Огляд хостинг провайдера ukraine.com.ua

Власне здавалося б нічого особливого в цьому немає, адже хостинг провайдерів є купа, але от ukraine.com.ua займає перше місце в пошуку за запитом хостинг і так само бачимо перше місце в контексті Google Adwords.

Огляд хостинг провайдера ukraine.com.ua

Такі речі в мене викликають довіри, а тому такими послугами як хостинг, реєстрація доменів, віртуальні та виділені сервери можна користуватися. Я дотримуюся одного правила і намагаюся не зберігати всі домени в одного хостинг провайдера або реєстратора доменних імен, а тому дуже зацікавили ціни на доменні імена.

Скажу, що якщо брати 1-2 домену то ціни в цілому гарні, але якщо реєструвати домени пачками, то ціна трохи завищена. І що б як то вирішити це питання мене зацікавив розділ «Партнерська програма». Є кілька так званих «Статус партнера» і залежить він від обороту партнера: Бронзовий партнер (79 $), Срібний партнер (187 $), Золотий партнер (349 $), Платиновий партнер (649 $). Ось Платинові ціни порадували більше-всього і вони цілком виправдовують себе при великій кількості реєстрацій.

Партнерська програма ukraine.com.ua

Оплатити послуги можна практично будь-яким способом і для будь-якого хостингу надається безкоштовний п'ятиденний пробний період, а також поліпшений захист від DDOS атак. Хостинг підтримує всі відомі CMS системи (такі як Джумла, на зразок Пресс, Дрюпал, 1с-Бітрікс та ін.)

Щодо за не великі гроші досить великі обсяги місця на диску. Основний упор йде на кількість сайтів, яке можна розмістити на одному хостингу. Наприклад, що б розмістити один сайт досить сплатити 90 гривень на рік (трохи менше 12 доларів). Погодьтеся ціни досить - таки прийнятні.

Технічна підтримка доступна не тільки по міському телефону, але і по мобільних номерами: Лайф, Київстар, МТС і для людей не з Україною по Скайпу, що дає можливість в найкоротші терміни вирішити будь-яку проблему зручним для клієнта способом.

Крім усього іншого хостинг провайдер надає докладний опис конфігурацій своїх серверів і навіть надає їх фотографії , так що Ви в буквальному сенсі знаєте де "живуть" Ваші сайти.

Хостинг провайдер ukraine.com.ua

Збираюся закинути на цей хостинг кілька своїх сайтів і перевірити працездатність та швидкість завантаження. За відгуками своїх знайомих, можу судити про те, що хостинг хороший, але довіряти це одне, а хочеться перевірити на своєму власному досвіді.

Опубліковано: 24/06/11 @ 10:50
Розділ Безпека Хостинг

Рекомендуємо:

Ще один потужний і ефективний метод мотивації
Статистика ключових слів на Яндексі, підбір ключових слів і аналіз в Словоебе.
Зручні робочі місця за комп'ютером
Ефективне просування сайтів в Яндексі. Михайло Райцин, Олексій Кураков. Електронна книга.
HR і роботодавець: де ж місце зустрічі? - За мотивами радянських фільмів і лірики