+1 Автор на Ctrlc.Ru

+1 автор

Привіт! З сьогоднішнього дня крім власника цього блогу, тобто Жука , наповнювати блог цікавими статтями буду ще і я. Хто ж я такий, запитаєте ви. Я блоггер і манімейкер. Я веду свій SEO блог , на який раджу вам. Також я активно веду свій мікроблог в твіттері:. Якщо хочете, можете зафоловіть мене. Звуть мене Вадим . Напевно, з цього потрібно було почати :).

Писати в цей блог буду на ті ж теми, на які писали попередні автори, тобто про заробіток в мережі, SEO, SMO, блогінгу, різних сервісах і програмах, так що якщо ви ще не підписані на, то раджу вам швидше це зробити.

Якщо у вас є якісь питання до мене, можете задати їх за моїми контактами:

e-mail: goodseoshnik [@] gmail.com

ICQ: 552-454-469

Також, можете скидати теми, на які хочете побачити статтю, спробую розглянути всі теми.

Користуючись нагодою, хотів би анонсувати на цьому блозі акцію «Огляд за три бакса «, якою я проводжу на своєму особистому блозі. Суть акції в тому, що кожен бажаючий може отримати огляд свого проекту на моєму блозі всього лише за 3 WMZ. Так що, всі хто бажає отримати огляд на Just-Seo.Ru, можете приймати участь в акції. Ну й, оскільки, в моїх інтересах прибутку цього блогу, хочу нагадати всім читачам, що на Ctrlc стоїть рекламна рядок Daos , і ви можете розмістити свою рекламу всього лише за 10 рублів за 1000 показів рядки.

Загалом, я думаю, ви зрозуміли, хто я такий, і що я буду робити на цьому блозі, так що писати «многа букафф» не буду. Якщо хочете дізнатися більше інформації про мене, пишіть на вищенаведені контакти, хоча, по ходу справи і так дізнаєтеся про мене більше. Вже скоро, ви побачите мої пости на цьому блозі, ну а поки що прощаюся з вами. Сподіваюся, вам сподобаються мої статті, так що до нових зустрічей!

PS Напевно всі SEOшнікі знають, щоб швидше просунути проект, потрібно купити посилання у біржах вічних посилань, а також безпосередньо у інших SEOшніков.

Читайте також:

Опубліковано: 09/05/11 @ 10:21
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Всі хочуть щоб їх блог став тисячником. Що це і навіщо?
Робимо перетину з донорам серед лідируючих сайтів з Топ
Повісив Daos. Всього 5 рублів за 1000 показів
Заробляємо граючи - це вам не посилання!
Як зробити: додаємо неблокіруемой спливаюче вікно в WordPress блог