Подарунки на Новий рік

Подарунки на Новий рікПроведу невеликий експеримент і трохи відхилюся від звичної теми про SEO, про просування і т. д. Хочу розповісти про ідеї і думках про Новий рік, а вірніше про те, як вибирати та які дарувати подарунки на Новий рік.

Для інтернет-магазинів подарунків це найкращий час, бо можна збільшити вартість на 20% на всі новорічні подарунки, написати на сайті про те, що діє новорічна знижка в розмірі 10% і запевняю вас, продажу новорічних подарунків будуть на висоті .

Природно, без просування в даній тематиці ніяк не можна, зараз тільки початок грудня, але вже в системі контекстної реклами Google і Yandex можна зустріти тонну сайтів, які просувають свої послуги по запитах "Купити подарунки на Новий рік" або "купити новорічні подарунки ".

Вартість кліка в таких оголошеннях зростає кожен день, так як конкуренція величезна. Як завжди під Новий рік можна продати навіть самі не особливо-то і новорічні подарунки - каструлі теж дуже відмінно продаються, мило, шампуні, гелі для гоління (а що ж ще дарувати чоловікам на Новий рік 2011). Загалом продається все! Цим можна скористатися і навіть якщо ви звичайний магазин посуду, продумайте заздалегідь про те, що можна за кілька місяців до Нового року вже починати просування в пошукових системах по запитах "Подарунки на Новий рік, новорічні подарунки, подарунки на 2011 рік і багато інших слів.


Не всі заспокоюються на простих подарунки. Все частіше можна зустріти запити типу "Оригінальний подарунок на Новий рік" або "Прикольний подарунок на Новий рік" - судячи з усього, людям набридло бути банальними, щороку дарувати на новорічне свято шапочки, мило, каструлі, рушники - і то, в кращому випадку. Люди хочуть бути оригінальними, тому вибирають відповідні подарунки.

Вибрати прикольний подарунок на новий рік можна досить просто, потрібно тільки виявити небагато, як то кажуть, фантазії. Оригінальні подарунки на Новий рік сподобаються всім, а ви залишитеся задоволеними своїм умінням фантазувати.


Подарунки до Нового року треба вміти підносити. Дуже часто нам хочеться порадувати своїх близьких ще до Нового року, та й подарунки вже готові. Ми не чекаючи поки годинник проб'є 12, даруємо своїм близьким подарунки на початку, в середині, в кращому випадку, в кінці місяця. У підсумку нам доводиться знову вибирати подарунок, але вже не такий значущий, щоб подарувати його в Новорічну ніч. У результаті ми отримуємо велику витрату грошей на новорічні подарунки, радість від подарунка вже не буде такою бурхливою, як могла бути під час дарування основного подарунка. Постарайтеся зберегти всю інтригу і загадковість цього дня і свята.

Також можна зробити подарунки на новий рік своїми руками. Ще з давніх часів вважалося, що подарунок зроблений своїми руками вважається найкращим подарунком. Купуйте звичайне шампанське в магазині, зніміть з нього стандартну етикетку і наклейте туди свою, можете використовувати фото того, кому цей оригінальний подарунок зроблений своїми руками на Новий рік буде подарований.

Якщо ви щасливі батьки, та й навіть якщо не щасливі, подаруйте своїм дітям на Новий рік щось хороше, щось потрібне, довідайтеся заздалегідь, які подарунки на новий рік хочуть ваші діти. Зробіть так, щоб вони вірили в Діда Мороза і його онуку Снігурку. Нехай діти напишуть листа Діду Морозу про те, які подарунки вони хочуть. Також, не забувайте про солодкі подарунки на Новий рік для своїх дітей.

Ось деякі поради про те, де купувати подарунки на Новий рік, від одного автора:

Якщо ви не любите натовпу людей в універмагах перед Новим Роком ... Якщо ви раздасадовани представленими на прилавках подарунками і важко щось взагалі вибрати ... Якщо у вас абсолютно немає часу довго ходити по магазинах ... Тоді спробуйте в такому випадку заглянути в інтернет -магазин!

Таким чином завчасно вибрати подарунок, знайти оптимальну ціну, познайомитися з подробицями використання і відгуками інших покупців. До того ж, пошук по онлайн магазинах допомагає будь-якій людині підшукати насправді унікальну річ! Всі ми знаємо, як перевантажені людьми за тиждень-два до новорічних свят універмаги. Багато хто в останній тиждень біжать купувати подарунки, утворюють черги біля прилавків і в один момент скуповують все найкрасивіше. Тисняви, пробки в годину-пік і передсвяткова метушня можуть сильно зіпсувати передсвятковий настрій.

У результаті, багато людей мають намір уникнути незручностей, пов'язаних зі святами. Хтось шукає подарунки завчасно, без суєти і високих цін, з нагоди свята, вибираючи з маленького асортименту. Можна піти іншим шляхом і пошукати подарунок у мережі. Тому й розвивають онлайн торгівлю як заміну реальним магазинам.


Вся принадність у тому, щоб без поїздки в магазин, в тиші і спокої спланувати покупку. Щоб презентувати все вчасно, при оформленні покупки важливо враховувати час на доставку, якщо кур'єри доставляють з іншої держави. Купуючи завчасно, вам не доведеться віддавати гроші за прискорену доставку. Зрозуміло, перш, ніж як оформляти купівлю on-line, потрібно вивчити продукт, адже найчастіше продається не збігається з реальністю, до того ж ви не можете оглянути подарунок перед покупкою.

Якщо купуєте особливу річ, якої немає в магазинах, докладно перегляньте думки користувачів про продавця і про сам продукт. Майте справу з надійними постачальниками, які мають усталену репутацію і забезпечують високу якість товарів і роботи з клієнтами.

Вдалого Нового року і приємних подарунків!

Опубліковано: 17/04/11 @ 06:38
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Фінансовий стриптиз від листопада 2010
Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас
Що нового приніс апдейт ТІЦ 30.11.2010?
WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань
Як оптимізувати PDF-документи для пошукових систем