Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу

Джерела Інтернет доходу диверсифікувати треба, це вам будь-який ... е-е, манімейкер скаже. У тому числі і не забувати про tangible goods, про тек сказати фізичних предметах і явищах (ти ще й реакціях додай, ідіот - прим. Друкарки), а не тільки про сервіси.

І ще хочеться сказати, що якщо у вас думка якась свербить, то не треба відкладати її на щасливе завтра, треба взяти себе за руку і примусити зайнятися цим сьогодні, і не годувати себе отмазамі типу "та це ж треба все обміркувати, обсмоктати, зробити все глянцево-гарне, а де ж на це сьогодні час взяти? ніде "- ось такі роздуми гасіть, як бички на танцполі - рішучим рухом рраз-два, рраз-два.

Бо неодноразово манімейкерам було відмічено, що швидко придуманий і реалізований нехай навіть на коліні проект найчастіше працює краще, ніж виношувався роками мегаглянцевий проектіще.

Зазнав дане твердження якось на власному горбі. Є сайтик, на якому присутній постійний трафік в ~ 300 уніків на день, дуже вузькоспеціалізований. На контекстній рекламі трафік практично не конвертуються, рекламні оффер партнерок відвідувачі ігнорують.

І ось нещодавно побачив расейский продукт, який ідеально підходить до моїх візитерам. Як водиться, уявну зарубку зробив, але руки не доходили - і ось я себе практично змусив в неділю сісти та на коліні робочу модель зробити, щоб подивитися - піде - не піде.

Рухи тіла:
1) Відзняв штук 10 видів продукту своїм побутовим Canon 300D і обробив їх у побутовому софті Olympus PhotoImpact (примітивний аналог фотошопу, йшов у комплекті з моїм Олімпус c5050 - ну не вмію я в шопі).
2) Завів на 2checkout -e у своєму обліковому записі новий продукт (щоб мати можливість оплату за нього приймати кредитками і paypal-ами).
3) На основі наявного шаблону сайту (це надто красиво сказано - і сам-то сайт паля на коліні, ніякої CMS-ки, все статичний html) наваяв сторінку продукту - опис, фотографії, кнопка buy now і іконки пейпала і кредиток .
4) розкидав по сайту самопальних банерів (html табличка з фоткою і текстом), що закликають новий продукт обов'язково купити через його ексклюзивності і передбачуваної швидкої заканчіваемості в наявності.
5) начебто все - а, ні, ще меню сайту оновив, додав пункт про магазин продуктів.

Залив на хостинг, туди-сюди покрутив-подштукатуріл і ліг спати.

Вранці в пошті лист - чол з Австралії пише і скаржиться на дискримінацію - йому в процесі чекаута кажуть, що до Австралії мовляв ніяк не можна послати, слізно просив питання вирішити, бо продукт цього йому дуже, дуже потрібен.

Я налаштування підкрутив, людині відписав, і тут же прийшла оплата.

Продукт варто з пересилкою $ 99, з них чиста видобуток моя становить порядку $ 60 (так, ось такий я жадібний хапуга) - по-моєму, непогано. Працюємо далі.

Так що, брати-сестри, слухайте серце, йому не хочеться спокою і воно не обдурить, і головного мозку і голосу розуму особливої волі не давайте - хоча б спробуйте на коліні зібрати робочу модель нового генератора Інтернет доходу.

Було б цікаво почути, чи є і у вас нереалізовані мислішкі і коли ж таки ви маєте намір їх реалізувати. А?

Опубліковано: 07/02/11 @ 07:40
Розділ Заробити

Рекомендуємо: