Стеж за собою, будь обережний ...

У замітці про накрутки я помітив, що навіть у мене немає достатньо серйозних Вражка, і обіцяв трохи пізніше розкрити цю тему. Так чому «навіть»?

 

Тому що я людина дуже конфліктний, принциповий і може бути навіть упертий. Мабуть навіть більш впертий, ніж принциповий, це вже точно не кращу якість. Та чого там, я взагалі дуже противний тип! Сам би з таким ні за що не став би ніяких справ мати:) Я буваю різким, я не раз висловлював свою думку в неприємної формі. Публічно. На форумах і в блозі. Так ось - це відгукується.

 

Тільки не римується Антона

 

Останнє таке ау трапилося зовсім недавно, приблизно 10 днів тому, коли на форумі вебмастеріц з'явилася рекламна рядок . А початок цьому ау було покладено ще в минулому році, у темі про Daos . Начебто нешкідливий діалог, ніби в рамках пристойності, без важкої артилерії лайливої. Я намагався бути ввічливим і коректним (але намагався недостатньо, як видно). І от у людини засіла образа, почався гнійний процес.

 

19 січня цього року нарив вибухнув з такою силою, що забризкало багатьох зовсім непричетних людей, ні в чому не винних. На форумі було щось на зразок невеликого свята, люди веселилися, додавали нові рядки, жартували ... До речі, хочу зауважити, що менш ніж за добу викупили понад 50 тисяч показів.

 

І ось один чоловік вирішив показати, що причини для радості сумнівні, адже у рекламного движка немає навіть найпростішої захисту від дурня! І негайно випив І тут же продемонстрував нищівну міць свого інтелекту - скрутив все покази всіх рядків. Такий от сюрприз всім рекламодавцям, власникам форуму і мені. З самих благих спонукань, зрозуміло.

 

Що ж, змушений визнати - не було в Daos захисту від дурня. Наївний Гальмо сподівався, що ніякої дурень не буде накручувати покази, не маючи з цього ні найменшої вигоди. Помилився. Залишається лише сподіватися, що Антон залишився задоволений беззахисністю своєї жертви і зробленим ефектом. І я дякую йому за прекрасну можливість розім'яти мозок. Простимулював. Спасибі!

 

Міни є

 

Таким чином за три роки в мережі з-за свого нестриманого характеру таких ось схожих хв я розставив незліченна безліч. Зверніть увагу, між останнім інцидентом і його зародженням пройшло півроку! Я забув вже про це зовсім. А людина не забув, чекав слушного моменту.

 

Але ж є люди, яких я ненароком зачепив рік або два тому, а вони до цих пір продукують в собі ракові клітини образи, які можуть завдати шкоди не тільки своїм власникам, але й оточуючим. І перш за все мені особисто, звичайно. Думаю, подібне військове положення може тривати довгі роки, навіть все життя.

 

Загалом, я намагаюся бути готовим до будь-яких несподіванок. І мені допомагає розуміння простого факту - я сам усе це посіяв. І мій талан пожинати плоди своїх «старань», принаймні поки я веду щодо публічний спосіб життя. Загалом-то, це не так вже й страшно, навіть іноді бадьорить:) Але без хв було б краще.

 

Порада від імпульсивного покидька

 

Не захоплюйтеся форумних баталіями (а можна взагалі відмовитися від форумів ). Будьте тихіше. Будьте обережніше. Одне з двох: або ви навчитеся контролювати свої емоції, або будете під контролем. Погодьтеся, адже сам факт неприємний навіть якщо не буде наслідків?

 

Життєво необхідно не тільки усвідомити, що 99% проблем знаходиться в нас самих (а не зовні) але і пам'ятати це в будь-яких обставин . Це все що я хотів сказати.

Опубліковано: 24/02/11 @ 03:41
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Ох вже ці лапки!
Ніколи не пізно
Проблеми з плагінів WP-Email
Накрутка підказок у Яндексі
Установка WordPress на хостинг і первинна настройка - докладне керівництво