Purple Reign. Better than MJ.

Чим мене надихає Прінс, так це абсолютним різноманітністю. У порівнянні з Джексона, Гагамі і більшості іншими трендовими виконавцями - Прінс в цьому плані дуже сильно виділяється. Ось якби в нього була в репертуарі тільки еротичні поп хіти на кшталт Cream або пискляві вироби а-ля Kiss, то я б на нього ніколи не підсів.

Прінс робив і інструментальні альбоми - за один і таких (NEWS) він отримав номінацію на Греммі. І оркестровий джаз, наповнений то позитивним, то похмурим настроєм. Майлз Девіс в свій час хотів попрацювати з Принцом, але, на жаль, не встиг. І пісні під одне фортепіано. І ще щось дуже дивне, яке одні називають його найкращим альбомом, а інші гіршим - Rainbow Children. Ця річ була записана після того, як він вступив в секту свідків Єгови.

У цьому пості піде мова про маловідомих піснях Прінса, які, ну, навряд чи можна зарахувати до попа.

1) Так, наприклад, трек Old Friends 4 Sale (Старих Друзів на Продаж):

Спочатку він був написаний у 80-их за часів альбому Parade, але видано лише в середині 90-их. З одного боку Old Friends 4 Sale схожий на Parade своєї оркестрової, насиченістю звуками, почуттям. Але з іншого - Parade позитивний, а Old Friends 4 Sale похмурий.

old friends 4 sale


2) У 2003-му році Прінс випустив інструментальний альбом NEWS, що складається з трьох пісень по 14:00 хвилин - North, East, West, South. Альбом міг отримати Греммі, але не отримав. З чотирьох пісень я б виділив найпершу - North. Вона викликає ефект занурення. Можна монотонно, плавно занурюватися в ці звуки. Так, багато хто знайде подібну музику нудною, але я думаю, що головне випробувати ЦЕ у відповідний час, у відповідному місці і при правильному настрої.

3) У 1990-му році вийшов, загалом, провальний альбом Graffiti Bridge. Серед 17-і пісень реально сильні лише 3-4, решта здебільшого фуфло. Навіть не проходняк, а порожняк. Однак, серед сильної меншості - знайшовся один шедевр. Joy in Repetition:

graffiti bridge


4) У 2001-му році Прінс випустив той самий альбом, які одні називають кращим, а інші гіршим. Він явно не був розрахований на маси, звідси і зовсім маленькі тиражі. Стилістично кожна пісня з Rainbow Children була схожа на свого побратима, в результаті виникало відчуття цілісності. Пропоную послухати заголовний трек:

rainbow children


5) Зовсім рідкісна пісня - The War. Її навіть немає ні на ВКонтакте, ні на всіх російських торрентах, ні на виразника. Вона офіційно була випущена під ім'ям групи New Power Generation. Тривалість треку в районі ... 26 хвилин . І під кінець, переходячи в рок, він просто зносить голову. Особливо, якщо слухати в обкуреним стані.

6) Batdance можна назвати відомою піснею, але з натяжкою. У кінці 80-их Прінс записав саундтрек для фільму Бетман. Подейкують, що перебуваючи під екстазі. Вийшло непогано, але не більше того. Batdance була самої такої психоделічної піснею з цього саундтреку:

batdance


7) Наступний експонат був випущений на досить таки популярному альбомі 85-го року - Around the World In A Day, який я вже описував . Він був популярний швидше на хвилі піку слави, ніж через збірки треків, бо вона містила в собі вельми експериментальні речі. Temptation з тих пісень, які мало кому подобаються з самого початку. Вона наче рвана, без звичних ритмів а-ля «бла-бла - приспів - бла-бла - приспів». Відчуйте сексуальне напруга:

8) Colonized Mind я б назвав однією з кращих пісень Прінса за нульові року. Починається вона досить ласкаво, але, як і The War, під кінець переходить на рок. Це, так би мовити, сучасний Прінс:

lotus flower


Якщо кому що сподобалося - не соромтеся, пишіть в коментарях!

-

Так, ну, а щоб у оффтоповом пості були хоч якісь коментарі - проведу конкурс. Назвіть комедійний фільм, в початкуякого пародіюють Прінса. Упевнений, що більшість читаючої молоді цей фільм дивилося. Переможцю 500 рублів.

Опубліковано: 08/02/11 @ 08:22
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Оптимізатор, що просуває НЧ запити без бази Пастухова - не оптимізатор. Або про те, як скласти повне сем. ядро.
Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.
Дослідження. Фільми, рейтинг яких на Кинопоиск і IMDB сильно відрізняється.
Найдорожчі ключові слова в Рунеті за даними агрегатора RooKee
Економіка гешефту