Чистимо gogetlinks від поганого розміщення з правильним приміткою

Останнім часом все частіше стає ситуація, коли посилання в системі gogetlinks розміщують не на основному сайті, який вказаний при пошуку майданчиків, а в так званих "каталогах статей". Як же себе захистити від таких розміщень? Чи потрібно таке розміщення оптимізаторам від вебмайстрів?

Чистимо gogetlinks від поганого розміщення з правильним приміткою

Якщо я не зовсім яcно висловився, то можете подивитися сайт http://www.avtosreda.ru/ на якому пропонувалося розміщення посилання в системі gogetlinks, а розміщення відбулося в такому собі розділі "публікації" http://www.avtosreda .ru/info /.

Довго я листувався з вебмайстром і з підтримкою gogetlinks, яка мені так і не допомогла вирішити питання. У примітках до компанії в мене було написано розміщувати тільки в нових унікальних статтях або новинах. У даному випадки розділ "Нотатки" у розділі "Публікації" можна розцінити як статті, причому вебмайстер написав, мовляв я розмітив в унікальному матеріалі, а тому виконані умови примітки. Але розміщення то не в основній частині сайту !!!

Ось декілька звернень у систему gogetlinks (багато втрачу, оскільки власне багато однотипних запитань до супорт):

Добрий День.
У нас вийшла конфліктна ситуація з вебмайстром. листування от: www.avtosreda.ru. Я відмовляюся оплачувати посилання, яка розміщена в замітці в каталозі статей http://www.avtosreda.ru/info/. Хочу що б розміщена вона була в новинній стрічці сайту http://www.avtosreda.ru/ або ж на самому сайті http://www.avtosreda.ru, але не в каталогах статей. Дизайн у обох сайтів різний. Детальніше я написав під час листування з вебмайстром, якщо є можливість прочитайте. Сподіваюся на розуміння. У чому я не правий не бачу. Але як замовник я не задоволений виконаною роботою і не згоден оплачувати посилання в даному матеріалі.

Адміністратор
Здравствуйте! Дане розміщення не порушує правила системи. Вебмастер має право розміщувати посилання в спеціальному розділі, якщо це не суперечить завданням вашої кампанії.

Потім я уточнював, як обмежити розміщення в таких каталогах і спробував вебмайстеру написати, що б він розмістив посилання там, де потрібно, а не в каталозі статей. Від вебмайстра вийшов відмову, а тому знову пишу на підтримку:

Але мене не влаштовує розміщена посилання і згоден не розміщуватися взагалі на цьому ресурсі. Не можу я оплачувати посилання в каталозі статей. Вебмастер написав розміщення на сайті (мається на увазі основна структура сайту зі збереженням дизайну), а розміщення відбувається на зовсім іншому сайті (розділі) зі своїм дизайном і структурою. Це суперечить заявці сайту, так як розміщення не на сайті, а на зовсім новій структурі в рамках одного доменного імені.

У відповідь отримав таке:

Адміністратор
На жаль, в даній ситуації ми не зможемо вам допомогти. Посилання розміщена за правилами системи та відповідно до вимог вашої кампанії.

Але я можу відмовлятися її сплатити? Мені не потрібна така посилання і на такий сторінці.
Якщо ж вже її не можна зняти я б хотів її застрахувати на кілька років вперед. Як мені це зробити? Причому я б хотів щоб це посилання не йшла далі 3-го рівня, як у мене написано в компанії. Якщо вебмастер порушить правило розміщення я можу в будь-який момент зажадати повернення коштів?

Адміністратор

Здравствуйте! Відмовитися від завдання ви не можете, тому що робота виконана у відповідності з правилами та вимогами до вашої кампанії. http://gogetlinks.net/faq.php # 71

за незняту посилання стежить система, якщо вебмастер робить це навмисно, то протягом трьох гарантійних місяців ми повернемо вам кошти. http://gogetlinks.net/faq.php # 35

Ні ми, ні вебмайстер не може вам гарантувати, що УВ не стане глибше. http://gogetlinks.net/faq.php # 75. Але саме в такому вигляді, в якому розмістив ваше посилання вебмайстер, тобто в каталозі статей, велика ймовірність, що все залишиться на своїх місцях.

Чому я так довго листувався з сапорт? Та тому, що такі каталоги статей або ж як багато хто роблять на сайтах компанії блоги http://сайт.ру/blog/ рано чи пізно зносяться (наприклад при зміні власника сайту) або по якійсь іншій причині. Сама система gogetlinks дає тільки 3-й місяця гарантії, а після такого паскудний розміщення я хотів застрахувати посилання на кілька років вперед, так як хотілося б отримати результат того, що посилання за кілька років хоч окупиться, а при видаленні каталогу статей мені повернути гроші. Але отримав інформацію про те, що система гарантує розміщення посилання на 3 місяці. Якщо подивитися в біржі посилань sape.ru то на такого роду сайті 3-й місяць розміщення посилання в 3-му рівні буде коштувати близько 1 долара за 3-й місяця, а тут 10 і як довго вона проживе не зрозуміло. Посилання, яка розміщена в статті знаходиться тут: http://www.avtosreda.ru/info/rossiya_gotovitsya_stat_mirovoy_avtoderjavoy/ розміщення хороше, от якщо б воно ще було на сайті http://www.avtosreda.ru ціни б не було б сайту і він був би в білому списку, а так знаходиться вже в блек аркуші у мене.

Після тривалої переписки з підтримкою я написав коментар до компанії, з яким можна буде лаятися з веб-майстрами і служба підтримки буде на нашому боці, а якщо ви ще не пишіть нічого в "Опис і коментарі до завдання (якщо потрібно)" то обов'язково скопіювати даний текст і вставте в свою компанію і тоді ви захистите себе від паскудний розміщення:

Тільки в нових унікальних статтях чи постах. Обов'язково близько контрольний текст. Розміщувати посилання тільки в основній частині сайту, у новинах, статтях. Оплата не буде проводиться за розміщення в спеціальних каталогах статей, посилань. Не публікувати на дошках оголошень і в їх тексті. Посилання має бути в тексті, статті, новини в основній частині сайту, а не після тексту (як джерело або зі словом реклама).

Бажаю Вам вдалої закупівлі посилань у біржах, а так само звертаюся до вебмайстрам, що у Вас повинно бути нормальне звернення до оптимізаторам, а не таке свинство, як вийшло в моєму випадки. Якщо у вебмайстрів буде нормальне ставлення до оптимізаторам, тоді й оптимізатори будуть нормально ставитися до вебмайстрам. Якісних майданчиків вебмайстрам та гарного топа дорогим оптимізаторам.

Так само пам'ятайте, що постійні посилання рулять , а тому їх варто купувати.

П.С. Сьогодні піст без постових, так як не все вирішують гроші в нашому житті.

Опубліковано: 30/04/11 @ 08:11
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Безкоштовна реклама в біржах посилань
ТОП-10 внутрішніх чинників ранжирування сайту
Новорічний подарунок блогерам від webmasters.ru
Всіх всіх всіх з Новим 2011 роком
Робимо аналіз молодого сайту з ТОПу ортопедичних подушок. Частина 3.