Facebook, знай своїх друзів в обличчя

Зараз бурженет щосили переполохавши чутками про закриття соціальної мережі Фейсбук. Точніше, тепер буржунет ворожить, хто і навіщо розпустив чутки про закриття улюбленого сайту мільйонів користувачів. Природно, ніхто нічого закривати і не збирався, але вийшло весело. У мережі щосили розробляється теорія про те, що Марк Цукерберг так піарить свій сайт. І хто його знає, може так воно і є. А взагалі я збирався поговорити про інше.

Фейсбук, на відміну від того ж контакту, - відмінне місце для розробки ділових зв'язків. І школоти там поменше, і планка, як мені здається, піднята вище. Природно, і в мене є аккаунт на Фейсбук . Використовую я його рідко, але в друзі додаю майже всіх, хто попроситься. Виняток становлять тільки зайво товариські люди, які швидко вилітають з друзів, і то тільки після того, як заспамят мене до смерті.

І ось, на початку листопада я поїхав у відпустку, не надто далеко, в північний Казахстан, відвідати родичів дружини. І там мені якраз конче знадобився доступ в Facebook.

Як з'ясувалося, західні розробники, на відміну від наших, більш серйозно ставляться до питань безпеки. Розумна соціальна мережа швидко збагнула, що я значно перемістився в порівнянні з минулим місцем розташування та запросила підтвердження що я це я. Фейсбук запропонував два варіанти на вибір: активація за допомогою телефону та за допомогою фоток друзів. Я спочатку спробував використовувати телефон (благо, він був при мені). Але щось мабуть не спрацювало.

Довелося активувати обліковий запис по-іншому. Мені запропонували кілька фотографій, на яких я повинен був розпізнати своїх «друзів». Я зміг дізнатися лише Даміра Халілова , так як знайомий з ним особисто. На першій половині інших фоток були незнайомі мені люди, а на другий - взагалі не було людських осіб. Прям згадав шкільний роки і тести-Угадайки.

Ось така ось казочка. Цікаво, в контакті така розвага введуть? :)

Мораль: якщо потрібен Фейсбук у відпустці, беріть з собою телефон (з другої спроби мені все-таки надіслали код підтвердження).

На правах реклами : тепер навіть люгушкі вміють робити педикюр . Принаймні, оформлення сайту прикольне.

Читайте також:

Опубліковано: 07/05/11 @ 12:35
Розділ Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Тупик аутсорсингу, ч. 3
Просування сторінки на Facebook - залучаємо шанувальників на сторінку
Як я просунув MaulTalk.com (Talk.MaulNet.ru) в пошуку
Кнопки соціальних мереж для блогу
Ви боїтеся завести блог? На жаль, але мені доведеться вас мотивувати!