Вам подобається поточне положення справ?

Скоро день святого валентина - подарунки, вітання, смс, валентинки!

13037.jpgПитання правда про мій блог. Хоча можна поміркувати і не тільки про нього.

На поточний момент мені в блозі найбільше не подобаються коментарі. Так, вони стандартні і демократичний, але разом з плагіном кешування Макса кожен раз доводиться вводити не одне поле, де є каменти, а цілих чотири: нік, мило, урл і сам каменти. На це потрібен час, для цього необхідно натискати кнопочки, клацати мишкою - загалом робити зайві рухи тіла? А навіщо, тим більше у двадцять першому столітті? Тим більше, що від кеша Макса я відмовлятися не збираюся, бо дуже і дуже зручно і практично. По-моєму прийшла пора дати волю автоматизації.

Сказано-зроблено. Вирішено ставити дискус . Тут правда як то стояли каменти від js-kit.com . Все б нічого, та ось посилання там на урли було як то проблематично залишати, що значно знижувало коментованому в цілому. Та й грошей за нього періодично доводилося платити. А ось дискус халявний.

Чому ще дискус? У каментах треба спілкуватися, тим більш мені. А коли мені банально колись відповісти через те, що необхідно ще три поля набити, а не просто клацнути мишкою по кнопці відповісти, написати каменти і натиснути Ентер - це іноді стомлює, з тієї простої причини, що й відповісти дуже хочеться, і три зайвих поля заповнювати не хочеться, так як на проводі паралельно висять два клієнти на просування сайту, одному потрібен бриф, другому договір, а ще на форумах треба когось отмодеріровать.

Ще мені на блозі не подобається клікабельність і високий показник відмов. Є цікаве рішення - приклад можете подивитися тут . Творці скрипта обіцяли зробити плагінчег для вордпресс, тоді можна буде виводити «схожі записи» у вигляді картинок, де схожість буде відображатися за тегами. Причому виводити в сайдбарі для конкретного поточного посту.

Ще мені часом перестає подобається структура сайдбара. Хоча з критичної точки зору - webmozg скомпонував все дуже і дуже грамотно. До речі зараз з ним будемо думати про весняну шапку блогу.

Що ще вам не подобається в цьому блозі з зовнішнього боку, щоб ви ще хотіли змінити. Не соромимося, пишемо в каментах. Автори найбільш слушних каментів буде тим чи іншим чином винагороджені. А я поки піду трохи помандрувати і пошукати пригод на свою блоггерських душу. У четвер має з'явитися за ноутом.

Терехов .

Постовий - блог про популярні CMS жумла та вордпресс - tytto.ru

Тру відео сьогодні, яке не тільки приємно подивитися, але і послухати.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 13 коментарів | Мітки: блог , дизайн , юзабіліті

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 26/02/11 @ 12:39
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Апдейт PR 20.01.2011
Фінансовий звіт за січень
FAQ по адалт блогах
Подкастінг: Основи
Створюємо background для твіттера!