З Новим 2011 Роком!

Через кілька годин наступить Новий 2011-й рік, і все найгірше за традицією ми залишимо в старому новому році і саме хороше заберемо з собою у новий 2011-й рік.

З Новим 2011 Роком!

Всі цілі, які ставилися, частково досягнуті були в цьому році, а деякі досягнуті сповна. Зараз потрібно мислити глобально і шукати різні джерела заробітку. Хочеться зробити багато, але виходить, що сили розпорошуються, а це не є добре. Тому хочу побажати Всім своїм читачам досягнення поставлених цілей, здоров'я і концентруватися на що щось одне. Не розпорошуйтеся на 10 речей. так як толку не буде ніде займайтеся ніж то одним і тоді у Вас буде успіх.

Не знаю, що мене чекає в наступному 2011-му році, але знаю точно, що в першому кварталі 2011-го року я просто зобов'язаний отримати права. Хоча якщо б постарався, то вони були вже у мене в кишені, але я якось не дуже поспішаю з цього приводу. Хочеться що б 2011-му році деякі мої особисті проекти стали більш популярні і я знайшов ще декілька джерел заробітку в мережі інтернет. джерел безліч, а от сконцентруватися на чому те одному не виходить і тому дохід виходить з кожного потроху.

Якщо хтось із моїх клієнтів на просування читає цей пост, то я постараюся зробити так, що б Ваші сайти тільки росли в пошуковій видачі і що б Ваш дохід був у кілька десятків разів вище, ніж витрата на пошукове просування. Хоча це, напевно, так і є

Дякуємо Всім читачам, що залишаєтеся читати той брєд, що я пишу, хоча іноді він корисний. Перший раз перевалило у мене кількість читачів за відмітку в 400 чоловік. Мені приємно - це гарний подарунок на новий рік.

У новому році хочу придумати якийсь конкурс для читачів, а тому підписуйтесь на оновлення блогу і не пропускайте свіжі пости.

З Новим 2011 Роком!

П.С. Найоригінальніші рецепти на порталі Cooking

Дізнайтеся чому чоловіки зраджують на цікавому блозі

Опубліковано: 01/05/11 @ 06:37
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

SEO привітання з Новим Роком
З Новим Роком, друзі! Приймайте подарунки!
З Новим роком та Різдвом!
Приїхав MacBook в подарунок від webmasters.ru
Апдейт ТІЦ і звичайно ж з НОВИМ РОКОМ 2011!