Безризиковий SEO конкурс

Спонсор поста: Зберігайте гроші в ощадній касі
, а відгуки - на «Репометре ».

До мене звернулися з пропозицією створити доопрацьовану концепцію конкурсу типу тих, що були в мене: Сеопультенок, Лінкомаулія і Антімаулнетізм. Ну, я це зробив і вийшло дуже навіть нічого.

Отже, цей конкурс буде кардинально відрізнятися від попередніх тим, що заробити на ньому зможуть навіть новачки. Плюс, особливо вигідний він тим, хто володіє сіткою сайтів. Про все по порядку:

1) Просування по пошуковій фразі «Просування неминуче» в Google.ru. Чому не в Яндексі? Щоб молоді сайти змогли брати участь. І щоб ефект від покупки посилань був помітний швидше.

2) Перемагають усі, хто в ТОП 50. Тобто, кожен сайт з ТОП 50 в результаті отримає по 100 $, а учасник, чий сайт опиниться на першому місці - 1000 $. У чому тут суть? Суть в тому, щоб новачки як мінімум могли відбити свої витрати. А ті, хто володіє сіткою - могли просунути відразу по 10 сайтів в ТОП 50.

3) Всі учасники, які будуть зареєстровані у конкурсі, отримують промо-код на поповнення рахунку в системі WebEffector на 300 рублів. Навіщо? Ну, спочатку в ТОП 50 можна потрапити і з 300 рублями.

4) Плюс до всього, WebEffector поверне витрачені гроші за підсумками конкурсу тим, хто їх витрачав в цьому самому ефекторів. ТОП 1 отримає 100% витраченого бюджету на свій аккаунт (2-е місце - 90%, 3 - 80%, 4 - 70%, 5 - 60%, 6 - 50%, 7 - 40%, 8 - 30%, 9 - 20%, 10 - 10%). Поверне саме на баланс ефекторів.

Тобто, виходить, що сайт, що зайняв за підсумками конкурсу (2 місяці) ТОП 1 - отримає 1000 $ + 100 $ + гроші, витрачені в ході конкурсу за умови, що витрачалися ці гроші через Еффектор.

Це просто додаткове правило, активуюча бонус. Кому цей бонус не потрібен - можуть забути про правило і витрачати гроші як завгодно.


Ну і взагалі, всі правила конкурсу спрямовані на те, щоб не було тих, хто втратить гроші. Тому конкурс і «безризиковий».


ПРАВИЛА ЦІЛКОМ .

.

Опубліковано: 06/06/11 @ 02:13
Розділ seo

Рекомендуємо:

Кліп "Оптимізатор"
Ефективні способи просування англомовного блогу
5 років блогу Dimox.name
Цифровий годинник на чистому CSS і jQuery
iOS / Android rules, Opera sucks