Як приховати ваш чат в твіттері від фоловерів

Багато хто з вас сидять в твіттері і іноді буває так, що ми починаємо в твіттері «чатитись» з одним із фоловерів, «засмічуючи» тим самим свою стрічку непотрібними вашим фоловерів повідомленнями. Одна справа, коли це буває раз два. А іноді дискусії розгортаються на десяток повідомлень, причому початок дискусії залишилося десь далеко, а вашому погляду представляються тільки закінчення і ви не відразу вловлюєте їх суть.

Твіттер не був би твіттером, якби не придумав як від цього позбутися. Одна справа, що чатитись приватно можна в асьці і в скайпі, але ж в твіттері так зручно. Є звичайно Direct Message, але відносно недавно твіттер ввів обмеження, що директ мессаджі ви можете відправляти тільки своїм фоловерів. Так що знову обмеження.

Але є просте рішення цієї «проблеми». Не стільки навіть проблеми, а проблемки. Стоїть завдання - відправити реплаі одному з твіттерян, щоб тільки він побачив ваш твіт, а інші ваші фоловерів не побачили.

Рішення просте - пишемо такий от текст твіти: «@ HideChat @ shakinru Михайло привіт, перевірка зв'язку, відпишіться тому з реплаі на @ HideChat». Я вже. Сперечаємося що ви не побачили даний твіт у своїй стрічці. Тепер чекаю повідомлення від Михайла.

Для того щоб приховати ваш чат або повідомлення від своїх фоловерів, а адресувати його приміром конкретній людині не через direct message, використовуйте в тексті твіти-реплєї @ HideChat. При цьому фолловіть даного твіттер юзера не треба. Все.

Даний рада я знайшов через англомовний твіттер. У ньому дуже багато корисної інформації. Рекомендую підписатися. До речі, які ще цікаві поради по Твіттеру ви можете розповісти? Буду радий почути і побачити їх у коментарях.

Терехов .

Постовий - якісне створення сайтів в Єкатеринбурзі під ключ .

Відео сьогодні присвячується студентам.)


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 9 коментарів | Мітки: followers , tips , twitter , твіттер

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 14/09/11 @ 06:51
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Участь у SEOConference 2011 нахаляву
Конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці»
Поведінка людей в інтернеті
Податковий аутсорсинг
Позбавляємося від логотипу Feedburner в BuzzBoost