Ефективність рекламної кампанії в Україну

Еффектівность рекламної компанііХочу поділиться своїми зауваженнями, висновками та висновками за проведення рекламної кампанії. Рекламна кампанія тривала рівно місяць, і я хочу розглянути ті інструменти, які спрацювали.

У цілому, рекламна кампанія визнана успішною і себе окупила. На популярних українських сайтах використовувалися банери однакового змісту з невеликим інтерактивом, після чого пропонувалося перейти на сайт.

Вибрані майданчики:

На кожній з майданчиків використовувалися стандартні банери в самих "помітних" місцях.

Усього показів: більше 37 мільйонів
Кліків по банера: більше 300 000
CTR: 0,82% Середній час між початком показу і кліком: 3 хвилини

Еффектівность рекламної компаніі

Найефективніша рекламна майданчик - odnoklassniki і bigmir , за статистикою на ці ресурси припадає 24% всіх переходів, найбільше показів і найбільший CTR. Також, з цього джерела відвідувачі найбільше здійснювали на сайті які-небудь дії - 74%.

Самий не ефективною рекламною площадкою виявився сайт нового каналу.

Самі "повільні" відвідувачі приходили з баннера ukr.net - там від відкриття і показу банера до моменту натискання в середньому проходило 11 хвилин, ймовірно люди не банери все ж дивляться в першу чергу, а пошту йдуть читати - логічно.

Географія користувачів:

Ефективність рекламної компанії

Кількість показів на людину:

Ефективність рекламної компанії

Висновок: Ось такий невеличкий звіт, можливо комусь зможе допомогти у виборі рекламних майданчиків, хоча кожен випадок індивідуальний. Якщо говорити про джерела, які теж дуже добре себе проявили, то це mail.ru, vkontakte, ex.ua, gismeteo, bigmir, rambler, i.ua, slando і Yandex - інші майданчики в сумі дали достатньо позитивний результат, тому відмовлятися в майбутньому від них не планується (ну є звичайно парочка).

Опубліковано: 19/04/11 @ 08:33
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Додаємо сніжинки в блог
mp3promo - відмінний конверт музичного трафіку
Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку. Частина 1.
Ефективні посилання для пошукової системи Яндекс
Подарунки на Новий рік