Приїхав MacBook в подарунок від webmasters.ru

Власне що, мрії збуваються. Добрався і до мене мій новорічний подарунок від порталу webmasters.ru .

Ось він - мій новий Макбук Про 13. На борту 4 ГБ оперативної пам'яті, процесор корі два дуо, на якому все просто літає. Навіть важенний FireFox не думає про те, щоб гальмувати. Макось просто чарівна, незважаючи на те, що віндузятіна встигла в'їсться мені в кров за останні багато-багато років. Після захисту дисертації збирався повністю злізти з віндузятіни - тепер є на чому.

Тепер Макбук став моїм основним робочим місцем, яке завжди зі мною. Тринадцяти дюймів монітора для роботи в інтернет мені в принципі достатньо. Вже встиг попрівикнуть. Єдине але, можуть знадобитися віндузовие софтина для роботи з просуванням сайтів, але це вирішується, благо можна поставити разом з Макос вінду або запустити вінду в параллельсе.

Цей пост пишу за допомогою блог клієнта MarsEdit. Після windows live writer трохи незвично, немає того безлічі налаштувань, або я їх просто поки що не знайшов, але з кожним днем потихеньку розбираюся і стає працювати все простіше і простіше, а головне плідніше.

Як не дивно, переїзд з вінди на Макось не був важким або складним, усе відбулося, як то легко і невимушено, можливо через те, що до цього тримав в руках макбуком і балувався з МакОС на ноут знайомих. Ще одним аргументом було те, що по більшій частині робота в інтернет відбувається через браузер, а браузери навіть у різних операційних системах ідентичні.

Перше, що поставив на Макось - це дропбокс, icq клієнт adium, ftp клієнт filezilla, firefox cо всіма необхідними плагінами, в тому числі і lastpass, google chrome, skype - поки що все, що потрібно для повноцінної роботи в мережі інтернет . Залишилося вирішити питання з переїздом з keeper classic на keeper light або пристосуватися за допомогою keeper mini. Поки що виходжу з ситуації за допомогою keeper на айфоне і enum клієнта на тому ж айфоні.

Мабуть я і інтернет дожили до того рівня, що для пошуку програм досить погуглити. Для МакОС дуже багато програм, як платних, так і безкоштовних. Все що потрібно, наприклад той же MarsEdit, аналог Total Comander я вже знайшов і встановив. Була необхідність в програмі щось на зразок Visio - теж знайшов щось з тріал строком і встановив.

Ну а саме головне - немає проблем з вірусами. Так, наскільки я знаю, Макось має уразливості через той же Safari, але це швидше виняток з правил.

Після місяця роботи планую написати звіт про роботу з маком що і як, наскільки зручніше, наскільки швидше, наскільки продуктивніше стало у мене виходити що-небудь.

Ну а поки ще раз всіх з наступаючим Новим Роком. Мрії мають властивості збуватися. Мрійте, прагнете, і ваша мрія збудеться. Приходьте до нас на webmasters.ru, спілкуйтеся, заробляйте поінти, безкоштовно замовляйте фірмові футболки. Ми завжди вам раді. Крім того, на початку наступного року буде запущено декілька цікавих конкурсів з солідними призовими фондами, так що велкам.

Терехов .

Постовий - нетипова сертифікація товарів і послуг.

З новим роком по відео! Бажаю вам повеселитися не менш весело.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2010. | 37 коментарів | Мітки: 2010 , apple , macbook , webmasters

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 01/05/11 @ 08:30
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Апдейт ТІЦ і звичайно ж з НОВИМ РОКОМ 2011!
Голота на вигадку хитра
Підсумки 2010 року і terehoff.com
Акція на мільйон - власники трафіку будьте пильні!
Важливо! Оновлення безпеки WordPress 3.0.4