Інтерв'ю - Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru

Сьогодні в гостях на shakin.ru - Олексій Кушнірів, відомий в інтернеті під ніком seo2z. Олексій веде цікавий блог про просування сайтів , на якому можна знайти багато корисної інформації. Олексій також веде мікроблог на Твіттері. Я дякую Олексія за відповіді на мої питання і приділений час.

Інтервью-Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru

Отже, зустрічайте - Олексій Кушнірів aka seo2z!

Привіт, Олексій! За традицією, розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, яке в тебе освіта? Які у тебе захоплення, коли є вільний час?

Привіт, Михайло! У паспорті стоїть місто, якого немає - Ленінград. Саме в ньому я і народився 22 роки тому. За фахом - програміст автоматизованих систем, здобув вищу освіту в навчальному закладі ГУАП (державний університет аерокосмічного приладобудування).

Так вийшло, що з-за переїзду назад до Петербурга (до цього жив на КМВ) довелося відмовитися від кількох своїх захоплень. Зараз же до списку хобі входить: seo, чемпіонати з соксу та футбеги (вже не беру участь, тільки вболіваю), футбол, кіно (кіноман), відвідування великих фестивалів (Sensation. Pirate Station) і кілька інших.

З вільним часом зараз важко, робота в офісі забирає велику частину дня, для захоплень залишається зовсім небагато.

У якому році ти прийшов в SEO? З чого починав у цій галузі? Чим тебе привернуло просування сайтів?

Можна сказати як 3 роки тому, так і 5 років тому. Точно визначити не вдасться. 5 років тому я створив регіональний портал з форумом, який пробував просувати в пошукових системах. Таким був мій перший досвід.

Через 2 роки я почав активно цікавитися оптимізацією сайтів та просуванням, при чому отримання грошей - не було першопричиною зацікавленості. У першу чергу, мені були цікаві маніпуляції видачею, коли стало виходити більш чи менш - до мене прийшло усвідомлення того, що на цій справі можна заробляти гроші. У підсумку, заробіток доповнює практичний інтерес, або навпаки

Які б основні відмінності ти б виділив у просуванні сайту в Яндексі і Google?

Одна половина вважає, що істотних відмінностей немає, інша - що просування відрізняється кардинально. Я ж схиляюся до того, що при різних запитах, у різних цілях просування відмінності на обличчя.

 

Опубліковано: 14/04/11 @ 06:10
Розділ seo Блоги Інтерв'ю

Рекомендуємо:

Ох вже ці апдейти ТІЦ
Ховаємо блог в SERP'е від спамерів
Внутрішня оптимізація сайту і сторінок
Безкоштовні 500Мб в DropBox
Книги з SEO і не тільки