3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com тільки для читачів terehoff.com.
Чудове обладнання та дата центр ,, власна група в контакті , власний канал на ютубі - що ще потрібно для того, щоб надавати якісні послуги хостингу?

Напевно ще необхідно зручність управління VDS серверами, що досягається використанням панелей Simple-HM та VDS-Центр . А ще можна легко і просто заробляти на реселлінга (перепродажу хостингу). Наприклад я знаю одного рязанського баригу, якої не напружуючись впарює послуги хостингу урядовим та відомчим сайтам за пристойні гроші, при цьому прибуток складає близько 1000 відсотків (взагалі тема окремого посту, але суть в тому, що з VDS64.com ви це зможете без зайвих проблем ).

На сайті є онлайн-чат, в якому можна задати питання. Взагалі про онлайн чат я останній раз чув, коли був олімпійський конкурс. Приємно бачити цю послугу знову.

Ось відео ролик з описом панелі Simple-HM.

А ось відео ролик з описом панелі VDS-Центр.

Ви мені можете назвати хостерів, у яких є той набір матеріалів і послуг, які позначені вище? Я теж можу? А ви можете назвати хостерів, у яких сервер з панеллю можна купити за 10 баксів на місяць? Чесно кажучи - я таких не пригадаю. А у VDS64.com можна - ось пруфлінк .

До речі кажучи - хлопці гарантують сто процентний аптайм. Звичайно це непросто - але сам факт гарантії без зайвих голослівності є гуд.

Що ж, переходимо до апробації або пробование, хто як хоче. Для написання огляду мені дали VDS сервер. Заходжу, залогініваюсь і він відразу мене попереджає, що не зазначено номер мобільного для sms повідомлень. Дуже зручно на випадок нагадувань про оплату, алертів чи ще чогось.

Панелька проста і інформативна - те що треба було мені, коли я тільки починав. Те що треба зараз - коли я вже продовжую. Зображення якщо що клікабельні.

Все просто, доступно і наочно. Нічого зайвого, нічого непотрібного, всього в достатку. А що ще треба з наворотів для хостингу за 10 баксів на місяць? По-моєму нічого. До всіх ресурсів і сервісів сервера можна легко і головне наочно отримати доступ.

І журнал доступу до сервера, і крон, і графіки ресурсів, і контроль трафіку, і ... ...., і партнерська програма. Все є в одному місці, менше нічого не треба, більше теж. Благодать.

Розповідати можна довго - простіше реєструйтеся, пробуйте (місяць тесту тобто безкоштовно) і працюйте. Ну а поки що невеликий конкурс. Пропонуйте в коментарях слоган для vds64.com. Три переможця, яких вибере адміністрація хостингу отримають такі призи.

1е місце - сервер з панеллю SimpleHM тариф Optimal - 3 місяці.
2 і 3е місце - Сервер з панеллю SimpleHM тариф Simple - 3 місяці.

Товариші, я знаю, що серед вас є початківці, яким подарунковий хостинг на 3 місяці буде дуже доречна. Оцінюватися буде креатив, нестандарт і все те, що необхідно при створенні слогану. Удачи. Коментарі приймаються до понеділка, а сьогодні начебто як п'ятниця, так що велком.

Терехов .

Два відео ви бачили зверху, ще одне цікаве про хостинг.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: хостинг

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 10/05/11 @ 12:29
Розділ Блоги Хостинг

Рекомендуємо:

Подкаст про досягнення успіху
Профіт Шоу випуск V: Єгор Анчишкин, програміст-підприємець
Нашому полку прибуло
Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook
Аналітику блогу на прокачування або використовуємо змінні Google Analytics