Найпопулярніший браузер 2010

7789 Найпопулярніший браузер 2010 року

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні я вирішив розповісти вам який браузер вибирають люди для того, що б борознити інтернет простори. Всю наступну статистику я беру на основі трьох своїх проектів, які існують вже рівно рік.

www.sports-news.com.ua - сайт про спортивні новини Україна та світу.

 Діаграмаспорт Найпопулярніший браузер 2010 року  Статістікаспорт Найпопулярніший браузер 2010 року

Tehnologii.at.ua - створений на безкоштовному движку ucoz. Тематика - програми для комп'ютера .

 діаграматехнологіі Найпопулярніший браузер 2010 року

 Статістікатехно Найпопулярніший браузер 2010 року

www.motor-news.com.ua - сайт про авто новини світу.

 діаграмамотор Найпопулярніший браузер 2010 року

 Саттістікамотор Найпопулярніший браузер 2010 року

Отже, згідно з наведеним статистикам і діаграм, видно, що найбільше людей, а саме 34284 людини заходили з браузера Opera. При чому, статистика одноголосна. Особисто я теж часто користуюся цим браузером Opera, але все ж у Опери є безліч мінусів, але про них я розповім в наступній статті.

На другому місці самих популярних браузерів 2010 року - Mozilla Firefox, з нього на вище зазначені сайти зайшло 28111 чоловік. Браузером Firefox я почав користуватися ще з того часу, коли у мене з'явився інтернет і дуже задоволений, користуюся і до сьогоднішнього дня.

Третє помста можна без вагань віддати Internet Explorer (IE). Згідно зі статистикою, яку я бачив ще рік тому, Internet Explorer був лідером серед всіх браузерів, але за рік він трохи збавив оберти. З IE на мої сайти зайшло 16559 чоловік. Цим браузером я користувався зовсім небагато тому чому то він мені не дуже подобається, хоча останні версії даного продукту мені цілком подобаються, але все ж віддаю перевагу Opere і Фаєрфокс.

Браузер від компанії Google не потрапив в TOP 3 кращих браузерів рунета і uaneta, але все ж зупинився на четвертій позиції. Це може бути тому що він відносно молодий у порівнянні з вище вказаних браузерами. Нещодавно я почав ним користуватися і хочу сказати, що його інтерфейс і швидкість мені подобається навіть більше ніж у Мозіль або Опери, так що думаю в найближчому майбутньому він ще очолить Хіт-парад кращих браузерів. Варто сказати, що в англомовному сегменті, він вже займає перші місця серед браузерів.

Решта браузери такі як Сафарі і т.д. не досягли такої популярності на нашому ринку і я думаю на рахунок них не стоїть і сильно загортатися.

А яким браузером користуєтесь ви?

P.S. мій колега Володимир Євстратов пропонує послугу . Цікаві статті про SEO.

Опубліковано: 04/04/11 @ 06:04
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Backlinks в наше століття web 2.0/3.0
Просування сайту за допомогою каталогів статей
Спостереження: Як краще захистити WordPress від спаму
Налаштовуємо robots.txt для мультісайтового WordPress
Налаштовуємо sitemap для мультісайтового WordPress