Експеримент з програмою Viking-inviter для соц мережі Вконтакте

Давно я хотів пограти з групами в соц мережі Вконтакте і вирішив протестувати, чи є толк від просування груп Вконтакте і власне чи буде звідти хоч якийсь трафік на основний сайт.

Експеримент з програмою Viking-inviter для соц мережі Вконтакте

Звернув свою увагу на програму Viking-inviter , яка за описом програми, краще рішення для розкрутки в соціальній мережі . Так як інший софт я і не пробував, а тому буде важко говорити наскільки він краще за інших, але картину уявити можна.

На встановлення і вивчення самої програми пішло близько 2-х годин (перегляд відео, ознайомлення з інтерфейсом і т.д.) і можу сказати, що все зроблено просто, а тому розібратися зможе кожен.

Вартість програми говорить про її доступності й коштує вона менше 100 доларів за ліцензію. Що ж цілком гідна ціна як для такої програми і для того, що б зробити свою групу в соціальній мережі Вконтакте популярною.

Поки є кілька питань з використанням програми і того скільки запрошень розсилати на добу і з яких акаунтів. Одним словом ціла ніша, яку цікаво освоїти. Про результати роботи з даними софтом напишу на блозі, а тому підписуйтесь на оновлення.

П.С. Багато блогерів і читачі сео блогів чули про Гусарова. Так от власне і просування сайту від Гусарова.

Залишилося всього кілька днів до Новорічних свят, а тому зверніть увагу, що набагато заощадить ваш час на вибір покупок. Купуйте парфумерію відразу на всі свята.

Опубліковано: 28/04/11 @ 04:07
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Підводжу підсумки 2010
Dosimple - масовий аддурл і чекер позицій
Must have WordPress SEO плагін
Про підсумки року, що минає
Михайло Шакін: інтерв'ю + задай своє питання