Новорічний подарунок блогерам від webmasters.ru

Нас тут годують найкращі рецепти смачних страв на Cooking.

Поки то так се, туди-сюди, поки набирає обороти передноворічна метушня, ми на webmasters.ru приготували блогерам незвичайний подарунок на новий рік - плагін кросспостінг, який дозволяє легко і просто кросспостіть пости ваших блогів на платформі wordpress в розділ блоги на порталі webmasters.ru .

Показ все на прикладах. Пам'ятайте мій пост - що робити якщо сайт не лізе в топ - частина 2 (філософська) . А ось як вона легко і просто скросспостілась на webmasters.ru . У кінці посилання на джерело - на сторінку з постом мого блогу. Так що з точки зору копіпаст і першоджерел - все гарно і коректно для пошукових систем.

Робота з плагінів досить проста. Качаємо плагін звідси . Встановлюємо собі на блог. Активуємо - ну я думаю ви знаєте як це робиться. Далі переходимо в налаштування і заводимо туди дані свого облікового запису на порталі webmasters.ru і зберігаємо всю цю справу. Ну а далі пишемо пост в адмінці wordpress при редактировани поста бачимо ось такий от блок.

Вибираєте там свій доданий обліковий запис, ставите галочку кросспостіть запис і натискаєте опублікувати. Вуаля - ваш пост публікується на вашому блозі і в блогах вебмайстрів на webmasters.ru .

Є одне обмеження, яке діє для користувачів webmasters.ru. Кросспостіть в блоги можуть тільки ті користувачі, у яких вже є 50 повідомлень на форумі .

Надалі ми плануємо зробити плагін кросспостінг коментарів, який буде кросспостіть коментарі до постів на webmasters.ru у ваш блог, тобто буде працювати зворотній зв'язок.

У наших планах зібрати записи з цікавих блогів в одному місці, при цьому з вказівкою першоджерела.

Тепер про обмеження - у розділі модератори будуть стежити за якістю постів, які будуть кросспостітся. З постів будуть видалятися рекламні посилання (ака постові). Рекламні пости, а так само пости, які не відносяться до тематики форуму, будуть видалятись.

Після проведення кількох великих конкурсів на початку наступного року ми плануємо зібрати в розділі блоги багато трафіку, а з самого розділу зробити власну стрічку цікавих постів популярних блогерів, які з стрічки будуть отримувати свій заслужений тематичний трафік. Так що welcome і цікавих постів.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2010. | 14 коментарів | Мітки: Wordpress , блог , блогосфера , кросспостінг

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 29/04/11 @ 01:37
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Всіх всіх всіх з Новим 2011 роком
Робимо аналіз молодого сайту з ТОПу ортопедичних подушок. Частина 3.
Робимо аналіз молодого сайту з ТОПу ортопедичних подушок. Частина 3.
Експеримент з програмою Viking-inviter для соц мережі Вконтакте
Підводжу підсумки 2010