Історія про те, як хлопчик змінив світ

Зараз, почекайте, з думками зберуся ... ну все, зібрався. Мова сьогодні будемо вести про хлопчика изменившем світ. Ні-ні, я не про Марк Цукерберг та його дітище facebook , все набагато прозаїчніше, на перший погляд.

Отже, фільм "Pay it forward" (Плата вперед/Заплати іншому) . Ну так, я по фільму, а Ви про що подумали?

Ті хто вже є в google + та додали мене у свої кола, можливо бачили повідомлення про просмотренном мною фільмі . У тому пості емоцій стільки було, жах просто. Фільм дійсно офігенний. Як я писав в g + це не якийсь там бойовик зі спецефектами за "100 500 000 000 $" або до одуру смішна комедія, це грамотний фільм, розумний, надихаючий і добрий.

Історія про те, як хлопчик змінив світ

Взагалі категорія у мене називається "Мотивуючі кіно ", тобто для фільмів, які мотивують на щось плідну, роботу наприклад. Але скажу чесно, цей фільм не зовсім з цієї серії. Він не мотивує на роботу, не мотивує на ведення блога, хоча ні, стривайте, він же мене мотивує написати цей пост.

Ну загалом Ви зрозуміли про що я - бажання заробляти багато грошей в інтернеті цей фільм не викликає. Але! Переглянути Вам його необхідно обов'язково, він стоїть пари годин ваего часу, тим більше що воно не буде витрачено даремно. Можливо цей фільм дасть Вам більше, ніж Ви від нього чекаєте.


Опубліковано: 12/08/11 @ 11:09
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Як збільшити кількість переглядів сторінок
BuyPost як біржа для вебмайстрів
Нові правила спілкування на ДОУ
19-й випуск подкасту «Відверто про IT-кар'єризм». Бесіда з РМ-му у відставці
Дайджест тижня, 12 серпня