Апдейт PR 20.01.2011

6a0133ec7843f7970b0133ec78ac0e970bВітаю всіх моїх читачів і гостей мого скромного блогу. Сьогодні стався апдейт page rank. І це вже не просто так, а 100% Улибка

На даному блозі тепер 3, на marina-kramer.ru також 3, ще один сателіт отримав двійку.

Особливо коментувати тут нічого, тому я хотів би відкрити іншу тему. А саме - АГС нашого улюбленого яндекса.

Будь ласка, всі, хто зіткнувся з цією бідою допоможіть мені. Прошу реальної допомоги.

Але про все докладно ...

Саме січня вийшов зовсім не плідним. Новий рік розпочався жахливо. Першою шокуючою новиною для мене була відмова у співпраці з GRAND CASINO. Але це півбіди ....

Отже, почну з того, що мої 7 сайтів приносили прибуток близько 180 рублів на день в сапі і з бірж вічних посилань близько 500 рублів. Для когось це видасться незначною сумою, але я почав будувати сателіти приблизно рік тому. 16 січня була моя перша запис у блозі і я повяз в SEO. Можете мене привітати з днем народження Улибка

Буквально пару днів тому я запхав один чистий сателіт без сапоссилок в gogetlinks. Його прийняли і в той же день я отримав заявок на 1600 рублів.

А на наступний день після цього ... Все, ви чуєте, ВСЕ мої сателіти пішли під АГС ... Тобто я просто втратив кошти заробітку!

Я вже трохи розумію свої помилки. Думаю, головна помилка була в тому, що всі мої сайти були в одному акаунті в яндекс вебмастера. І він наклав фільтри на всіх, за компанію.

Як витягнути ці сайти? Хто-небудь розуміє?

Такі елементарні правила, як прибрати посилання, поміняти дизайн, отСДЛеліть сайт і написати Платону я розумію і їх виконав. Але може є більш швидкі і надійні способи?

Якщо хто-то в цьому шарить, прошу допомоги. Я в свою чергу готовий віддячити або грошима або безліччю посилань і постових з усіх своїх сайтів.

P.S. Всі сайти мають ТІЦ від 10 до 30.

Зараз активно читаю блог про всілякі заробітках і оптимальних рішень просування сайтів , думаю там можна знайти інформацію про яндекс, ТІЦ і АГС.

Опубліковано: 14/02/11 @ 11:05
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Фінансовий звіт за січень
FAQ по адалт блогах
Подкастінг: Основи
Створюємо background для твіттера!
Dropbox - використовуємо по максимуму