Нашому полку прибуло

Раз вже Гальмо почав палити грудневі доходи сайтів з Даос движками, ось мій більш точний стриптиз по webmasters.ru .
Грудень був хороший по всім рекламним параметрами, у тому числі і для Даоса. З нього накапало трохи більше 300 $ за місяць (поки рекорд, щодо попередніх місяців), Гальмо виявився близький у розрахунках ...

   

Сьогодні хочу розповісти про перші в цьому році цікаво оформлених сайтах, власники яких нарешті зважилися встановити Daos . Відразу парочка:

 

Ctrl + C

 

Клікайте і дивіться в орігінале

 

Зверніть увагу, новий власник блогу вельми досвідчений в маркетингу, він усе правильно зробив: помістив у блозі оголошення про новий спосіб реклами і поставив тимчасово дуже низькі ціни. У результаті з моменту старту не минуло й двох діб, а в нього вже викуплено майже 60 тис. показів і в ротації більше 10 рядків. До речі, встигайте, поки недорого.

 

Sk8er

 

Клікайте і дивіться в орігінале

 

Ну дуже строкатий! Однак, прикольно, незвично. Тут і строчка оформлена симпатично, і оформлення сторінки Daos трішки змінили, що вже зовсім рідко роблять (правда, переборщили, і фон заважає читати текст). Але я думаю, навіть майже впевнений, що в цьому блозі буде чудовий CTR.

 

P.S. Інсайд! Незабаром очікується поява рекламної рядки Daos на форумі вебмастеріц . Не пропустіть, цілком можливо, що першим рекламодавцям теж будуть особливі умови.

Опубліковано: 09/05/11 @ 07:00
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook
Аналітику блогу на прокачування або використовуємо змінні Google Analytics
Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради
+1 Автор на Ctrlc.Ru
Всі хочуть щоб їх блог став тисячником. Що це і навіщо?