Пара корисних особливостей роботи з Disqus

Що таке Disqus неначебто вже б про більша частина населення планети нашої повинна знати, я маю на увазі ту частину, яка проживає не лише на дивані, а й в мережі . Коротенько якщо, то дискус - це модуль коментарів розширює можливості сайту, ну майже до форуму что-ли. Більш докладно про всі плюшки цієї системи можна почитати в цій статті .

Тут, у блозі, ця система встановлена ??досить давно. Чесно сказати про зміну і не подумував. Подобається.

Як у disqus додати картинки та відео. HTML теги для disqus

Подобається, що не треба йти в блог, щоб дозволити (або видалити) надісланий користувачем коментарі або щоб відповісти на нього. Відповідь можна написати листом. Подобається його шикарнейший зовнішній вигляд, який вписується практично в будь-який дизайн сайту. Подобається його система авторизації, що дозволяє коментувати як гостям, так і користувачам найбільш популярних соціальних мереж, та й openid присутня. Загалом все подобається.

А ще мені подобається, що розробники системи не сидять на місці, а постійно впроваджують якісь нововведення. Деякі з цих нововведеннях візуально видно, а деякі не так популяризувати, але використання їх дуже навіть допомагає. Сьогодні, в цьому пості, я виділю пару таких особливостей, які на мій погляд найбільш корисні.


Опубліковано: 21/10/11 @ 09:04
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Внутрішні дублі сторінок - чим небезпечні, як знайти і знешкодити.
Інтерв'ю - Сергій Шелвін, автор блога shelvin.ru
28-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з російським підприємцем на Філіппінах, Сергієм Романовим
Дайджест цікавих вакансій № 3
Эксперимент: 5000$ в ПАММ счета. Часть 2.