Естафета «Комментери» і не залишають мене думки про заробіток

Завершується естафета «Комментери» і сьогоднішній пост написаний в рамках цього заходу, яке проводиться блогом ruporu4ik.ru .

За приводу естафети хочу сказати, що її ідея мені сподобалася відразу, єдине, що б я в ній змінив, це те що в день потрібно було б ходити не до одного блогеру з коментарями, а до всіх з, складеного спочатку естафети, списку. Тобто, всі учасники естафети, щодня, на Протягом естафети, коментують блоги один одного. Як вам? Звичайно ж, можливо, ця ідея і не нова, але ефект однозначно був би краще. Цей пост завершує естафету, про її результати  сподіваюся автор викладе у своєму блозі.
Так як, волею долі, мій пост заключний, і я ризикну дозволити собі підвести маленький підсумок, то, як це бачу я, сподіваюся за ІМХО мене лаяти ні хто не буде:)
Отже продовжимо. Мені здається, що результат, хоч і невеликий, але є і деякий корисний досвід отримав і автор естафети та її учасники. Думаю такий захід варто було б повторити, попередньо вклавши у його популяризацію більше ресурсів. Хтось ймовірно запитає: «за ніж це потрібно? », та все просто, модель UGC сьогодні дуже популярна, з усіма витікаючими з цього наслідками.
Лікнеп: UCG (user generated content), так званий контент, утворюваний користувачами. Чим він може бути корисний для блогу?, ну саме головне - він несе унікальність матеріалами, не 100% звичайно, але чим його більше і якісніше залишають коментарі, тим вище відсоток унікальності.
Повернемося до естафети. Під час естафети, автори і комментери змогли поміркувати про улюбленого справі і про те, чого люди хочуть від життя. Були й особисті реальні історії деяких починань і улюблених справ.
Так ж один з авторів провів на своєму блозі веселі, але часто дуже влучно характеризують, аналогії між антивірусними програмами та акторами кіно. Вийшло смішно і влучно.
Потім ми мали щастя споглядати підбірку з картинок кімнатних капців, незвичайних тапочок, де тапки-щури ні кого не залишили байдужим. На іншому блозі ми бачили ще одну добірку фото-робіт, одного відомого дизайнера-фотошоперами.
Ще ми всі згадали, що скоро новий рік і як, а головне де ми його буде відзначати. На цим думки наштовхнув пост, про емоції на новий рік, де автор ділиться своїми бажаннями щодо цієї теми.
Було б нечесно просто виконати маленький огляд, не торкнувшись ту тему, яка хвилює мене.
Думаю, ні, я просто впевнений, що більшість блогерів, крім усього іншого, так само цікавить питання монетизації блогів. Звичайно, адже ведучи блог, хіба не приємно отримувати матеріальну винагороду. Я напевно не відкрию ні для кого Америку, якщо скажу, що зараз для багатьох блогерів, ведення блогів перестало бути просто хобі, і перетворилося на спосіб заробляння, а не рідко основний джерело доходу. Способів заробітку на блогах досить багато, але один з них, в даний момент я сам хочу випробувати.
Блогун - Покликаний перетворити хобі блогерів в джерело доходу. Одного разу я вже писав пост Заробіток кожному блогеру , проте тоді мене не взяли в блогун, через не достатнього віку блогу. Тепер ми трохи подорослішали і я буду пробувати знову.
Як добре писати про хвилюючі тебе темах і при цьому отримати гроші. Блогун дає таку можливість. Тут все гранично просто. Для початку потрібно зареєструватися, додати блог, вибрати рекламодавця з його завданням, вказати ціну, виконати завдання, написавши рекламний матеріал і все, можна вважати прибуток.
Працюючи з цією системою, блогер тільки в виграші, адже крім прибутку, він отримають безцінний досвід написання рекламних текстів, постійно вдосконалюючи цей навик, а чи варто говорити про можливості досвідченого блогера-рекламіста ...
Думаю такий спосіб заробітку цілком прийнятний для кожного блогера. А що Ви думаєте з приводу монетизації блогів, як монетізіруете свої блоги, якщо такий факт має місце бути?

Опубліковано: 19/04/11 @ 06:43
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Питання та відповіді по Wordpress - випуск 8
Індексація «вКонтакте» - важливість просування в соцмережах росте
Відповіді на питання по просуванню, № 3
Ефективність рекламної кампанії в Україну
Додаємо сніжинки в блог