Знайомтеся - журі конкурсу "Чарівний пендель"

Ну як голова? Не болить? А у мене дві новини для Вас, перша - у мене впав ... тІЦ на 10 пунктів, зараз він дорівнює 20, дивно якось, ну та чорт з ним, поправимо, друга -

Конкурс "Чарівний пендель для Вашого блогу "триває.

За час його проведення, а це трохи більше двох тижнів, конкурс отримав більш, більш 70 коментарів , але найголовніше, що учасників конкурс набрав вже ... зараз порахую ... блін, збився, загалом близько 20.

Я вирішив підтримати учасників і тих хто тільки планує приєднатися, теж написав свої "a href =" http://pervushin.com/pervushin-com-upd-blog.html "title =" Pervushin.com 2011: плани розвитку блогу "rel =" nofollow ">плани щодо блогу на 2011 рік, пост цей у конкурсі брати участь ясна річ не буде. Вирішуйтеся, участь у конкурсі додасть Вам сил і впевненості!

По завершенню конкурсу експертне журі дасть Вам рекомендації, якісь поради, можливо підкоригує Ваші ж плани з розвитку блога, Ви в будь-якому випадку залишитеся в плюсі. До закінчення конкурсу залишилось 12 днів .

Знайомтеся - журі конкурсу "Чарівний пендель"Так ось, про журі, сьогодні я хочу познайомити Вас по-ближче з людьми, які оберуть переможців у конкурсі (вони не такі злі як на картинці). А це :.....


Джерело: | Коментарі - 2 |  Мітки: бесіда , блогер , інтерв'ю , конкурс

Схожі записи

 

Опубліковано: 03/05/11 @ 08:31
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Налаштування вебсервера під Debian
Pervushin.com 2011: плани розвитку блогу
У розробки жіноче обличчя
Підсумки 2010
Видобуток контенту