Rotabaner - банерна мережа для блогерів

Ви втомилися шукати рекламодавців для блогу, домовлятися з кожним про вартість і терміни? Постійно нагадувати про оплату? Ваші муки скінчилися, зустрічайте - Rotabaner

Rotabaner призначений для розміщення реклами різних форматів на блогах. Сервіс дозволяє зробити процес покупки/продажу реклами на блогах максимально простим і зручним, вирішує проблему пошуку рекламодавців, автоматичного розміщення реклами та отримання оплати. Автор блогу одержує 85% від вартості розміщеної реклами. Ведеться пдробная статистика по показах і кліках як для вебмайстра так і рекламодавця.

До того ж, це безпечно, більше не потрібно боятися бана від пошукачів за розміщення посилань, все по чесному.

Реєстрація блогу в Ротабанере проста, досить вказати урл блогу, короткий опис і RSS лічильник feedburner.

У систему приймаються тільки україномовні сайти тематики seo, IT, розробка, фріланс, особиста ефективність, тільки з унікальним контентом і повністю робітники.

Всі додаються сайти проходять ручну модерацію, вимоги до сайту від 50 відвідувачів на добу.

Після додавання сайту в систему необхідно додати банерні місця для свого сайту. Як тільки місця будуть додані і код банерних місць буде розміщений на сторінках блогу, сайт з'явиться в загальному каталозі, і рекламодавці зможуть купити на ньому банери.

У Rotabaner є партнерська програма по якій партнер отримує 1% від прибутку залученого блогера і 1 % від витрат залученого рекламодавця.

Реєструйтеся в Rotabaner та починайте отримувати прибуток з блогу.


Опубліковано: 03/03/11 @ 04:01
Розділ Блоги Реклама

Рекомендуємо:

Сателлітостроеніе, як спосіб заробітку.
Перенесення сайту на новий домен з мінімальними втратами
Конкурс не іспит, а урок. Думки вголос
. Htaccess: Поради та основні помилки.
Щасливий фермер. Злом щасливого фермера