Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж

Радий представити вашій увазі свій новий безкоштовний сайт-сервіс - Share42.com - генератор скрипта кнопок соціальних закладок і мереж.

Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж

Ідея подібного сервісу давно витала в моїй голові, ще приблизно з тих часів, коли я викладав на цьому блозі свої скрипти соціальних закладок . Але втілити її вийшло тільки зараз. До речі, великим поштовхом до створення цього сайту стала колекція ікон, які я використовую. По-перше, їх відразу багато для різних сервісів в комплекті, по-друге, не складно створити самому аналогічні іконки, по-третє, вони красиві.

Дуже радує, що весь сайт від і до я зробив сам. Генерація здійснюється за допомогою PHP , а інтерфейс працює за допомогою jQuery, завдяки чому ніяких перезавантажень сторінок - всі дії відбуваються на одній єдиній сторінці.

Основна ідея сервісу полягає в тому, що користувач сам вибирає кнопки соціальних медіа, які він хоче показувати на своєму сайті. На основі цього вибору формується скрипт і створюється картинка (всього одна) з іконками, і все це віддається користувачеві у вигляді архіву.

Тенденції в Інтернеті постійно змінюються. Приміром, якщо раніше скрізь ставили тільки кнопки соціальних закладок, то з приходом соціальних мереж (типу Твіттера, Фейсбук тощо) соціальні закладки пішли на другий план. А мій сервіс дозволяє легко враховувати ці тенденції і пропонує користувачеві вибір.

У планах у мене збільшення кількості кнопок соціальних сервісів, а також, можливо, додавання варіанту з плаваючою панеллю .

PS Для багів і побажань прошу користуватися формою від реформала (помаранчева вкладка праворуч), яку я причепив до сайту сервісу.

* * *

Професійна студія "ІнКлаудс" (з 2006 року на ринку IT-послуг) - - готова запропонувати вам створення і просування сайту або порталу будь-якої складності, а крім цього створення фірмового стилю компанії та рекламу в Інтернеті.

Опубліковано: 10/04/11 @ 06:08
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Нова версія клієнта твіттер TweetDeck 0.36
Google випускає mod_pagespeed для Apache
Клієнт для WordPress тепер і на Nokia
SEO-словник (частина друга) від SeoPult
Які технології в 2011 році нас чекають?