Чи буде Daos крутити баннери?

Неодноразово ставили подібні питання. І ось тільки що прийшов ще лист. Дозволю собі процитувати уривок і наступного разу відповіддю просто буду давати посилання на цю замітку.

 

Предмет заздрості в пристойному обществе

    

У мене таке питання, можна на ДАОС зробити рекламний блок аля «Яндекс.Директ», тобто
1) по-перше не горизонтально, а вертикально,
2) по-друге в блоці розмістити 4-5 оголошень?
3) крім заголовка ще і текст розміщувати пояснювальний?

   

Daos - самобутнє і цілком самодостатнє засіб реклами, це саме рядок. Чи не баннерокрутилку, не Директ, не AdSense і не конкурент, боже збав, OpenX. З мого боку було б нескромно нагадувати, що все геніальне просто, але я і не скромний. Справа не в геніальності, суть на поверхні - прості лаконічні рішення дуже ефективні . Не вірите?

 

На підтвердження пропоную вам ознайомитися з декількома нотатками:  

До речі, хто-небудь пам'ятає, чому я починав робити Daos в позаминулому році? Я почав проект перш за все для себе, для свого блогу. І почав саме з-за крайнього невдоволення контекстними копійками . І тепер мені робити крок назад, спотворюючи свій скарб на догоду іншим наслідувачами? Не смішіть мої капці і досить вже лахміття бабусю.

 

Питання-синоніми

 

Відповідь на всі ці питання один: можна! Але навіщо?

 

Всі ми люди. І наш вид дуже цікавий, крім того у людини дуже розвинене прагнення повторювати, воно не менш сильне, ніж у мавпи. Згадайте, як іноді важко позбутися від програвання в голові почутої випадково мелодії, або як іноді неможливо утриматися від повтору чиєїсь смішний жарти.

 

Це дивне людську поведінку ...

 

Але задумайтеся, як радикально на краще може помінятися життя будь-якої людини, якщо він частіше буде задвать собі питання «навіщо?» і «чому?» І не тільки ставити запитання, але й самостійно знаходити правильні відповіді. Це велика сила.

 

Звичайно, і мене роздирали сумніви! Я мучився і мучуся, продовжуючи вирішувати дилеми. Але я вистояв, я буду твердим. Адже хто ще захистить моє дітище від розкладання, якщо не я сам? Daos не стане неповоротким універсальним монстром. І я не буду робити сервіс з Daos. Движок залишиться маленьким, спритним, зручним, і буде рости вгору як міцний і гнучкий бамбук, а не розпливатися вшир нескінченно функціональної тушею.

 

Загалом, перетворювати Daos в сумовите подобу традиційних обридлих
форматів я не буду. Однак, код відкритий, так що ніхто не заважає вам
переробити під себе. Кілька людей, наприклад, робили з Daos
баннерокрутилку, мені відомі такі випадки .

 

Оригінал завжди краще копії

 

Ідею Daos крадуть , копіюють , тиражують та перетіражіруют . А сам Daos як був особливим і унікальним, так і буде. Daos дуже гарний і без повторюшнічества, у нього свій шлях . І якщо комусь потрібна пародія на Директ або AdSense ... згадайте народну мудрість: від добра добра не шукають.

Опубліковано: 23/02/11 @ 07:29
Розділ Блоги Реклама

Рекомендуємо:

Стеж за собою, будь обережний ...
Ох вже ці лапки!
Ніколи не пізно
Проблеми з плагінів WP-Email
Накрутка підказок у Яндексі