Як можливо приймати гроші з Заходу - мій досвід

Відповідаючи на коментар до попереднього посту Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу , вирішив написати окремий пост - тому як питання такий у моїх знайомих виникає іноді, і буквально недавно я досить докладно відповів на нього в приватному листуванні, думаю, може і ще комусь стати в нагоді.

Питання звучало так:
AL>Можеш коротко сказати як можливо приймати гроші з заходу?

та коротко-то важко ... але спробую.

AL>Банківський переказ - не пробував, але думаю дорого і не виникнуть Чи проблеми тут
AL>Пластик - не припускаю як
AL>Чеки - припускаю, що ймовірність шахрайства дуже висока

Я приймаю цими трьома способами (ну і через Western Union Moneybookers іноді) (ще є випробуваний спосіб пересилання готівки, але в блозі писати не буду - на лист мож відповім ...)
Чеки - це оооооооооооооооооочень довго. 3 місяці, якщо в Росії (а може і до півроку), і місяця 1,5 через мій банк.

Банк у мене естонський. Вже давно. Проблем ніяких не виникає. Але
прийом ваера (bank wire money transfer) коштує $ 20 за один ваєр - тому
має сенс тільки на великих сумах.

Для прийому невеликих сум оптимально завести рахунок у
2checkout .
Я ними користуюся вже роки 4. До цього користувався іншими подібними системами (зокрема Paysystems і Payzip - обох вже не існує), так що порівняти є з чим.

2checkout - система для прийому платежів кредитними картами, тобто щоб у тебе з'явилася можливість прийняти оплату за свій товар кредиткою.

Реєструють дуже швидко, буквально того ж дня можна починати приймати платежі.
При реєстрації потрібно буде вказати свій сайт - тільки від імені ЦЬОГО сайту можна буде приймати платежі.

Оскільки видів діяльності у мене кілька (і фізичні товари продавав, і віртуальні), і вони постійно з'являються, то мені хотілося якийсь універсальний акаунт.

Подумавши, під це діло я зробив шаблонний сайт (на коліні, статичний HTML) типу нібито молл, в якому вендори (орендарі як би ...) продають свої різні продукти (це ж модель використовує і сам 2checkout - типу ми зовсім не приймальник грошей, ми перепродуємо товари учасників системи), а платежі за всі ці різні товари приймає сам молл - мій сайт.

На сторінці прийому платежу вони вимагають розмістити напис
"2CheckOut.com Inc. (Ohio, USA) is an authorized retailer for goods and services provided by МОЙМОЛЛ."

речі, з цієї шаблонної написи цікаво вицеплять магазинчики і дивитися, що люди такого собі продають. Хоча на 2checkout-e є повний перелік товарів (ну тих самих, які вони нібито продають), але мені за таким шаблоном простіше магазини дивитися. Люди розумніші або просто потайливі за вдачею своєю цю напис чутлива модифікують:)

Що зручно в 2CO , так це те, що немає необхідності налаштовувати софт типу shopping cart (я не програміст, і настроювання веб софта мені дається нелегко), не обов'язково генерувати свої інтернет магазин - можна згенерувати якусь кількість продуктів руками в панелі на 2checkout, і потім скористатися простим HTML шаблоном для оформлення сторінки платежу і давати посилання на цю сторінку.

Також через них можна приймати Paypal - це дуже зручно.

витрати:
Реєстрація коштує $ 50.
Комісія 2checkout - 5.5% + $ 0.45 (а також мінімум 5% (можуть і 10%) від суми платежу заморожують на півроку).

Виведення грошей - ваеров на банківський рахунок (не пам'ятаю, скільки коштує - чи то $ 20, чи то $ 5).
Вартість виведення варіюється від методу виводу. При виведенні міжбанківським переказом (ваєр = bank wire transfer) беруть різну суму, залежить від країни виводу. Свій банк можна вказати в будь-якій країні - я зареєструвався як громадянин РФ, а банк вказав прибалтійський, мені так зручніше, давно там рахунок. Потрібно буде верифікувати банківський рахунок.

Висновок по досягненню порогу (встановлюється тобою, за замовчуванням $ 100).

Не так давно вони зробили висновок на картку Payoneer - що вирішило проблему з необхідністю мати банківський рахунок. Гроші з картки можна зняти в будь-якому банкоматі, комісію Payoneer треба уточнювати - я не користуюся цим способом
(див. дискусію http://www.2checkout.com/community/blog/newest/the-2checkout-payoneer-card/ )

Також для початку роботи з 2checkout потрібно буде купити домен. Я купую на GoDaddy (не забуваючи при купівлі/продовження пошукати coupon code - ось нещодавно при продовженні на 2 роки замість $ 20 заплатив $ 14 з купоном - і то хліб ...)
Щоб розмістити свій сайтик, тобі знадобиться хостинг . Крім викладання туди сайтик для схвалення тебе 2checkout-му, туди ж будеш викладати і сгенеренний сторінки для прийому платежів. Хостинг можна знайти безкоштовний (можна спробувати byethost18.com) але в мене років 8 був платний хостинг на Lunarpages (я використовую базовий) - на одному аккаунті у мене висіло кілька доменів.
До речі, при покупці хостингу на рік вони надають домен безкоштовно - але я віддаю перевагу купувати домени за гроші і ні від яких подарунків не залежати.

Частина сайтів у мене також хоститься на Hostgator -e - вирішив не складати всі яйця в один кошик. Хостгатор дуже подобається - краще адміністрування у них організовано й не делаюлі мені (поки що?) Подлянок, як Лунарпейджес.

Ще раз підсумую процедуру організації прийому платежів кредитками за свій товар - розповідаю про ручний варіант прийому платежу.

1) Ідеш у 2checkout і створюєш продукт (назва і ціну) 2) Коли продукт створений, тиснеш на кнопку "отримати HTML"
3) Отриманий код HTML творчо вбудовувати в свій дизайн - в результаті отримуєш сторінку "Натисніть на кнопку, щоб вашій кредиткою оплатити мій товар № 1".
4) Посилаєш посилання на цю сторінку людині або публікуєш посилання на неї (на своєму сайті/далі скрізь)
5) Зацікавлений у твоєму товар № 1 людина натискає на кнопку на цій сторінці та потрапляє на 2checkout, де вводить дані своєї кредитки .
6) По завершенні процесу тобі (і людині) приходить лист, що зроблена покупка товару № 1 (через якийсь час приходить ще один лист - що кредитка платника перевірена, платіж авторизований).
7) Гроші на твоєму рахунку поступово накопичуються до досягнення встановленого тобою порогу (скажімо, $ 300)
8) Після досягнення порогу гроші автоматично перераховуються тобі відповідно до обраного методу (bank wire, Payoneer) за вирахуванням комісії за переказ (розмір залежить від обраного методу і країни )
9) Поступово (2-4 дні) гроші з'являються або 1) на твоєму банківському рахунку і ти знімаєш їх зі пов'язаної з рахунком дебетові картки у найближчому банкоматі (за вирахуванням комісії банку) або 2) на твоїй картці Payoneer і ти знімаєш їх у найближчому банкоматі (за вирахуванням комісії Payoneer).
10) відкладає з отриманої суми 6-13% до податкових засіки батьківщини і спиш спокійно, або нагло проїдати і їх - залежить від настрою.

Ну ось ДУЖЕ коротко.

Опубліковано: 07/02/11 @ 09:22
Розділ Блоги Заробити

Рекомендуємо:

Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу