Акція на мільйон - власники трафіку будьте пильні!

Власник трафіку - це по суті король в світі інтернет-заробітку. І той сильніше, у кого його більше! Чим більше обсяг видобувного трафіку, тим більший потенціал його накопичення. Як відомо, гроші роблять гроші. І якщо ви сьогодні зливаєте трафік на улюблену партнерку, буде чудово отримати акцію під Новий Рік.

Акція на мільйон - власники трафіку будьте пильні!

Російський адверт досить хитрий, жадібний і завбачливий чоловік. При чому всі ці якості є позитивними в світі онлайн. Без них ви явно менше заробите. За старою традицією в наступаючому році всі роблять один одному подарунки. Без цього свято стане іншим і не таким цікавим. Хоча ми й дорослі люди, а вірити в Діда Мороза хочеться. Кожна компанія підходить до зимових урочистостей по своєму. Хтось ігнорує акції та подарунки, а хтось дарує і радує своїх партнерів. Лідером різного роду піар акцій є датінг сфера.

Однією з таких компаній стала знаменита аффіліейт-програма Smartbucks.ru . Поряд з відмінним конвертом, постійними виплатами та новими сайтами, партнери отримають грошовий подарунок. Акції подібного роду стали доброю традицією. Працюючи на ринку більше 2 років, було організовано близько 7 серйозних акцій, не рахуючи дрібних.

знаменита аффіліейт-програма Smartbucks

До Нового 2011 Року компанія заснувала акцію в 1 мільйон рублів для самих старанних і працьовитих адвертов. Призи отримають весь TOP в 10 чоловік і ніхто не піде з порожніми руками. Бюджетний мільйон буде розділений дуже справедливо. Було б не дуже цікаво, якби весь куш зірвав 1 адверт. А справжня схема поділу така:

1 місце - 500 000 рублів!

2 місце - 250 рублів!

3 - місце - 140 000 рублів

І далі у порядку спадання. Навіть за 10 місце можна отримати 10 000 рублів, а це гріє в холодну зиму.

Як взяти участь в акції? Легко і просто. Реєстрація в партнерці безкоштовна і швидка. Реєструйтеся прямо зараз і у вас з'явиться можливість виграти свій грошовий приз.

Як працювати? Партнерка подбала про своїх адверта і ви можете знайти море корисної інформації на офіційному блозі . На блозі представлені різного роду статті по роботі з партнерською програмою. Вся інформація береться з перших рук, допомагаючи вам добитися кращих результатів. Якщо ви бажаєте отримати інформацію щодо заробітку онлайн, залишайте коментарі і для вас напишуть статті.

Робота з компанією є відмінним прикладом стабільного та тривалого бізнесу. Статистика гранично проста і розібратися в ній зможе кожен. Найкраще працювати з сайтами-підписками, так як вони забезпечують максимальний вихлоп. Ви можете контролювати свого клієнта від кількості та вартості смс.

Заходьте до «налаштування» та обирайте для себе оптимальний варіант. Як правило, досвідчений адверт знає свій трафік і може виставити адекватну вартість. Робота з промо матеріалами також не остання справа. Вибирайте якісні промо і зливайте трафік. У вас є можливість «гратися» з промо, так як інструментів тут предостатньо.

Кожен адверт отримує 75% прибутку всієї програми. Якщо ви відчуваєте потенціал більшого заробітку, стукайте в саппорт. Вам можуть підняти ставку для більшого азарту. Якщо у вас є будь-яке джерело трафіку, ви також можете зв'язатися з менеджером компанії і вислухати умови його монетизації. Приємною роботи і нехай ваш Новий Рік буде веселим і прибутковим!

Опубліковано: 30/04/11 @ 12:32
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Важливо! Оновлення безпеки WordPress 3.0.4
Чистимо gogetlinks від поганого розміщення з правильним приміткою
Безкоштовна реклама в біржах посилань
ТОП-10 внутрішніх чинників ранжирування сайту
Новорічний подарунок блогерам від webmasters.ru