Witology: интересная социальная сеть, с помощью которой хотят построить коллективный разум

Вам ніколи не хотілося долучитися до чогось більшого, ніж «лайки»? Це, звичайно, соціально-корисна активність і все таке, але іноді виникає таке відчуття, що їжу для мозку вони дають мінімальну. Хочеться чогось більш глибокого. Як би не був корисний Facebook для ділового та особистого спілкування, платформою для колективного рішення інтелектуальних завдань він все ж не є.

Не так давно я випадково натрапив у мережі на цікавий проект - Witology . Можливо, це чергова бульбашка, можливо - майбутня революція, або міцний середнячок. Поживемо - побачимо.

Суть проекту, наскільки я зрозумів, в тому, щоб колективно думати над чимось, потім відбирати найкращі ідеї для конкретного завдання, потім вибирати з кращих кращі, і так до того часу, поки проект не буде доведений до пуття.

Ідейний обгрунтування проекту спирається на міцну теоретичну базу. Як вам «Синергетичний розум» або «Соціоінтеллектуальная мережа»? :) Команда проекту теж вселяє повагу, але особисто мені цікаво, що вони з усім цим будуть робити.

Чи то це проект для завзятих гиків-соціологів-кібернетиків, чи то (якщо він для більш широкого користування) його явно треба подавати простіше.

Ознайомитися з бета-версією проекту можна вже зараз. Відразу скажу, що поки не можна реєструватися наліво і направо - можна тільки заповнити форму, щоб додатися до проекту на добровільних засадах. Що там з вами будуть робити - теж невідомо). Я відправив заявку, якщо буде щось вартісне, обов'язково відпишуся.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 30/08/11 @ 11:01
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Конференція з управління проектами Project Management Camp. Київ, 1-е жовтня
Продвижение под Google с сервисом ROOKEE
Размышления после конкурса “продвижение неизбежно”
Інформер апдейтів пошукових систем
Про мишей і їжачка, моделях розробки і квакерами в контексті FOSS Sea 2011