Блог-шоу - випуск 44

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі сорок четвертий випуск блог-шоу, моєї традиційної збірки всього самого цікавого й корисного, що зустрілося мені на просторах інтернету. Попередні випуски можна подивитися у рубриці Блог-шоу на shakin.ru.

Блог-шоу-випуск 44

Якщо ваш пост не потрапив в блог-шоу - я просто не в силах осягнути неосяжне, всі цікаві матеріали знайти і опублікувати неможливо. Я пишу про тих, які попалися мені на очі.

Короткий зміст сьогоднішньої серії;): Цікаве в інтернеті, Збільшення відвідуваності, Веб-дизайн, Соціальні сервіси, Послуги, програми та скрипти, Інтерв'ю та опитування, Wordpress, Англомовний інтернет, Різне.

Перед блог-шоу хочу подякувати Гальма за чудовий рекламний движок Daos , завдяки якому на моєму блозі з'явилася рекламна рядок , яка дає хороший ефект і внесла різноманітність у формати реклами на shakin.ru.

Цікаве в інтернеті

Про топ-блогер Рунету й їх блогах: 10 портретів - Максим Спиридонов розглянув топ-блогерів російської блогосфери за категоріями і типами. Я дякую Максима за згадування мого блогу.

На проекті "Рейтинг Рунета" опубліковано рейтинг провідних SEO-компаній Рунета.

Програмування на PHP - чудовий і безкоштовний мегакурс відеоуроків від Андрія Морковіна, за що йому велике спасибі. Я їм так захопився, що з нетерпінням чекаю кожного нового відеоуроку.

Звіт про конференцію Proofseo 2011 + відео + аудіо - Димок опублікував посилання на огляди та матеріали минулій конференції.

Як оцінити ефект твіттера в реальному масштабі часу - цікавий скрінкаст від Олексія Терехова .

Експерименти з JavaScript в Google - Сергій Кокшаров поділився результатами свого нового SEO експерименту .

Опубліковано: 28/04/11 @ 11:42
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Чи важлива валідність HTML-коду для позицій сайту
Як прискорити сайт за 3 хвилини - відеоурок
Як довго потрібно робити 301 редірект
Заблокували рахунок у EPS
Пробуємо прогнозувати трафік: похибки та підвищення CTR