Заробляємо граючи - це вам не посилання!

Ось вже не чекав, що буду писати щось подібне, але вчора до мене прийшла просто геніальна ідея як заробити в інтернеті просто граючи в ігри. До речі, витрачати час на гру теж не обов'язково, зараз розкрию карти.

Колись давно, я купив для себе гру під назвою Team Fortress 2 - командний 3D екшн від першої особи і досить сильно занурився в гру, дуже вже вона мене затягла. З тих пір пройшло достатньо часу і я іноді «вбиваю» пару годин в інтернет баталіях.

Грі вже більше 2х років, але розробники постійно додають в неї щось нове. Якщо бути точніше - зброя та шапки. Якщо зброя служить нам лише для знищення ворога, то шапки це окремий привід для гордості. Ти можеш бути хріновий гравцем, але якщо на твоєму персонажа рідкісна шапка - ти феєрично крутий. Ось про це то мова і піде.

Не складно здогадатися, що якщо за два з гаком роки гра не втратила свою популярність, то в ній є і свої фанатики, або як усі звикли їх називати - задроти. Ці хлопці цілодобово сидять в грі і в більшості випадків вони аж ніяк не женуться за фрагами. Їм потрібні шапки! Ну раз є попит, треба робити пропозицію. Пора створювати, знаходити і вимінювати шапки з метою їх подальшого продажу.

Отже, як же можна отримати ці найзаповітніші шапки? Є 3 шляхи, хоча ні, 4 шляхи.

  1. Отримати шапку граючи в Team Fortress 2
  2. Зібрати шапку зі зброї
  3. Обмінятися, знайти шапку в ящиках
  4. Вкрасти шапку зламавши чужий Steam акаунт

Якщо останні два вимагають певних зусиль і кмітливості, то пункт номер 1 і 2 дуже прості. Проводячи час за грою, вам час від часу будуть випадати різні предмети. Як правило, це зброя, але і його можна переробити в нашу валюту. Як і з чого збирати ці самі шапки, написано на ось цьому сайті . До речі, грати зовсім не обов'язково, можна зайти на сервер і згорнути гру =)

Тепер про те, де ці самі шапки продавати і скільки вони коштують.

Середня ціна - 120-150 рублів, є звичайно і дорожче, але це вже залежно від ситуації. Для ознайомлення темка на офіційному форумі , там вам і ціни, і покупці, і місце продажу) По ідеї, якщо у вас є пара комп'ютерів, можна працювати і з запушених грою а потім продавати отримані предмети. За тиждень можна добути з повітря близько 2-3 тисяч рублів. Адже ігрові фанати, вони наймолодші і найзапекліші)

До речі, знайшов ще один дуже цікавий блог - Це напевно єдина приємна знахідка за останній тиждень. Свіжі та якісні статті, рекомендую!

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:41
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Як зробити: додаємо неблокіруемой спливаюче вікно в WordPress блог
Влада динамічного контенту
SEO прогноз на 2011 рік
Тут ідейка одна народилася для web розробників
Чи не СЕО єдиним!