Як збільшити кількість переглядів сторінок

Нововведення на pervushin.com помітили? Якщо читаєте пости до кінця, якщо робите репост за допомогою соціальних кнопок розміщених в кінці статті (за що Вам, друзі, велике спасибі! ), якщо коментуєте мої пости (і за це спасибі!! ), тоді точно помітили такий собі баннер-слайдшоу.

Я давно шукав вихід з положення "втрати з уваги старих постів". Перелінковка в постах допомагає звичайно, і блоки різні в бічній панелі, а також список схожих статей в кінці посту теж роблять свою справу, але потрібно було щось, що буде тупо крутити всі статті блогу в перемішку, та ще й увагу залучати. Так я знайшов плагін для Wordpress Frontpage Slideshow .

Абсолютно точно можна говорити про його позитивності в плані збільшення кількості переглядів сторінок скоєних одним користувачем . Що, до речі, непогано позначається на показнику відмов (Bounce Rate), але про це показнику ми поміркуємо в іншій статті, обов'язково, щоб нічого не пропустити, бо є деякі напрацювання в цьому плані, які думаю Вам знадобляться. А в цьому пості ми вивчимо установку і настройку плагіна Frontpage Slideshow .Опубліковано: 15/08/11 @ 01:25
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

BuyPost як біржа для вебмайстрів
Нові правила спілкування на ДОУ
19-й випуск подкасту «Відверто про IT-кар'єризм». Бесіда з РМ-му у відставці
Дайджест тижня, 12 серпня
Школа виживання в офісі