Як приймати оплату кредитками за допомогою Moneybookers - мій досвід

Колега Гальмо у коментарях до попереднього посту (Як можливо приймати гроші з Заходу - мій досвід ) поцікавився моїм ставленням до прийому оплати з кредитних карт за допомогою англійського сервісу Moneybookers (мова йде про мерчант-акаунті).

З Moneybookers я працюю давно - але в основному на пересилання грошей моїм контрагентам (типу перекладачам і редакторам - зараз у фрілансерів MB став популярною опцією, навіть у американських - всіх дістали обмеження палиці на прийом членів з неправильних країн).

На пересилання все працює як годинник - загнав потрібну суму з банківського рахунку (або з кредитки) і тут же перевів людині, яка оплату кредитками приймати не в змозі. Варто переклад 0.50 євро незалежно від суми (1.80 євро коштує виведення грошей з аккаунта на свій банківський рахунок).

C прийомом ж грошей як мерчанта (тобто прийом оплати за мої товари з кредитної картки покупця) як- то справа не
заладилося. У них є така неприємна процедура, як верифікація платника за допомогою СМСки на зазначений платником стільниковий.

Мало того, що багатьом не хочеться вказувати свій телефон десь незрозуміло де, так ще і я просто Задолбали щоразу кожному покупцеві цю процедуру пояснювати - це вкрай незручно і відчутно знижує відсоток покупок.

Я досліджував цю можливість як бекап до основного способу прийому оплати з кредиток через 2checkout , і мені таки пару разів цей
запасний варіант став у нагоді, що начебто добре - але не обійшлося без серйозних косяків.

Клієнт був з UK - тобто з рідної країни Moneybookers. З якоїсь причини він не міг оплатити через 2checkout, і я запропонував йому варіант з MB. Так він просто обплевался, поки всю процедуру верифікації при оплаті кредиткою пройшов - скінчилося тим, що йому довелося зареєструватися як звичайному члену системи, ввести в неї гроші з банківського рахунку і зі свого манібукерс облікового запису перевести гроші на мій манібукерс аккаунт - тобто це вже була далеко не Мерчант-транзакція.

Більш того, він сказав мені цікаву річ - коли він намагався зателефонувати в саппорт манібукерс і розшукати сліди свого платежу
з кредитки, він зателефонував на номер хотлайна, вказаний на сайті - з'ясувалося , що це дуже дорогий номер (ну, не настільки, як якщо б секс по телефону, але відчутно ...), за дзвінки на який гроші списуються з рахунку абонента! Мій клієнт з
Великобританії був надзвичайно цим розсерджений - добре хоч не на мене, а на MB.

Ось такі пироги з приводу мерчант-акаунтів на Moneybookers.

З іншого боку, перекази грошей між звичайними користувачами системи (з аккаунта на аккаунт) працюють відмінно, претензій немає взагалі ніяких. Гроші в систему заганяються швидко і дешево (я маю вводити зі свого банківського рахунок у прибалтійському банку, мені переклад зараховується як внутрігосудраственний - у MB є рахунки в Прибалтиці - і коштує всього 2 крони.)

Опубліковано: 07/02/11 @ 11:04
Розділ Заробити

Рекомендуємо:

Як можливо приймати гроші з Заходу - мій досвід
Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу