Прикрашаємо блог до Нового Року

Новий рік не за горами і більшість з вас вже закупилися традиційними атрибутами новорічного столу - мандаринами і радянським шампанським. Але оскільки в мене не кулінарний блог, то я розповім вам як прикрасити блог до Нового Року, додати трохи святкового настрою.

Самими простими і актуальними способами для підготовки блогу до свят є ікони і новорічні плагіни. В інтернеті досить багато новорічних іконок, але на мій погляд більшість з них або застаріли, або просто не красиві. Тому я вирішив зібрати для вас невеликий набір дійсно гарних іконок.

Але для початку давайте розглянемо пару новорічних плагінів для WordPress.

Let It Snow! - саме завдяки даному плагіну ви спостерігаєте гарний снігопад на моєму блозі. Плагін неймовірно простий в установці, досить залити його в папку з плагінами і активувати. Також, Let It Snow! має ряд настройок, серед яких число сніжинок, швидкість їх падіння і тд.

Fireworks - даний плагін для WordPress зможе реалізувати новорічний феєрверк на вашому блозі. Відмінно підійде саме для новорічної ночі. Однак у звичайний час, швидше за все буде зайвим.

Christmas Countdown - плагін, який секунда за секундою буде відраховувати час до Нового Року. Має досить приємний інтерфейс.

Що стосується новорічних іконок, то в мій архів увійшло 3 набори іконок, кожен з яких відрізняється високою якістю. Сподіваюся, кожен знайде щось на свій смак.

Робіть свої блоги гарніше, радуйте своїх читачів і чекайте моє новорічне привітання. Упевнений, воно вам сподобається! З наступаючим!

На десерт: Реєструємося на сайті neocrome.ru (ТІЦ = 80) після реєстрації заповнюємо поле «Сайт». Посилання на свій профіль згодовуємо в аддурлку.

Спонсор запису:

Думаю над новорічним подарунком, мабуть, куплю пилосос адже чистота - запорука здоров'я.

Опубліковано: 26/04/11 @ 06:40
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Хитрий натовпу (Гра-9)
Особливості розкрутки сайту статтями
Красномовне "Ні!" Рейтингу блогерів Яндекс.Блогів
Пошуковик Google враховує посилання з Twitter і Facebook
Ще 25 корисних Linux команд