Как найти партнера

Як знайти партнераВітаю всіх читачів блогу CTRL + C. Сьогодні я хочу розповісти своїм читачам про те, як знайти партнера для якого-небудь проекту. Так як більшість читачів цього блогу працюють в інтернеті, будемо шукати партнерів в інтернеті, для інтернет проектів. Давайте спочатку поговоримо про те, навіщо може знадобиться партнер. Найпоширеніша ситуація - це відсутність грошей на реалізацію ідеї. У такій ситуації партнер відмінно допоможе вам. Правда, прибуток доведеться ділити на двох :).

Партнер може знадобитися для того, щоб расскрутіть ідею до кінця. Партнер може взяти на себе частину роботи, часткове або повне фінансування, допомогти зв'язками. Партнер навіть може допомогти , якщо він займається виразника. Загалом, для чого вам потрібен партнер - це індивідуальні випадки. А от як його знайти? Кому цікаво, читаємо далі.

Щоб інформація легше сприймалася, давайте пронумеруємо кожне місце для пошуку партнерів. Почнемо:

1. Форуми . Найпростіший спосіб, це піти на форуми і створити там тему, в якій описати свою ситуацію. У більшості випадків, вам одпишуть. Головне, у темі дати якомога більше інформації про себе, щоб викликати довіру з боку форумчан.

2. Twitter . Перший раз я став партнером одного проекту завдяки цьому сервісу мікроблогів. Один чоловік написав заманчівае пропозицію, яке вимагало фінансування. У мене на той момент було достатньо грошей, щоб взятися за проект. Ви також можете публікувати свої пропозиції в сервісі мікроблогів twitter. Якщо у вас багато фоловерів, ви обов'язково знайдете собі партнера.

3. Блоги . На багатьох блогах можна знайти сторінку «Співробітництво», на якій блогери пишуть про те, що готові співпрацювати з читачами, якщо їх зацікавить пропозиція. Навіть якщо цієї сторінки немає, можете безпосередньо писати різним блогерів. Думаю, хоча б парочку відгуків ви обов'язково отримаєте.

4. Заведіть власний блог . Цей варінт підійде, якщо ви постійно маєте ідеї стартапів. Якщо будете часто писати, що шукайте партнерів, та ще й проекти ваші цікаві, то увага з боку інвесторів забезпечено.

Список вийшов досить простеньким. Але все ж, він допоможе тим людям, які шукають партнерів для своїх проектів. Якщо у вас є якісь ідеї, по цій темі, приємно буде вислухати їх у коментарях.

Опубліковано: 18/07/11 @ 11:56
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

3 листопада, Херсон - Осіння зустріч IT Talk Kherson
29-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Надією Плахова, PR-спеціалістом Promodo
GTUG's Day в Google Russia
Посилальне ранжування
Метт Каттс: Чи можуть помилки в коді впливати на ефективність просування сайту