Всі хочуть щоб їх блог став тисячником. Що це і навіщо?

Тут є новини мережі .

Мені було задано питання в розділі запропонувати ідею для поста на блозі. Задав його автор блогу успішне життя , спасибі за цікаве питання - отримай у відповідь пряму індексованих посилання з блогу тисячника (пишу без всякого стьобу). Можете і ви цікаву ідею запропонувати, з задоволенням ссилочку пряму індексованих на вас зроблю, чому ні?

Ну що ж, спробую відповісти на це питання - навіщо всі хочуть щоб їх блог став тисячником? Перш за все поміркуємо, що таке блог тисячник. У якого тисяча (тисячі) відвідувачів на добу? У якого тисяча (тисячі) передплатників? Або у якого доходи на добу (місяць, рік) становлять тисячі рублів (доларів)? Або у яких тисяча постів? Або у яких тисячі коментарів? Або ?..

Михайло Шакін дав приблизно таку відповідь: «Блог-многотисячнік - це блог, у якого кількість добових відвідувачів і кількість RSS читачів обчислюється тисячами». Пруфлінк . Не думаю, що треба винаходити велосипед, тому зупинимося на цьому визначенні. До кінця минулого року я добився того, щоб по буднях лічильник ліру став показувати більше 1000 відвідувачів в добу, вчора він теж мене порадував цим, так що можна умовно вважати мій блог тисячником, так як кількість підписчиків у мене перевалила за 2500.

Почнемо з мене - навіщо мені це? Згадаймо конкурсний пост про гроші і мрії . Там є що почитати в якості передмови. Переходимо до основного змісту. У мене не було принципової мрії/бажання/потреби зробити 4 циферки на лічильнику передплатників, зробити 4 циферки на лічильнику ліру. Це не було тією метою, заради якої пишуться пости в блог, змінювався дизайн, додався в яндекс каталог. У мене була інша навіть не мета, а бажання - зробити хороший якісний блог, від якої отримувати задоволення перш за все самому. Який не соромно було б показати синові років через десять. Який не соромно було б показати партнерам.

Невеликий оффтоп - після вчорашнього поста протягом години прийшов лист-реакція на пост з пропозицією консультацій з оптимізації сайту при розробці. На підставі цього факту можна зробити простий висновок - мій блог тупо читають ті, хто хоче бути в темі. Це найкраща подяка і похвала для мене.

Продовжуємо основний зміст. Отже, «тисячна» не самоціль, а лише показник якості блогу. Під критерієм якості можна розуміти цілу сукупність факторів, з іншого боку факт з листом теж в якійсь мірі про це самому якість говорить. Разом якщо підвести межу під мною - мій блог можна назвати тисячником. Навіщо мені це? Перш за все для задоволення - коли я дивлюся на лічильник передплатників і кількість уніків, то розумію, що працюю не дарма і ви, мої дорогі відвідувачі і передплатники, читаєте те, що я пишу для вас. «Тисячна» - це своєрідна пузомерка, якою можна помірятися. Сенсу в «мерянам» з ким-то я не бачу, але якийсь здоровий егоїзм говорить, що мовляв круто - твої чотири циферки на лічильниках. І це може бути приводом для якоїсь події. Пам'ятаю, як ми з дружиною ледь не сімейне свято влаштували, коли число передплатників на моєму блозі стало рівно 500.

Це для мене. Є ще такі чудові люди як рекламодавці. Якраз тисячників вони люблять і балують статтями витрат рекламних бюджетів. Тисячники-тисячники, але ефект від тисячників може сильно відрізнятися, причому в рази. Я знаю хлопців, які можуть зробити лічильник передплатників на моєму блозі п'ятизначним. Більше того, я сам вам можу розповісти кілька способів збільшити ліву цифру лічильника на одну-дві позиції. Я можу вам підказати, як за копійки з тризначного лічильника ліру зробити чотиризначний. Звичайно це буде накрутка або чит, але чи потрібно вам це? Мені немає - тому все що у мене в циферка показується - все абсолютно природне і без жодного чита. Статистика ліру відкрита, до речі. Можете подивитися, звідки йдуть унікуми.

На питання навіщо блог тисячник для рекламодавців - для того щоб на ньому купували рекламу, а блогер заробляв на цьому. Скажу відразу, я не на кожному блозі тисячнику куплю рекламу в процесі рекламної кампанії, тому що приблизно уявляю що кожен з блогів (які мені тим чи іншим чином знайомі) представляє собою зсередини і яка його аудиторія. Навіть більше, скоріше я можу віддати перевагу купити рекламу на реальному блозі нетисячніке і отримати більший ефект, ніж на роздутому фейковие блозі тисячнику.

Щоб довго не дієслово, коротко по пунктах навіщо всі хочуть щоб блог став тисячником:

  1. Для самозадоволення (розумійте як хочете).
  2. Для того щоб подорожче продаватися рекламодавцям (саме так і читайте).
  3. Для того щоб потенційно більше заробити за інших рівних умовах.
  4. Для того щоб комусь щось довести (були випадки з практики).
  5. Для того, щоб увійти в якусь еліту блогосфери, якої формально і фактично немає (наприклад Дімкой , Глобатором , Солодким Дельфінчегом та й багато ким ще ми спокійно спілкуємося на рівних незважаючи на розкид в числі подпісчкіов і свідченнях лічильника ліру).
  6. Для того щоб вище піднятися в рейтингах блогів і спробувати отримати звідти чутлива трафіку, стати поряд з топами і потім цим пишатися - до речі кажучи, зовсім випустив з уваги рейтинги блогів, про них не варто забувати.
  7. Для того, щоб спробувати блиснути авторитетом на форумах, де тусуються блогери.
  8. Для того щоб легко і швидко знаходити потрібні контакти, поради, шукати клієнтів, отримувати відповіді на питання і т.д. - Це, мабуть, так деяка вершина, до якої має сенс прагнути.
  9. Я думаю вистачить для цього посту.

Насправді тут кожен хоче сам своє і для себе. Майже основне я перерахував, розбавивши не основним для антуражу. Тим не менш, упевнений, корисно буде і вам. Цей висновок зробив на тій підставі, що мені б цей пост рік тому був би корисний. А зараз його пишу на власному практичному досвіді - а це завжди корисно.

Терехов .

Відео сьогодні про травмпункти в комічному варіанті, шкода що в реальному житті все діаметрально протилежно і на вирішення проблем зі здоров'ям треба дуже багато часу, який гроші. Мені сьогодні для цього і гроші не допомогли, а тільки зв'язку (((

Постовий - а ви знаєте як завантажити відео ?


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 12 коментарів | Мітки: блог , блогери , блогосфера

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 09/05/11 @ 08:11
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Робимо перетину з донорам серед лідируючих сайтів з Топ
Повісив Daos. Всього 5 рублів за 1000 показів
Заробляємо граючи - це вам не посилання!
Як зробити: додаємо неблокіруемой спливаюче вікно в WordPress блог
Влада динамічного контенту