Правда про Bormaley.com

Ворогам на зло: я живий і майже здоровий.
Багатьом буде цікаво що ж сталося насправді з блогом bormaley.com і взагалі що за темна ситуація з Борміо. Версій наворожили чимало, одна абсурдна інший, на bormaley.com навіть є типу опис подій є апофеозом абсурду і прикладом безмежно нахабні, вони то не думали що я все таки напишу в паблік як все було, а я ось пишу ....
Як мало треба для того щоб бездоказово обмовити людину, як гірко усвідомлювати що так мало треба, щоб втратити читачів, колег, друзів, партнерів, клієнтів ....

Не дивлячись на те що, я ще не повинен писати даної статті, слідство в повному розпалі
- терпіти всю цю маячню який пишуть про мене, сил більше немає. Я постараюся обійти деякі моменти, які важливі для слідчої роботи.

Ітакс по порядку:
В кінці липня до мене надійшла пропозиція навчити тонкощам сео, вебмастеров з м. Дніпродзержинськ, пропозиція надійшло від dreamir -а (Денис), профіль на Серч був старий, у бесіді людина не викликав підозр, сума адекватна і я погодився.

12 серпня я приїхав в м. Дніпродзержинськ, мене зустрів представник Дениса і провів до квартири. У якої мене і взяли 3-ри «спортсмена»
- побили і зв'язали. Наступні дві доби я провів з мішком на голові. Під заходами фізичного та психологічного впливу з мене вибили, паролі і логіни від панелей реєстраторів доменів, хостингів, поштових скриньок, сапи, длпрофіта та іншого іншого іншого. Крім цього вкрали ipad, годинник, флешку, гроші та інші особисті речі.

Втрачають момент мого полону, все одно сухі рядки тексту не зможуть передати всього того що довелося пережити ... ....

Всього було відібрано 240 доменів і фізично перенесено більш 100-та сайтів. На партнерках висіли немаленькі суми - моя дурна звичка не знімати по кілька місяців доходи, зіграла проти мене злий жарт.

14 серпня мене відпустили з умовою, що я буду продовжувати співробітництво - продовжувати передавати їм необхідні дані.
В кінці полону мене змусили підписати «псевдо» договір про купівлі продажу, після пережитого полону я підписав би все що завгодно. За договором сума 750 000 грн.,
- Маячня, ніхто не стане продавати проекти за піврічну окупність. Найдивніше, що деякі (реєстратори, хостери, партнерки) вважають даний договір дійсним, незважаючи на те що ніяких підтверджень оплат по ньому не було - і бути не могло. Не потрібно бути юристом, щоб розуміти, що такі договори - на таку суму - не можуть бути дійсними без нотаріального завірення, без документів про підтвердження оплати та ін

Напевно, якщо б не відібраний блог, я б і не став звертатися до органів МВС, але блог для мене завжди був більше ніж просто сайт, і я б ніколи його не продав/подарував/віддав.

До речі кажучи, з 12 серпня 2010 року, доступу до блогу bormaley.com та пошти на ньому (bormaley@bormaley.com), у мене вже не було. Якщо хтось писав на нього - то відповідав Вам вже не я. Якщо у Вас просили гроші за щось і Ви дали - Ви можете їх повернути - тільки треба буде написати заяву, що буде залучене до спільної справи по даній злочинного угруповання, а для початку написати мені з описом коли, кому і за яких обставин вироблялися оплати.

Якщо хтось стикався з подібними проблемами пов'язаних з цими людьми (вкрали сайти, грабували, вимагали) - пишіть мені, чим більше епізодів тим краще, а у Вас, як у постраждалих буде більше шансів повернути своє добро . Відомих епізодів вже досить багато, але невідомих набагато більше - не мовчіть панове, пишіть мені - де, що, коли і як сталося, таким «псевдо людям» не місце в інтернеті, як втім, і серед людей.

Ви думаєте, я був поодиноким випадком у них? Нічого подібного, це поставлено на потік, десятки епізодів, найрезонансніший випадок стався у них з LostFilm.TV, який міг припинити своє існування! . Багато хто тоді подумали що це піар акція, як втім і я, а насправді це була чиста правда ...

Чому я не писав це раніше? На це є 3 вагомі причини:
1. Щоб не перешкодити розслідуванню по порушеній кримінальній справі.
2. Проблеми зі здоров'ям.
3. Переїзд на ПМЖ в іншу країну.

Що відбувається в даний момент?
1. Порушено кримінальну справу.
2. Відібрані домени заблоковані за постановою УБОЗ-а в рамках порушеної кримінальної справи.
3. Пункти 3,4,5 - поки не підлягають розголосу.

Всі до єдиного домену я поверну, в тому числі і bormaley.com - ті хто купує на ньому зараз рекламні статті, постові, посилання - знайте - їх не буде - блог буде повернений в бекап від 11 серпня .
Всі хто причетний до цієї історії - будуть сидіти в місцях позбавлення волі.

У даній історії ще багато цікавих моментів, про які я Вам обов'язково розповім, деякі з них:
1 . Чому хостинг hostlife.net - кримінальний? Чому тримати на ньому сайти рівноцінно самогубству? Чи давно Сергій і Володимир Бабічев - керівники hostlife.net, займаються беззаконням?
2. Реєстратор доменів UkrNames. Чому вони всього боятися і кореневі клієнти для них не більше ніж розмінна монета? Вас пограбували і відібрали домени - Ви пишіть заяву реєстратору -, а Вам у відповідь - ідіть на .... Чому реєстратор весь цей час нічого не коментував і не пояснював громадськості що відбувається?
3. Чому інтернет бізнес в Україні абсолютно беззахисний. Що робити і куди бігти коли сталася біда? Як захиститися?

Опубліковано: 11/04/11 @ 12:02
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

53 корисних плагіна для Joomla 1.5
Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж
Нова версія клієнта твіттер TweetDeck 0.36
Google випускає mod_pagespeed для Apache
Клієнт для WordPress тепер і на Nokia