Кириличний домен або домен на латиниці – що краще для SEO

Киррилический домен или на латинице Питання користувача: На даний момент пошукові системи відносяться до кириличним доменам і шляхах? Шлях http://сайт.бла/пиво/купить vs http://site.com/beer/buy – що краще, або не має значення? Наші рекомендації Пошукові системи однаково ставляться до кириличним і латинським доменам. У 2012 Ігор Бакалов проводив експеримент , в якому говориться, що Яндекс до кириличним адресами відноситься трохи краще, а ось Google — навпаки. З тих пір ситуація змінилася, проблем з кирилицею у Google тепер не спостерігається. Але ми рекомендуємо вибирати домени і прописувати шляху на латиниці. Плюси кириличних доменів пов'язані суто з офлайн-просуванням: зручно диктувати по телефону, красиво виглядають на візитках і білбордах. До того ж, вибір цікавих доменів на кирилиці поки що куди ширше, ніж аналогів на латиниці. Головний мінус доменів і шляхів на кирилиці пов'язаний з кодуванням – як в рядку браузера, так і при копіюванні куди вони стають громіздкими і незрозумілими.

Опубліковано: 15/02/19 @ 06:22
Розділ seo Домени Читати далі...

Поставив 301 редирект з дропнутого домену. Як зрозуміти, що він працює?

Питання користувача: Ми купили дропнутый домен і налаштували з нього 301 редирект на просувний сайт. Працює дроп – як перевірити? Через скільки часу нам зрозуміти, передалося чи посилальне з цього дропа на наш сайт? Наша відповідь Для того, щоб зрозуміти, працює 301 редирект з дропнутого домену в плюс або в мінус, досить приблизно двох тижнів. Можливо три варіанти розвитку подій: 1) Позиції сайту піднялися. Значить, у дропа є позитивний посилальну вагу, який передався вашого сайту. Такий дроп знімати не треба. 2) Позиції сайту просіли. Дроп спрацював в мінус, і його слід прибрати. 3) Позиції не змінилися. В такому разі, ймовірно, дроп недостатньо «прокачаний», і у Вас є два варіанти на вибір: або зняти його та не витрачати свої кошти на його підтримку, або спробувати прокачати його з допомогою закупівлі посилань на сам дроп. На практиці відстежити вплив одного конкретно взятого дропнутого домену важко з-за паралельного впливу багатьох інших факторів.

Опубліковано: 12/02/19 @ 06:28
Розділ Домени Реклама Читати далі...

Що краще для просування в іншій країні – окремий домен, піддомен або папку?

Питання користувача: Є англомовний сайт "site.com". Необхідно зробити російськомовний сайт для просування по Росії та СНД, в Яндексі та в Гуглі. Що вибрати: окремий домен "site.ru", піддомен "ru.site.com" або папку "site.com/ru/"? Наші рекомендації Підійдемо до вирішення питання методом виключення. Оскільки Google прив'язує контент сайту до конкретної країни на рівні домену, просування папками відразу виключаємо. Якщо б мова йшла про просуванні по кількох регіонах однієї країни , тоді можна було б розглядати і такий варіант теж, але для експансії в різні країни такий варіант не підходить. Залишається два варіанти: – для кожної країни створювати повноцінний сайт на окремому домені; – робити під кожну країну свій піддомен. Будь-який з цих варіантів підходить для вирішення вашої задачі. Вибір залежить від ваших технічних можливостей і ресурсів.

Опубліковано: 10/02/19 @ 06:30
Розділ Домени Читати далі...

12 порад по реєстрації домену

Дорогі друзі, я продовжую публікацію матеріалів в рамках мого циклу статей про створення, просування і заробіток на англомовних сайтах. В одному з попередніх постів я побачив питання про те , як і де краще купувати домен для сайту англійською . Я зібрав свої думки з цього приводу і вирішив написати про це докладно. Сьогоднішня стаття більше підходить для англомовного інтернету, хоча більшість моментів підходить і для рунета . Домен потрібен в зоніcom абоnet Для успішного просування сайту в англомовному сегменті інтернету потрібен домен в зоні com або net . Для рунета краще ru . Я не прихильник використовувати домени в інших зонах. Останнім часом з'явилося багато нових доменних зон, наприклад, club , io , photography , guru , technology , email , today , company , menu , estate , land , bike , academy , graphics , tips , luxury . В принципі , їх можна використовувати , особливо якщо вони підходять до тематики сайту , але я не прихильник цього .

Опубліковано: 17/02/15 @ 12:55
Розділ Блоги Домени Читати далі...

12 советов по регистрации домена

Дорогие друзья, я продолжаю публикацию материалов в рамках моего цикла статей про создание, продвижение и заработок на англоязычных сайтах. В одном из предыдущих постов я увидел вопрос о том, как и где лучше покупать домен для сайта на английском. Я собрал свои мысли по этому поводу и решил написать об этом подробно. Сегодняшняя статья больше подходит для англоязычного интернета, хотя большинство моментов подходит и для рунета. Домен нужен в зоне com или net Для успешного продвижения сайта в англоязычном сегменте интернета нужен домен в зоне com или net. Для рунета лучше ru. Я не сторонник использовать домены в других зонах. В последнее время появилось много новых доменных зон, например, club, io, photography, guru, technology, email, today, company, menu, estate, land, bike, academy, graphics, tips, luxury. В принципе, их можно использовать, особенно если они подходят к тематике сайта, но я не сторонник этого. Старый добрый com отлично работает, как и net.

Опубліковано: 17/02/15 @ 12:55
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Інтерв'ю з домейнера : «У мене 8035 доменів , а ти хто такий ? »

Спонсор солодкого посту - Profitcontent.biz
- Хочеш безкоштовний текст для сайту? Я намагаюся бути різноманітним у виборі кандидатур для інтерв'ю. Успішні стартапери , успішні інвестори , представники партнерок , підприємництва мандрівники , прикольні школярі , ну і так далі. А сьогодні на черзі домейнера, у якого крім портфоліо з 8035 домейнеров є свій блог . MaulNet: Почнемо? домейнера: Давай почнемо, я буду іноді відлучатися. MaulNet: Привіт. Слухай, начебто за вікном 2013 рік і багато що, начебто, змінилося. А ти все продовжуєш поповнювати портфоліо RU доменів. І це класно. У тебе зараз конкретно RU доменів в районі ~ 4000, ще приблизно стільки ж РФ? домейнера: Так, в основному працюю з цими двома зонами, в міжнародних дуже мало. Поповнюю за рахунок вивільнюваних доменів, т. к. вільних красивих імен в RU практично немає.

Опубліковано: 19/08/13 @ 04:39
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Як у тисяч доменів підняти тИЦ до 300-400

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Мені тут один милий доброзичливець надіслав темку. Каже, що хоче, щоб вона померла голосно і красиво як колись XSS. Ну ок, why not. Темка - це доменне портфоліо. Тисячі зареєстрованих доменів (в основному. РФ), об'єднаних у загальну портфоліо, чи то пак - облінкований. Мабуть, у кожного нового домену є якийсь мінімальний тИЦ. І ось вся ця купа доменів успішно між собою поганяла цей тИЦ. Трохи схоже на давні лінкатори, коли на тисячі сайтів ставилися одні й ті ж каталоги посилань. Приклад: бредні.рф Ось так все це виглядає: Таких доменів в портфоліо 3852. Каже, що творець «на серч став форсить цю тему, типу продам сайти з тИЦ 300, бла бла бла, вбиває її загалом, немає би тихо ГСи повісити і бабло рубати». Жах-жах, коротше. А ще він каже, що все в індексі Яндекса, але я цього якось не бачу. В індексі (з АГС) від сили кілька сотень доменів.

Опубліковано: 25/04/13 @ 11:09
Розділ Домени Читати далі...

Google вирішив « забронювати» популярні інтернет -терміни під доменні імена

Google вирішив« забронювати »популярні інтернет-терміни під доменні імена Google вирішив «забронювати» популярні інтернет-терміни під доменні імена Корпорація Google вирішила «забронювати» під доменні імена цілий ряд популярних в сучасному віртуальному просторі інтернет-термінів. У повідомленні, опублікованому на офіційному сайті Google, говориться, що відповідну кількість заявок в ICANN (корпорацію, в сферу діяльності якої входить присвоєння доменних імен) вже подано. Інтернет-гігант планує реєструвати ходові в Мережі терміни як «довгих» доменів (що складаються з чотирьох і більше символів). Відзначимо, що рішення Google навряд чи здатне якось вплинути на звичну діяльність у віртуальному просторі, в тому числі і на таку її сферу як просування сайтів системами, або . У списку, поданому Google в ICANN, всі імена, які корпорація хоче «дістати» у вигляді доменів, розділені на чотири великі групи. У першу групу Google включив домени, які повністю ідентичні назвам відомих торгових марок. До цієї категорії відносяться. Gmail,. Google,. Adsense і багато інших.

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:40
Розділ Домени Пошуковики Читати далі...

Google зареєструє домен lol .

Google зареєструє домен lol. Google зареєструє домен lol. Інтернет-корпорація з Америки Google подала ряд заявок в ICANN на доменні імена, серед них -. youtube,. google і. lol, - повідомляється в офіційному блозі компанії. Серед доменів, заявки на які подала компанія, виділили чотири групи. У першу групу ввійшли корпоративні торгові марки (. Google та інші), в групу під номером два - домени, які пов'язані з сервісами компанії (наприклад, домен. Docs, спеціально для Google Docs). А от якщо вам потрібна пожежна або охоронна сигналізація, в такому випадку вам до Keeper-SB - охоронно пожежна сигналізація надійніше якої не знайти. Встановивши в своєму офісі або складі ОПС, ви миттєво будете сповіщені в разі несанкціонованого проникнення або пожежі. У третю групу доменів, на які були подані заявки, виходять домени корисні для користувачів. Приміром, в неї увійшла доменна зона. Youtube, використовувати яку можна для розміщення каналів або ж виділення окремих жанрів.

Опубліковано: 03/06/12 @ 10:56
Розділ Блоги Домени Пошуковики Читати далі...

Вперше буде зареєстрований домен. Lol

Вперше буде зареєстрований домен. lol Вперше буде зареєстрований домен. lol Всесвітньо відома американська корпорація Google залишила заявку на реєстрацію відразу декількох доменів, в число яких входять. google,. youtube і. lol, так повідомили представники компанії. Домени, які подала компанія Google на реєстрацію, розділили на 4 групи: перша група включає в себе всі торгові марки корпорації. Так, якщо ввести запит «емаль хс-759 », результатом буде всі компанії, що займаються продажем даного виду лаків і фарб. Друга група Демени імен безпосередньо пов'язана з сервісами Google (наприклад, домен. Docs для Google Docs) і т.д. крім того, серед заявок фігурує група доменних імен, які можуть бути корисні користувачам. В такому домені можна розміщувати канали і виділяти різні жанри. До цієї групи доменів відноситься зона. Youtube. До цієї ж групи заявок відносяться цікаві домени, наприклад домен. Lol. Для тих, хто не обізнаний в інтернет, lol расшіфровуется як laughing out loud, або «голосно сміюся».

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:45
Розділ Домени Читати далі...

Живий журнал обзавівся доменом. Рф

Живий журнал обзавівся доменом. рф Живий журнал обзавівся доменом. рф 16 травня керівник російського підрозділу LiveJournal Ілля Дронов повідомив в своєму блозі про те, що LJ тепер володіє доменом жж.рф, доступ до якого користувачі можуть отримати вже сьогодні. Послуга, однак, не безкоштовна: підключити кириличний адресу можна за тисячу місцевих ЖЖ-шних жетонів (10 доларів). Це разова оплата, адреса прив'язується до щоденника на необмежений термін. Адреса виду "імярек.жж.рф" не видається самостійно, а прив'язується до вже існуючого щоденнику з класичним латинським адресою blogname.livejournal.com. Причому російських імен до блогу можна прив'язати будь-яку кількість. Раніше всім бажаючим вже видавалися (безкоштовно) укорочені адреси в RU-зоні формату blogname.lj.ru. Кириличний адресу поки що доступний лише користувачам нової версії журналу, яка поки що в стадії "бета".

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:44
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Компанія Apple буде відстоювати свої права на домен

Компанія Apple буде відстоювати свої права на домен Компанія Apple має намір отримати право власності на домен iTunes.net, про це повідомило РИА Новости, посилаючись на видання Domainnews. До Центру з арбітражу та посередництва Всесвітньої організації інтелектуальної власності компанія Apple подала скаргу. Тепер організації, при з'ясуванні обставин спричинили пред'явлення претензій з боку Apple, доведеться встановити чи дійсно схоже доменне ім'я iTunes.net зі знаменитим товарним знаком Apple, і чи може компанія претендувати на нього. Справа в тому, що в імені домену iTunes.net присутній буквене сполучення з назви інтернет-магазину Apple iTunes Store. Домен був зареєстрований в 2004 році, а Стів Джобс презентував своє «дітище» майже на рік раніше - у квітні 2003 року. Спочатку інтернет сервіс був магазин з продажу пісень, з часом до переліку асортименту увійшли і фільми.

Опубліковано: 17/04/12 @ 11:02
Розділ Домени Читати далі...

Зареєструвати домен? Легко !

Одного разу мій приятель розповів коротку, але романтичну історію про те, як це легко і просто в зоні рф . У мережі досить багато компаній, які пропонують хостинг- послуги. На додачу до цієї послуги можна прикупити і пару трійку доменних імен, занедорого . В середньому ціна одного доменного імені становить 150 рублів. Тут же на сайті можна перевірити - вільно бажане доменне ім'я або вже зайнято кимось іншим. Тут як у прислів'ї - хто раніше встав , того і тапки . Існує різні тарифи на хостинг. Ціна в них залежить від пакета послуг, які ти здобуваєш , а також від того , скільки місця на диску ти плануєш зайняти. І в результаті мене прітеклі . Я захотів прикупити собі пару- трійку доменних імен. Зайшов . Вибрав . Форми оплати як і скрізь зараз теж досить гнучкі. Я заплатив з рахунку стільникового телефону. Тепер я власник домену. Планую зробити повноцінний тематичний сайт і, звичайно ж , заробляти на рекламі. Тепер ось теж як і мій приятель консультую інших як зареєструвати домен.

Опубліковано: 29/02/12 @ 05:43
Розділ Домени Читати далі...

Про майбутню трансформації аукціонів вивільнюваних доменів. RU

У минулу середу Координаційний центр ухвалив оновлені правила реєстрації доменів в зонах RU/РФ, які почнуть діяти з листопада цього року. Вже в багатьох виданнях повідомляли, що в подальшому для реєстрації нового RU чи РФ домену знадобиться підтвердження аккаунта по SMS, але це малоцікаво, на мій погляд. Цікавіше інше. Аукціони вивільнюваних доменів, про які я колись розповідав , в нинішньому вигляді перестануть існувати. У нинішньому - це коли реєстратор, наприклад, Ру Центр - спочатку чекає завершення терміну реєстрації домену, потім при наявності заявок перехоплює його на себе і потім серед подали заявку проводить закритий аукціон на auction.nic.ru. І цей куш з продажу як би йде в кишеню реєстратора, природно. Зараз саме така схема не піде. Чому? З'явилося правило: Реєстратор не має права реєструвати доменне ім'я на власне ім'я, якщо у нього знаходиться заявка користувача на той же доменне ім'я і для неї виконані умови Тобто, РЦ не зможе перехопити домен на себе.

Опубліковано: 06/10/11 @ 07:37
Розділ Домени Читати далі...

О будущей трансформации аукционов освобождающихся доменов .RU

У минулу середу Координаційний центр прийняв оновлені правила реєстрації доменів в зонах RU/РФ, які почнуть діяти з листопада цього року. Вже в багатьох виданнях повідомляли, що в подальшому для реєстрації нового RU чи РФ домену знадобиться підтвердження аккаунта по SMS, але це малоцікаво, на мій погляд. Цікавіше інше. Аукціони вивільнюваних доменів, про які я колись розповідав , в нинішньому вигляді перестануть існувати. У нинішньому - це коли реєстратор, наприклад, Ру Центр - спочатку чекає завершення терміну реєстрації домена, потім при наявності заявок перехоплює його на себе і потім серед подали заявку проводить закритий аукціон на auction.nic.ru. І цей куш з продажу як би йде в кишеню реєстратора, природно. Зараз саме така схема не піде. Чому? З'явилося правило: Реєстратор не має права реєструвати доменне ім'я на власне ім'я, якщо у нього знаходиться заявка користувача на той же доменне ім'я і для неї виконані умови Тобто, РЦ не зможе перехопити домен на себе.

Опубліковано: 06/10/11 @ 07:37
Розділ Домени Читати далі...

Домени якого віку живуть в конкурентних топах Яндекса?

Кілька місяців тому Каширін викладав список з 350 самих конкурентних запитів. І я надумав Спарс по всьому цього списку домени з ТОП 10, а потім перевірити у них дату реєстрації. Тим самим ми визначимо: Наскільки старі (в середньому) домени сидять в таких ось топах. Адже рано чи пізно Яндекс може занизити фактор віку (те, се, третього), після цього можна буде оцінити новий середній вік. Список річних доменів з топів, які варто проаналізувати на предмет внутрішньої, зовнішньої оптимізації. У кашірінскіх 350 топах є (ви не повірите) 3500 доменів. Однак. Частина доменів перетинається. З 3500 після видалення перетинань залишилося 2546 домену. Статистика по їх датою реєстрації: Якщо текстом: 2010 - 32 домену;
2009 - 187;
2008 - 240;
2007 - 346;
2006 - 404;
2005 - 348;
2004 - 263;
2003 - 174;
2002 - 122;
2001 - 106;
2000 - 127;
1999 - 57;
1998 - 67;
1997 - 44;
більш ранні - 11;
не визначилася - 18.

Опубліковано: 03/05/11 @ 01:37
Розділ Домени Пошуковики Читати далі...

Домени якого віку живуть в конкурентних топах Яндекса?

Кілька місяців тому Каширін викладав список з 350 самих конкурентних запитів. І я надумав Спарс по всьому цього списку домени з ТОП 10, а потім перевірити у них дату реєстрації. Тим самим ми визначимо: Наскільки старі (в середньому) домени сидять в таких ось топах. Адже рано чи пізно Яндекс може занизити фактор віку (те, се, третього), після цього можна буде оцінити новий середній вік. Список річних доменів з топів, які варто проаналізувати на предмет внутрішньої, зовнішньої оптимізації. У кашірінскіх 350 топах є (ви не повірите) 3500 доменів. Однак. Частина доменів перетинається. З 3500 після видалення перетинань залишилося 2546 домену. Статистика по їх датою реєстрації: Якщо текстом: 2010 - 32 домену;
2009 - 187;
2008 - 240;
2007 - 346;
2006 - 404;
2005 - 348;
2004 - 263;
2003 - 174;
2002 - 122;
2001 - 106;
2000 - 127;
1999 - 57;
1998 - 67;
1997 - 44;
більш ранні - 11;
не визначилася - 18.

Опубліковано: 03/05/11 @ 11:04
Розділ Домени Пошуковики Читати далі...

Чи важливі ключові слова в назві домену

русскіе тітри Дорогі друзі, в ефірі мій черговий переклад титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow . Сьогоднішнє відео Метта Каттс, керівника Google Webspam team, присвячене питанню про важливість наявності ключових слів в назві домену. Чи важливі ключові слова в назві домену Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці: Якщо перейти на сторінку відео на Youtube і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Питання : Сьогоднішній питання від МакДота з Берліна. МакДот запитує: "Як би Ви пояснили важливість наявності ключового слова в назві домену для вебмайстра, який вибирає домен для свого майбутнього проекту?" Метт Каттс : МакДот має на увазі наступне.

Опубліковано: 19/04/11 @ 10:45
Розділ Безпека Домени Читати далі...

Пошта на власному домені, підводні камені

email Дуже часто початківці (і не дуже) блогери заводять собі пошту на тому ж домені, де у них висить блог. Природно, я не маю на увазі випадки, коли пошта корпоративна (як і блог) або хоча б косить під дане поняття. Зовсім інший випадок, коли пошта прив'язана до власного блогу або сайту-візитці. Тут уже варто задуматися. Спокуса велика, особливо, коли ім'я домену коротке і зрозуміле, наприклад ctrlc.ru . Ну порівняйте самі: blablablachtoto@rambler.ru або ya@ctrlc.ru - по-моєму, вибір очевидний. Безумовно, у пошті на власному домені є свої плюси: Короткий і зручне ім'я Престиж в порівнянні з безкоштовними поштовими сервісами Зайве вказівку на власний блог/сайт Але крім плюсів є безліч (на мій погляд) мінусів, які варто врахувати перш, ніж скористатися такою поштою. Я свого часу також заводив поштову скриньку на домені webbug.ru , але дуже швидко відмовився від нього, відчувши деякі незручності.

Опубліковано: 15/04/11 @ 01:35
Розділ Безпека Блоги Домени Читати далі...

Реєстрація доменів зоні РФ відкрита для всіх.

Домен в зоні РФ 11 листопада з 12.00 за московським часом (11:00 за Київським) RU-CENTER відкрив вільну реєстрацію доменних імен в зоні. РФ. Вартість домену становить 600 руб (трохи більше 100 грн). Прийом попередніх заявок на реєстрацію доменів був завершений 10 листопада. Саме з таких заявок, яких надійшло близько 135 тис., почалася реєстрація доменів. Передоплата внесена за 100 тис. заявок. Несплачені попередні замовлення залишаються чинними і надійдуть в обробку після початку відкритої реєстрації в порядку загальної черги відповідно до Регламенту реєстрації доменів. РФ при наявності достатньої суми на Особистому рахунку договору. Нагадаємо, на сьогоднішній день існує проблема некоректної роботи ряду поштових служб з кириличними доменами. Тестування найбільших поштових служб показало, що тільки Yandex.ru здатний на повністю коректну роботу з такими доменами. Зі свого боку RU-CENTER заявляє про підтримку кириличних доменів поштою RU-CENTER.

Опубліковано: 11/04/11 @ 06:04
Розділ Домени Читати далі...

1 2