Grattis - продавай поздоровлення!

GrattisВітаю читачів цього блогу. Кілька днів тому, я знайшов дуже цікаву і перспективну партнерську програму - Grattis . У мене вже давно була ідея створити сайт з різними привітаннями. Тобто, каталог різних поздоровлень. Але ось способів монетизації подібного сайту було дуже мало, до того часу, поки не з'явилася партнерська програма Grattis. Тепер трафік з проектів з привітаннями можна дуже добре конвертувати в гроші.

Grattis - це партнерська програма, яка спеціалізується на продажу голосових, музичних, а також, іменних поздоровлень. Тобто, ця ПП відмінно підійде під трафік з каталогів поздоровлень, де люди шукають саме те, що пропонує партнерська програма.

По початку, можна подумати, що це чергова партнерська програма по голосових привітаннях. Але насправді, вона ніяк не схожа на старі, гнилі тематичні партнерки. Це абсолютно нове рішення в ніші привітань. Ще одним аргументом того, що з ПП варто попрацювати є те, що вона створена компанією Interactive solutions, яка вже прославлена ??своїми розважальними проектами.

А тепер, давайте безпосередньо про заробіток. Що нам пропонує Grattis? Завдяки спеціальному віджету ми можемо легко інтегрувати партнерку на наш сайт, що дозволить збільшити вашу прибуток. Але якщо у вас немає тематичних сайтів - не турбуйтеся, у цій ПП можна заробляти і без сайту.

За кожного приведеного вами користувача ви можете отримати до 150 рублів. До речі, ціну за привітання ви можете поставити самостійно. Трафік відмінно конвертується, так як послуги, які надає Grattis відмінно розважають людей.

Як вже було відмічено, ПП надає своїм партнерам зручний віджет, який легко і швидко можна встановити на свій сайт. Але це ще не все. У свята будуть додаватися спеціальні святкові віджети і сайти, які будуть конвертуватися ще краще.

Загалом, привілеїв у Grattis - дуже багато . Раджу хоча б спробувати попрацювати з цією партнеркою. Упевнений, ви будете задоволені результатами.

Опубліковано: 21/07/11 @ 06:56
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Створення шопа за 10 кроків
Чому у неоптимізованих сайтів можуть бути хороші позиції в пошукових системах
Красиві спливаючі підказки за допомогою jQuery
Додаємо кнопку "Google +1" в панель від Share42.com
Парсер підказок пошукових запитів - Словодер