Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний

Коли всі вже почали забивати на такі поняття, як PageRank (до речі я вже теж перестав використовувати в якості покупки посилань) гугл вирішив все-таки провести апдейт даного сео - параметра.

Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний

Для звичайних користувачів саме значення PageRank ні до чого не зобов'язує і власне воно їм і не потрібно, а ось вебмайстра та сео-оптимізатори користуються значенням PR як визначення якості сайту.

Власне, чим більше значення PageRank, тим краще і цікавіше ресурс. Є звичайно безліч способів нагнати це значення на своїх ресурсах, але так як апдейти давно не проходили саме значення PageRank втратила ту актуальність, яка була раніше.

Що ж я помітив після аналізу своїх сайтів? Тими сайтами, якими я займався ще навесні, а потім перестав влітку на них взагалі звертати уваги (сайти нові реєстрація січень-лютий минулого року) оновився на них пр і став у середньому 1-3. На деяких блогах теж побачив зміни, на деяких впав пр на 1, а де то піднявся.

Апдейт чисто в мене торкнувся сайти, які просувалися більш ніж 6 місяців тому. А що б бути точним то отак 8-10 місяців тому. Сайти, якими активно займався останні 6 місяців, отримали свій заслужений 0. Чому так і за яким принципом Пр перераховувався, поки говорити важко, а можливо це так невелика кореляція перед гарним апдейтом.

Будемо стежити за цим сео-параметром, а черговий апдейт гугла показав, що PageRank як поняття залишається жити і варто його враховувати. Як говорять багато про заробіток в інтернеті - "Якщо тема жива, то нею треба користуватися". Теж саме зараз можна сказати про PageRank, якщо він оновився, значить на нього варто звертати увагу.

П.С. Якісне просування та оптимізація сайтів від SeoProfy

Кращі в Україні!

Опубліковано: 13/02/11 @ 12:53
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Гороскоп на 2011 рік для оптимізаторів та веб-майстрів
Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?
Ловимо лютневий трафік
Маркетинг: як дізнатися і застосувати на практиці
Це сталося! Апдейт Google Page Rank!