Кейс: Збільшення трафіку для сайту в напрямку «Зовнішня реклама»

Клієнт Майстерня зовнішньої реклами та сувенірної продукції в Києві. Наше завдання Зростання трафіку за цільовим семантичним групам.
Вихідні дані, специфіка проекту Регіон: Україна, Київ Пріоритетна пошукова система: Гугл Старт робіт: 8 серпня 2017 Посилальна історія: 96 доменів Трафік: 860 відвідувачів в місяць. Вираженої сезонності немає. Сайт потрапив до нас на роботу на етапі редизайну — новий дизайн був представлений на піддомені, тому наші основні роботи на старті полягали у перевірці технічної оптимізації нового сайту, передачі клієнту рекомендацій по наповненню сайту і службових сторінок, рекомендацій з юзабіліті, а також перевірка коректного «переїзду» на основний домен.
Раніше сайт просувався силами клієнта і фрілансерів: в посилальної історії видно різкий приріст і подальший спад доменів-донорів — стає зрозуміло, що для просування використовували закупівлі орендних посилань.

Опубліковано: 17/09/19 @ 05:00
Розділ Пошуковики Реклама Читати далі...

У Luxoft Ukraine призначений новий керівний директор

Віталій Кармазінський обійняв посаду керівного директора Luxoft Ukraine, замінивши на цій посаді Олександрові Альхімович, яка йде у декретну відпустку. Віталій буде зосереджений на операційній діяльності компанії, розвитку управлінської команди, а також посиленні позиції Luxoft на ринку. Олександра Альхімович, яка обіймала посаду керівного директора з 2016 року , продовжить роботу у компанії, поєднуючи її з декретною відпусткою, та займатиметься питаннями законодавчих та регуляторних ініціатив для ринку інформаційних технологій України. Крім того, Олександра у ролі співголови IT-комітету Американської торговельної палати сприятиме встановленню ефективного діалогу між IT-індустрією та урядом. Віталій Кармазінський має більше 20 років управлінського досвіду в розробці та впровадженні технологічних рішень для найбільших світових та українських компаній фінансового, телекомунікаційного та транспортного бізнесів.

Опубліковано: 01/08/19 @ 04:04
Розділ Реклама Читати далі...

Поставив 301 редирект з дропнутого домену. Як зрозуміти, що він працює?

Питання користувача: Ми купили дропнутый домен і налаштували з нього 301 редирект на просувний сайт. Працює дроп – як перевірити? Через скільки часу нам зрозуміти, передалося чи посилальне з цього дропа на наш сайт? Наша відповідь Для того, щоб зрозуміти, працює 301 редирект з дропнутого домену в плюс або в мінус, досить приблизно двох тижнів. Можливо три варіанти розвитку подій: 1) Позиції сайту піднялися. Значить, у дропа є позитивний посилальну вагу, який передався вашого сайту. Такий дроп знімати не треба. 2) Позиції сайту просіли. Дроп спрацював в мінус, і його слід прибрати. 3) Позиції не змінилися. В такому разі, ймовірно, дроп недостатньо «прокачаний», і у Вас є два варіанти на вибір: або зняти його та не витрачати свої кошти на його підтримку, або спробувати прокачати його з допомогою закупівлі посилань на сам дроп. На практиці відстежити вплив одного конкретно взятого дропнутого домену важко з-за паралельного впливу багатьох інших факторів.

Опубліковано: 12/02/19 @ 06:28
Розділ Домени Реклама Читати далі...

Інфо-сайти: підсумки червень 2017. Траф розганяється, рекорд з публікацій, перші 3К руб з контексту

Продовжуємо хреначить і розвивати інформаційні сайти. Весь місяць був присвячений цьому. Сьогодні як зазвичай звіт. Якщо коротко, то зростання в усьому триває: публікації, трафік, дохід. Природно не так бадьоро, як хотілося б, але треба краще відбудовувати системи, плюс починати тестувати блоки з контекстною рекламою. Тепер по порядку.
Публікації Публікації поставлені на потік. По цій темі вже писав у попередніх звітах, тут вже щось додати поки не можу. Поки мінімальні обороти, вистачає моїх рук, щоб видати завдання КМ і потім перевірити. Далі потрібно буде ще одного КМ. А потім проверяльщика і публікатора, але це поки не точно. У середньому КМ при частковій зайнятості робить 50-90 статей в міс. При повній зайнятості, можливо зможе і 150. Усього опубліковано за червень 98 статей (+25 статей у порівнянні з травнем 2017). Трафік Всього в роботі 2 інфо-сайту мед тематики — над ними йде активна робота по наповненню.

Опубліковано: 02/07/17 @ 01:17
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Шлях джавіста: від інтерна до IT-директора

У цій статті я розповідаю про свою любов до Java, чому вважаю джавістів найкращими професіоналами та розповідаю про свій шлях від інтерна до ІТ-директора однієї із бельгійських компаній в межах N-iX . У кожного з нас шлях у світі Java складається по-своєму. Хтось починає у маленькому стартапчику, який з годиною закривається через брак інвестицій, і потрібно все починати знову. Хтось відразу ж потрапляє у велику компанію. Декому вдається дива сініором за 1,5 роки, і він ламає собі голову, куди ж рухатись далі. Кожен такий досвід чогось вчить і підштовхує до певного вектора розвитку. Я свій шлях проходив протягом 10 років у 4 компаніях і виніс з нього багато вагомих уроків. Один з найцінніших полягає в тому, що в світі технологій все змінюється досить швидко, і щоб бути класним, затребуваним спеціалістом, потрібно постійно бути в курси змін та нових технологічних рішень і завжди дивитися на крок попереду себе — і в сенсі інновацій, і в сенсі власного кар'єр кар'єрного розвитку.

Опубліковано: 29/06/17 @ 07:00
Розділ Реклама Читати далі...

Частковий редирект для robots.txt для Nginx

Останнім часом стало популярним переводити сайти на захищений протокол https. Це підвищує безпеку роботи з сайтом, це нібито підвищує лояльність пошукових систем до сайту і взагалі класно і модно. Статей з перекладу WordPress на HTTPS в мережі величезна безліч, тому не буду на цьому зупинятися. Набагато цікавіше завдання і проблеми, які можуть виникнути при перекладі сайту на роботу з SSL сертифікатом. Одна з них, це те, що Яндекс під час переїзду хоче щоб файл robots.txt був доступний йому і по протоколу http і https. В інструкціях для Apache пишуть що можна зробити ось так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А ось шматочок конфига який працює на Nginx. Можливо не саме витончене рішення, але воно працює: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Частичный редирект для robots.txt для Nginx

В последнее время стало популярным переводить сайты на защищенный протокол https. Это повышает безопасность работы с сайтом, это якобы повышает лояльность поисковиков к сайту и вообще классно и модно. Статей по переводу WordPress на HTTPS в сети огромное множество, поэтому не буду на этом останавливаться. Намного интереснее задачи и проблемы которые могут возникнуть при переводе сайта на работу с SSL сертификатом. Одна из них, это то, что Яндекс во время переезда хочет чтобы файл robots.txt был доступен ему и по протоколу http и по протоколу https. В инструкциях для Apache пишут что можно сделать вот так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А вот кусочек конфига который работает на Nginx. Возможно не самое изящное решение, но оно работает: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

MaxTarget — медійна мережа нового покоління

2017.02.06-18.31.50 Відразу пропонується розрахувати дохід!!! Вийшло... Запросили доступ до метриці, щоб точно все розрахувати. Не шкода... Хоча спробуємо без метрики. Сказав що у мене немає метрики. І диво. Ні — і ЧУДО. Починаємо роботу у три кроки Що ж відбувається після кнопки почати заробляти? Потрібно для початку сайт додати, а потім вже вибрати тип відображуваного блоку Далі багатьом з вас вже знайомий алгоритм встановлення коду І понеслася. За рахунок чого такий вихлоп? Руслан Байбеков, керівник сервісу MaxTarget сказав: «Ми розміщуємо банери тільки на якісних майданчиках, сторінки яких мають хорошу пошукову видимість і трафік, це не може коштувати дешево». MaxTarget — медійна платформа, яка може значно збільшити профіт з якісного сайту. Значно — це не перебільшення. Ви десь бачили CPM — 200-250 рублів? Правильно, це раз на п'ять вище ринку, але реально.

Опубліковано: 07/02/17 @ 04:36
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Бесіда з Віталієм Виставної , керуючим директором MWDN

190 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про аутсорсингу, менеджменті і клієнтах. У програмі: Про во'IT'і Кузня кадрів MWDN Про спеціалізацію Відмова від розробки Технарі і менеджмент Крадіжка і кораблі Стартапи Побудова Sales відділу Книги у випуску : Перші 90 днів. Стратегії успіху для нових лідерів - Уоткінс Майкл Досконале тіло за 4 години - Ферріс Тімоті Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 03/02/15 @ 11:20
Розділ Реклама Читати далі...

За рішенням інвесторів український GlobalLogic змінив керуючого директора

Новим керівником інжинірингу та керуючим директором GlobalLogic в Україні став Ігор Біда , змінивши на посту Володимира Шарова . Раніше Ігор очолював напрямок інжинірингу в українському офісі компанії. Таке рішення було ухвалене за ініціативою Apax Partners - фонду , який купив компанію в жовтні минулого року. За наполяганням інвесторів , на керівних посадах GlobalLogic повинні бути фахівці, що володіють не тільки управлінськими навичками , а й досвідом в технологіях. За словами нового керівника GlobalLogic в Україні , сильні технічні фахівці в ролі Country Heads допомагають компанії краще розуміти потреби і цілі своїх клієнтів . CEO GlobalLogic Шашанке Самант висловлює впевненість , що обширний технічний досвід Ігоря , частково придбаний ним на посаді Head of GlobalLogic Ukraine Delivery Center , в поєднанні з його глибоким розумінням клієнтів GlobalLogic призведе українські центри компанії до ще більших успіхів.

Опубліковано: 19/11/14 @ 09:02
Розділ Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на що пройшла SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я . Олексій переїхав з Кемерово до Москви , де заснував свою компанію з просування сайтів. Отже , зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт , Олексій ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе. Де ти народився , на кого вчився? Чим захоплюєшся у вільний час ? Як зараз погода в Москві? Привіт , Михайло . Народився в Сибіру , в Кемерово , трохи більше двох років живу в Москві і , думаю , що я тут надовго залишуся . Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВУЗи , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу , завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Групп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Групп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на минулої SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я . Олексій переїхав з Кемерово в Москву , де заснував свою компанію з просування сайтів . Отже , зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт , Олексій ! За традицією , прошу тебе розповісти про себе. Де ти народився , на кого вчився ? Чим захоплюєшся у вільний час? Як зараз погода в Москві? Привіт , Михайло . Народився в Сибіру , в Кемерово , трохи більше двох років живу в Москві і , думаю , що я тут надовго залишуся . Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВУЗи , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу , завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті. Я познайомився з Олексієм на пройшла SEO конференції в Казані. Він теж сибіряк, як і я. Олексій переїхав з Кемерово до Москви, де заснував свою компанію з просування сайтів. Отже, зустрічайте - Олексій Паньшін ! Привіт, Олексій ! За традицією, прошу тебе розповісти про себе . Де ти народився , на кого вчився? Чим захоплюєшся у вільний час? Як зараз погода в Москві? Привіт, Михайло . Народився в Сибіру, ??в Кемерово, трохи більше двох років живу в Москві і, думаю, що я тут надовго залишуся. Не повіриш - з освіти у мене тільки середня школа Два рази вступав до різні ВНЗ , але далі першого курсу я не пробився . Навчання - це не для мене , не вистачало сил витерпіти це нудне проведення часу, завжди знаходилися важливіші справи .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Бесіда з Максом Бурцевим , креативним директором Arriba (частина 2 )

160 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Перша частина нашого оффтопіком тут . У подкасті піде мова про рекламу , команді і клієнтах. У програмі: Що таке реклама Arriba Про команду Навчання Рекламні проекти Клієнти Небеса стали ближче Нагороди Кінобагаж Книги у випуску : Самовчитель з розвитку мислення - Едвард де Боно Підручник Як стати генієм - Генріх Альтшуллер Посилання з подкасту : Автостопом до Гавани . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 17/06/14 @ 12:03
Розділ Реклама Читати далі...

Бесіда з Максом Бурцевим , креативним директором Arriba (частина 2 )

160 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Перша частина нашого оффтопіком тут . У подкасті піде мова про рекламу , команді і клієнтах. У програмі: Що таке реклама Arriba Про команду Навчання Рекламні проекти Клієнти Небеса стали ближче Нагороди Кінобагаж Книги у випуску : Самовчитель з розвитку мислення - Едвард де Боно Підручник Як стати генієм - Генріх Альтшуллер Посилання з подкасту : Автостопом до Гавани . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 17/06/14 @ 12:03
Розділ Реклама Читати далі...

Чи справді про модель розробки MapReduce можна говорити лише в контексті нереляційних сховищ даних?

Всім привіт ! Я хотіла б дізнатися думку спільноти DOU , чи дійсно правильно відносити застосування терміна MapReduceтільки до нереляційних світу. Таке питання мені прийшов у голову після прослуховування однієї презентації на тему нереляційних сховищ даних . Якийсь час тому я читала про те , що в деяких реляційних базах даних є так звані користувальницькі агрегаційні функції( user - defined aggregate functions) , як , наприклад , в Oracle. Ось , вообщем- то , мені і стало цікаво поринути в цю тему на стільки , на скільки дозволяли мої пізнання і вільний час . Тому прошу , якщо хто-небудь зі мною в чому-небудь не згоден , не соромлячись залишати свої конструктивні коментарі під текстом статті , так як мені було б цікаво дістатися до істини разомз вами.

Опубліковано: 18/05/14 @ 04:16
Розділ Реклама Читати далі...

Бесіда з Ренатом Грішиним , генеральним директором ТОВ " Ай10.ру "

151 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Apple , статтях , подкастах і ресторанах. Про во'IT'і Початок AppleInsider.ru Робота менеджером проектів Як поєднувати роботу , роботу і хобі Фокус на AppleInsider.ru i10.ru Підбір команди Що таке новини Apple Відео від AppleInsider.ru Тенденції поколінь Майбутнє відео в інтернеті Книги у випуску : Шкільний Нагляд - Сергій Лук'яненко , Аркадій Шушпанов Євгеній Онєгін - Олександр Пушкін Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 15/04/14 @ 10:01
Розділ Реклама Читати далі...

Бесіда з Андрієм Старжинський , директором з маркетингу та продажу в SoftElegance

138 -й новорічний випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про маркетинг , управління проектами та розвиток хмарних технологій . Як і вважає хорошому маркетологу , наш гість попросив у опис подкасту вставити посилання на нову сторінку компанії , ось і вона www.softelegance.com/ua У програмі: Про во'IT'і КПІ Перша робота Enterprise сектор Project Management Маркетинг HR розвідка ROI Хто може бути маркетологом ? Gartner IT Infrastructure & Operations Management Книги у випуску : Десять смертних гріхів маркетингу - Філіп Котлер Біблія Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 14/01/14 @ 11:01
Розділ Реклама Читати далі...

Бесіда з Микитою Орфеновим , директором з розвитку компанії IQBUZZ

131- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Це наша перша запис по Skype , тому нам вкрай важливі ваші відгуки , дорогі слухачі . У подкасті піде мова про держструктурах , соціальних медіа та французькою мовою. У програмі: Про во'IT'і Досвід роботи МДІМВ Робота в мінатом Робота в Міжнародний науково - технічному центрі IQBUZZ Моніторинг соцмедіа Маркетинг і продажі IT Компанії Історія IQBUZZ Книги у випуску : Атлант розправив плечі - Айн Ренд Мова рухів тіла - Аллан Піз Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії .

Опубліковано: 13/11/13 @ 12:10
Розділ Реклама Читати далі...

Генеральний директор Magento Євген Шевченко перейшов працювати в Gorilla

« Після більш 7 років з Magentoце було нелегке рішення для мене. Тим не менш, я з нетерпінням очікую подальшої роботи в екосистемі Magento , так як я приєднався до команди одного з найбільших золотих партнерів компанії - Gorilla Group» - розповідає DOU Євген Шевченко . Обов'язки Євгенія в Magento буде виконувати Максим Захаров , у минулому заступник генерального директора українського офісу компанії. Нагадаємо , що з 2011 року Magento є частиною американської eBay ( X.Commerce ) . Українське представництво компанії розташовано у Києві , там працює близько 250 осіб. Раніше компанія також мала регіональні офіси в Дніпропетровську і Донецьку , але закрила їх в січні 2013 року у зв'язку з « покращенням своїх внутрішніх процесів». Цікаво , що вилки зарплат співробітників не залежали від регіону і у всіх містах були однаковими. Gorilla - американська E - commerce компанія , з 2008 року - золотий партнер Magento.

Опубліковано: 13/11/13 @ 08:35
Розділ Реклама Читати далі...

1 2 3 4