Фінстріп за грудень

otchetВсім привіт! Трохи запізнілий, але все ж звіт про фінанси за грудень.

Але перш хотілося б розповісти про ситуацію, яка склалася. Пам'ятаєте, я хвалив шалено gogetlinks? Та й справді, система дуже хороша і там можна заробити гроші. Але ось щось останнім часом мені дуже не хочеться там працювати. Для того, щоб мені розмістити огляд, мені треба на своєму блозі написати пост. Навіть якщо я буду писати кожен день, то це буде всього лише 100 рублів на добу. Погодьтеся не густо?

Зараз у мене стоїть питання, а може бути варто всі свої сателіти засунути в GGL? Але тоді мені доведеться відмовитися від Блогуна і ротапоста .... Та ще й по всій видимості відмовлюся від сапи. Цей gogetlinks - крок вліво, крок вправо, розстріл.

Тепер подивимося, скільки я заробив у грудні з сапи, ротапоста і Блогуна за допомогою 5 сайтів з ТІЦ = 10 і ТІЦ = 20, правда 1 сайт дивним чином пішов під АГС, але з'явився інший Усмішка

сапу - 4532 рублів
ротапост - 2602 рублів
блогун - 5767 рублів

Разом: 12901 рублів.

І це тільки в грудні і тільки з сателітів. Тепер я б хотів порахувати, скільки я зароблю, якщо відмовлюся від ротапоста і Блогуна, а також зменшу дохід у сапі (за правилами ggl, не більше 2 продажних посилань).
Отже, в середньому, одне посилання коштує 70 рублів. Сайтів 4, в систему візьмуть лише 3, так як один трохи ГСом пахне УлибкаЯкщо розміщувати на місяць по 200 оглядів з кожного сайту, то виходить - 14 000 з сайту Усмішка

НУ що ж варто спробувати по одному сайту пхати туди УлибкаЯкщо забракують сайти, то залишуся працювати також. Що ж стосується інших доходів, то ось вони:

gogetlinks - 446 рублів
адсенс - 470 рублів
Гральний бізнес - 6700 рублів

Загальна сума доходу за грудень: 20517 рублів

До речі, якщо потрібна допомога з вибору домену для блогу, звертайтеся до сайту bestblog.info.

Опубліковано: 10/05/11 @ 02:40
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com
Подкаст про досягнення успіху
Профіт Шоу випуск V: Єгор Анчишкин, програміст-підприємець
Нашому полку прибуло
Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook