Якої шкоди завдають рекламні пости

Дорогі друзі, сьогодні я хочу написати свої думки про те, яку шкоду наносять рекламні пости блогам, які їх публікують.

Какой шкоди завдають рекламні пости

Кожен власник сайту хоче, щоб його ресурс приносив прибуток. Це хороше прагнення. Вебмастер найчастіше вкладає дуже багато сил, часу і коштів у розвиток, наповнення і просування свого сайту, і його бажання окупити вкладення і отримувати прибуток цілком природно.

Є багато способів заробітку на сайтах. У блогосфері одним із самих популярних методів монетизації є рекламні пости. Цікаво спостерігати, як у твіттер стрічці (або в RSS рідері) в будь-який день з'являється цілий ряд хвалебних статей на різних блогах, присвячених якого-небудь сервісу, програмі, партнерке і т.д.

Задумка хороша, і публікація рекламних постів напевно приносить відчутний прибуток рекламодавцям, інакше це не отримало б такого поширення. Тільки який ефект надає розміщення рекламних статей на розвиток блогів, які їх публікують?

Рекламні пости є одним з найдорожчих видів реклами на блогах. За трудозатратах і вкладенням часу оплачені матеріали даються блогерам легко.

На мій погляд, розміщення рекламного посту на блозі завдає йому значної шкоди. Блогер не просто направляє частину відвідувачів свого ресурсу на сайт рекламодавця. Він втрачає набагато більш цінну річ - довіру своїх читачів.

Опубліковано: 09/06/11 @ 11:33
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

11 способів, змусити читача повернутися.
Хобі, а тим ви займаєтеся?
Заробіток в інтернеті. # Epic fail history
Використання профілів в Maven
Як не потрібно рекламувати себе