Кращі пости блогу cyber-promo.ru за 2010 рік

Доброго часу доби, дорогі друзі! Це перший пост в новому 2011 році. Пора вже повертатися до роботи і справ. Але почати слід саме з огляду найпопулярніших постів за попередній 2010 рік - це вже традиція. Кращі пости за 2009 ви можете побачити тут - Кращі пости блогу за 2009 рік .

Кращі пости блогу cyber-promo.ru за 2010 рік

Спонсор посту: Виробництво конвертів на замовлення і друк конвертів з логотипом різними тиражами - може вам виразно нагоді!

У цілому, ведення блогу в 2010 році можна було позначити як пошуки різних способів підняти ТІЦ, як можна більш якісним і стабільним способом. Були пошуки найбільш кращих стратегій створення сайтів для продажу посилань на Sape. Я писав де брати контент, як закуповувати вічні посилання для ТІЦ, як краще продавати, а як не продавати. Це як-би одна велика частина постів 2010 року.

А інші пости були присвячені різним пошукам тим заробітку і часто носили дуже філософський характер, я дивився на своє життя і багато чого аналізував. Більше ставив запитань, ніж відповідав на них. Так само більше змушував задуматися вас - мої читачі і відвідувачі, ніж сам прямо відповідав на питання. У цілому думаю це правильна політика.

Про просування сайтів, як такому, майже не чого не писав - бо, що більше ставку робив на продаж посилань, однак грудня 2010 року був не дуже хорошим і було багато вилетіли сайтів з Яндекса. Тому в грудні були переглянуті подальші плани з розвитку, розповідати про них я буду в процесі ведення блогу, ну і відповідно намагатися причиняти їх у життя.

Що стосується відбору найкращих постів 2010 року. Тут я як завжди використав стару модель. Я зайшов у адмінку WordPress і відбирав там найбільше коментують пости 2010 року. Їх було близько 20 штук. Про них і піде мова нижче. Коротко розповім про кожного, а ви зможете його повністю прочитати, якщо вас зацікавить короткий опис.

Пости йдуть у хронологічному порядку з початку 2010 року.

У цей список можна було включити ще трохи постів, але я подумав, що й цих буде досить, їх і так вийшло багато. Упевнений, що подборочка вийшло хорошою і ввечері, за чашкою кави, ви можете почитати підібрані пости.

Опубліковано: 04/05/11 @ 06:59
Розділ Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Які кнопки соціальних мереж вибрати?
Маркетинг у соціальних мережах: Facebook + Twitter та інші.
Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.
Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.
Швидкість виконання PHP-скриптів