пересилання все працює як годинник - загнав потрібну суму з банківського рахунку (або з кредитки) і тут же перевів людині, яка оплату кредитками приймати не в змозі. Варто переклад 0.50 євро незалежно від суми (1.80 євро коштує виведення грошей з аккаунта на свій банківський рахунок).

C прийомом ж грошей як мерчанта (тобто прийом оплати за мої товари з кредитної картки покупця) як- то справа не
заладилося.

Опубліковано: 07/02/11 @ 11:04
Розділ Заробити Читати далі...

Як можливо приймати гроші з Заходу - мій досвід

Відповідаючи на коментар до попереднього посту Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу , вирішив написати окремий пост - тому як питання такий у моїх знайомих виникає іноді, і буквально недавно я досить докладно відповів на нього в приватному листуванні, думаю, може і ще комусь стати в нагоді.

Питання звучало так:
AL>Можеш коротко сказати як можливо приймати гроші з заходу?

та коротко-то важко ... але спробую.

AL>Банківський переказ - не пробував, але думаю дорого і не виникнуть Чи проблеми тут
AL>Пластик - не припускаю як
AL>Чеки - припускаю, що ймовірність шахрайства дуже висока

Я приймаю цими трьома способами (ну і через Western Union Moneybookers іноді) (ще є випробуваний спосіб пересилання готівки, але в блозі писати не буду - на лист мож відповім ...)
Чеки - це оооооооооооооооооочень довго. 3 місяці, якщо в Росії (а може і до півроку), і місяця 1,5 через мій банк.

Банк у мене естонський. Вже давно.

Опубліковано: 07/02/11 @ 09:22
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу

Джерела Інтернет доходу диверсифікувати треба, це вам будь-який ... е-е, манімейкер скаже. У тому числі і не забувати про tangible goods, про тек сказати фізичних предметах і явищах (ти ще й реакціях додай, ідіот - прим. Друкарки), а не тільки про сервіси.

І ще хочеться сказати, що якщо у вас думка якась свербить, то не треба відкладати її на щасливе завтра, треба взяти себе за руку і примусити зайнятися цим сьогодні, і не годувати себе отмазамі типу "та це ж треба все обміркувати, обсмоктати, зробити все глянцево-гарне, а де ж на це сьогодні час взяти? ніде "- ось такі роздуми гасіть, як бички на танцполі - рішучим рухом рраз-два, рраз-два.

Бо неодноразово манімейкерам було відмічено, що швидко придуманий і реалізований нехай навіть на коліні проект найчастіше працює краще, ніж виношувався роками мегаглянцевий проектіще.

Зазнав дане твердження якось на власному горбі.

Опубліковано: 07/02/11 @ 07:40
Розділ Заробити Читати далі...

Как принимать оплату кредитками с помощью Moneybookers - мой опыт

Колега Гальмо в коментарях до попереднього посту (Як можливо приймати гроші із Заходу - мій досвід ) поцікавився моїм ставленням до прийому оплати з кредитних карт за допомогою англійської сервісу Moneybookers (мова йде про мерчант-акаунті).

С Moneybookers я працюю давно - але в основному на пересилання грошей моїм контрагентам (типу перекладачам і редакторам - зараз у фрілансерів MB став популярною опцією, навіть у американських - всіх дістали обмеження палиці на прийом членів з неправильних країн).

На пересилання все працює як годинник - загнав потрібну суму з банківського рахунку (або з кредитки) і тут же перевів людині, яка оплату кредитками приймати не в стані. Варто переклад 0.50 євро незалежно від суми (1.80 євро коштує виведення грошей з акаунта на свій банківський рахунок).

C прийомом ж грошей як мерчанта (тобто прийом оплати за мої товари з кредитної картки покупця) як- то справа не
заладилося.

Опубліковано: 13/07/08 @ 07:00
Розділ Заробити Читати далі...

Як можливо приймати гроші із Заходу - мій досвід

Відповідаючи на коментар до попереднього посту Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу , вирішив написати окремий пост - тому як питання такий у моїх знайомих виникає іноді, і буквально недавно я досить докладно відповів на нього в приватному листуванні, думаю, може і ще комусь у нагоді.

Питання звучало так:
AL>Можеш коротко сказати як можливо приймати гроші з заходу?

так коротко-то важко ... але спробую.

AL>Банківський переказ - не пробував, але думаю дорого і не виникнуть Чи проблеми тут
AL>Пластик - не припускаю як
AL>Чеки - припускаю, що ймовірність шахрайства дуже висока

Я приймаю цими трьома способами (ну і через Western Union Moneybookers іноді) (ще є випробуваний спосіб пересилання готівки, але в блозі писати не буду - на лист мож відповім ...)
Чеки - це оооооооооооооооооочень довго. 3 місяці, якщо в Росії (а може і до півроку), і місяця 1,5 через мій банк.

Банк у мене естонська. Вже давно.

Опубліковано: 29/04/08 @ 07:39
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Как возможно принимать деньги с Запада - мой опыт

Відповідаючи на коментар до попереднього посту Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу , вирішив написати окремий пост - тому як питання такий у моїх знайомих виникає іноді, і буквально недавно я досить докладно відповів на нього в приватному листуванні, думаю, може і ще комусь у нагоді.

Питання звучало так:
AL>Можеш коротко сказати як можливо приймати гроші із заходу?

так коротко-то важко ... але спробую.

AL>Банківський переказ - не пробував, але думаю дорого і не виникнуть Чи проблеми тут
AL>Пластик - не припускаю як
AL>Чеки - припускаю, що ймовірність шахрайства дуже висока

Я приймаю цими трьома способами (ну і через Western Union Moneybookers іноді) (ще є випробуваний спосіб пересилання готівки, але у блозі писати не буду - на лист мож відповім ...)
Чеки - це оооооооооооооооооочень довго. 3 місяці, якщо в Росії (а може і до півроку), і місяця 1,5 через мій банк.

Банк у мене естонська. Вже давно.

Опубліковано: 29/04/08 @ 07:39
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Как я успешно диверсифицировал источники Интернет дохода

Джерела Інтернет доходу диверсифікувати треба, це вам будь-який ... е-е, манімейкер скаже. У тому числі і не забувати про tangible goods, про тек сказати фізичних предметах і явищах (ти ще й реакціях додай, ідіот - прим. Друкарки), а не тільки про сервіси.

І ще хочеться сказати, що якщо у вас думка якась свербить, то не треба відкладати її на щасливе завтра, потрібно взяти себе за руку і примусити зайнятися цим сьогодні, і не годувати себе отмазамі типу "та це ж треба все обдумати, обсмоктати, зробити все глянцево-красиве, а де ж на це сьогодні час взяти? ніде "- ось такі роздуми гасіть, як бички на танцполі - рішучим рухом рраз-два, рраз-два.

Бо неодноразово манімейкера було відмічено, що швидко придуманий і реалізований нехай навіть на коліні проект часто працює краще, ніж виношувався роками мегаглянцевий проектіще.

Зазнав дане твердження нещодавно на власному горбі.

Опубліковано: 25/03/08 @ 12:37
Розділ Заробити Читати далі...

Як я успішно диверсифікувати джерела Інтернет доходу

Джерела Інтернет доходу диверсифікувати треба, це вам будь-який ... е-е, манімейкер скаже. У тому числі і не забувати про tangible goods, про тек сказати фізичних предметах і явищах (ти ще й реакціях додай, ідіот - прим. Друкарки), а не тільки про сервіси.

І ще хочеться сказати, що якщо у вас думка якась свербить, то не треба відкладати її на щасливе завтра, потрібно взяти себе за руку і змусити зайнятися цим сьогодні, і не годувати себе отмаз типу "так це ж треба все обдумати, обсмоктати, зробити все глянцево-красиве, а де ж на це сьогодні час взяти? ніде "- ось такі роздуми гасіть, як бички на танцполі - рішучим рухом рраз-два, рраз-два.

Бо неодноразово манімейкер було відмічено, що швидко придуманий і реалізований нехай навіть на коліні проект найчастіше працює краще, ніж виношуваний роками мегаглянцевий проектіще.

Випробував дане твердження нещодавно на власному горбі.

Опубліковано: 25/03/08 @ 12:37
Розділ Заробити Читати далі...

Як я успішно диверсифікувати джерела Інтернету доходу

Джерела Інтернет доходу диверсифікувати треба, це вам будь-який ... е-е, манімейкер скаже. У тому числі і не забувати про tangible goods, про тек сказати фізичних предметах і явищах (ти ще й реакціях додай, ідіот - прим. Друкарки), а не тільки про сервіси.

І ще хочеться сказати, що якщо у вас думка якась свербить, то не треба відкладати її на щасливе завтра, потрібно взяти себе за руку і змусити зайнятися цим сьогодні, і не годувати себе отмаз типу "так це ж треба все обдумати, обсмоктати, зробити все глянцево-красиве, а де ж на це сьогодні час взяти? ніде "- ось такі роздуми гасіть, як бички на танцполі - рішучим рухом рраз-два, рраз-два.

Бо неодноразово манімейкер було відмічено, що швидко придуманий і реалізований нехай навіть на коліні проект найчастіше працює краще, ніж виношуваний роками мегаглянцевий проектіще.

Випробував дане твердження нещодавно на власному горбі.

Опубліковано: 25/03/08 @ 12:37
Розділ Заробити Читати далі...

Робимо гроші на релігії - покрокова інструкція

 Як почесний авантюрист всієї Мережі, я періодично шукаю нові теми з видобутку корисних копалин з Інтернету, і щось стали все частіше попадатися релігійні діячі, монетезірующіе свою паству.

Пара прикладів:
Чувак продає тлумачення Священного писання . Все зроблено чисто по-американськи - стражденним знань пропонується Workbook (міні-лекція і до неї перевірочні завдання - ну зовсім для тупих) і Score Key (Правильні відповіді). Один урок коштує $ 3.50CAN. Оптом - дешевше! - 21 урок всього за $ 29.95 CAN. Правда, чувак - типовий мудак, всі ці уроки доступні з його сайту для скачування будь-якому охочому - не закрив лістинг директорії і взагалі ніяк не закрив маломальски паролем самі лекції.

Чуваки банку християнськими авто наклейками (несмішні зовсім - і хто їх тільки купує? Напевно, справдешні християне), картками" Безкоштовний проїзд на Небеса "(40 карток розміром з візитку в пластиковому пакетику всього за $ 7.

Опубліковано: 26/11/07 @ 07:45
Розділ Заробити Читати далі...

Делаем деньги на религии - пошаговая инструкция

Как почетный авантюрист всея Сети, я периодически ищу новые темы по добыче полезных ископаемых из Интернета, и что-то стали все чаще попадаться религиозные деятели, монетезирующие свою паству.

Пара примеров:
Чувак продает толкования Священного писания . Все сделано чисто по-американски - страждущим знаний предлагается Workbook (мини-лекция и к ней проверочные задания - ну совсем для тупых) и Score Key (Правильные ответы). Один урок стоит $3.50CAN. Оптом - дешевле!!! - 21 урок всего за $29.95 CAN. Правда, чувак - типичный мудак, все эти уроки доступны с его сайта для скачивания любому желающему - не закрыл листинг директории и вообще никак не закрыл маломальским паролем сами лекции.

Чуваки банкуют христианскими авто наклейками (несмешные совсем - и кто их только покупает? Наверное, истые християне), карточками "Бесплатный проезд на Небеса" (40 карточек размером с визитку в пластиковом пакетике всего за $7.

Опубліковано: 26/11/07 @ 07:45
Розділ Заробити Читати далі...

1 2 3