Ефективні способи просування англомовного блога

У 2009-му році я створив блог на англійській мові Dimox.net про веб-розробки. За минулий час у мене з'явився позитивний досвід його просування.

А днями мені по електронній пошті прийшло ось такий лист:

Здравствуйте. Нещодавно я натрапив на ваш англомовний блог - dimox.net і був здивований тим, як вам вдалося отримати PR 5 і так багато передплатників, маючи при цьому за 1 рік всього близько 12 написаних статей. Я, зовсім недавно, теж запустив англомовний блог, але зіткнувся з проблемою ... до цього моменту я займався блогінгом тільки в рунеті і поняття не маю як розкручувати блог в зарубіжному інтернеті. Англійським володію добре, написав вже 10 великих статей на тематику wordpress, web design, css і SEO але не знаю куди рухатися далі. Може дасте раду?

Майже все сказане автором листа на рахунок мого сайту вірно. І даними постом я хочу відповісти на цей лист і поділитися кількома способами розкрутки новостворюваного англомовного блога, виходячи з мого власного невеликого досвіду. Читати далі »

Опубліковано: 28/02/11 @ 06:00
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок в подарунок.
$ 50 від американців за російський пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.
Перший ДОП Хакатон: все було круто!
Про оцінки та календар - метод аналогій і зриме уявлення
Пару слів про РИФ + КІБ 2011