5 способів змусити людину піти з вашого сайту, або Поради власнику

Ви замислювалися над питанням, навіщо вам потрібен сайт, крім проходження технічного прогресу і бажання встигнути за конкурентами? Якщо питання поставив вас у глухий кут, то не дивуйтеся, чому покладені на ваш веб-ресурс надії не виправдовуються. Щоб сайт міг виправдати себе як інструмент розвитку бізнесу і служив засобом зростання продажів , вам потрібно чітко розуміти , які цілі він несе.

Якщо це сайт компанії, то він може:

 • доносити інформацію про компанію
 • продавати товари та послуги
 • І якщо інтернет-ресурс не здатний виконати ці прості функції, то навіть просування його на 1-е місце у всіх пошукових системах не дасть вам бажаного потоку клієнтів і зростання доходів. Деякі власники сайтів часом самі роблять все для того, щоб відвідувач пішов з першої ж сторінки, навіть не дивлячись на те, яка чудова компанія N., і яка в неї найкраща ціна на товар М.

  Отже, 5 способів змусити людину піти з вашого сайту

  Спосіб 1. Реклама і побільше реклами!

  З перших секунд повинна з'являтися спливаюча реклама (поп-ап), банер обов'язково повинен займати половину екрану, і тільки після цього має ме-е-повільно з'являтися контент. Тому що поки рекламні сервера вантажаться довго і ретельно.

  Як? Ви вже йдете? Зачекайте, далі все буде дуже цікаво.

  Спосіб 2. Велика кількість відволікаючих і непотрібних наворотів .

  При заході на сайт на вас обрушується лавина музики, не самого краще якості, і звичайно ж без попередження. А якщо раптом у вас колонки після вчорашньої вечірки залишилися включеними на всю гучність - промінь ненависті господарям сайту забезпечений.

  Йдемо далі. На сайті все блищить-переливається зірочками-стразиками так, що рябить в очах, і зовсім неможливо прочитати текст і зрозуміти, про що ж сайт.

  Сайт написаний на флеш, який довго вантажиться, і в якому зовсім неможливо зрозуміти логіку і структуру, а також зберегти потрібну інформацію. Так що ви сайт начебто і гарний, але толку від нього користувачам мало.

  Вся інформація на сайті міститься у відео-роликах. Мало який відвідувач захоче переглядати купу відео в надії знайти там потрібну йому інформацію. Сам відеоформат нічого поганого не несе, але контент повинен хоча б коротко дублюватися у текстовому форматі, а відео виступати у формі ілюстративного матеріалу.

  Спосіб 3. Косо, криво - аби живо!

  Погана навігація здатна раз і назавжди відвадити відвідувача. Будь-який, що зайшов на сайт людина, повинен швидко зрозуміти, що міститься на даному сайті і де це можна знайти. Сенс сайту - доносити інформацію. Ніхто не буде ретельно перекопувати всі сторінки в надії знайти там закопаний скарб.

  Крім того, якщо сайт влаштований так, що кожна картинки або абзац повинен відриватися на новій сторінці, при тому, що їх можна було розмістити на одній, читач швидше за все не буде обтяжувати себе, і просто піде. Таким прийомом користувалися для збільшення кількості сторінок і розміщених на них рекламних блоків. І тут вже треба вирішити, що дорожче - мінімальний прибуток від реклами або зацікавлений у ваших послугах клієнт.

  Сайт вантажиться довго - це теж загроза любові і лояльності клієнта. У нього може бути дорогою і повільний інтернет, мало часу, і в цілому не дуже велика зацікавленість для того, щоб чекати, поки сайт зволить завантажитися.

  Помилки у верстці точно так само здатні відвернути людину від перегляду сайту. Ваш веб-ресурс повинен працювати безвідмовно в будь-якому браузері, а не тільки в одному вашому улюбленому.

  Спосіб 4. Недостатній або неякісний контент .

  застаріла інформація на сайті. Якщо ви розповідаєте про свою компанію, вона повинна бути тільки свіжа і актуальна, якщо на сайті є блог або новини, останні записи повинні бути датовані ніяк не 2008-м роком або раніше.

  Відсутність інформації про компанію. В інтернет-середовищі питання довіри є дуже гострим, і тому навряд чи хтось побіжить стрімголов робити замовлення чи шукати продукцію фірми «Вася Пупкін і партнери», про яку йому нічого не відомо.

  Сайт використовує текст, поцуплені з чужих сайтів. Мало того, що це - прямий спосіб сильно понизити сайт в рейтингу, так і відвідувачі навряд чи будуть задоволені, не знайшовши на сайті нічого нового для себе.

  Поганий шрифт, неконтрастний текст - якщо інформація буде коштувати великих зусиль для її сприйняття, будь-який користувач рано чи пізно задумається, чи варто вона їх.

  Помилки та наявність жаргонних слів. Без коментарів - «дворова» культура ще не фарбувала жоден бізнес.

  Спосіб 5. Незрозумілий хід дій .

  Сайт начебто має спонукати людину до купівлі, а виходить так, що контактних телефонів на ньому вдень з вогнем не знайдеш, форма відправки повідомлень працює некоректно, а на електронну пошту ніхто не відповідає.

  Або ж ситуація зворотна - телефон є, але відповіді на всі питання потрібно випитувати у менеджера. Просте правило: чим чіткіше і зрозуміліше на сайті розписана процедура покупки, тим більше бажання у клієнта її зробити.

  Якщо сайт виконує ознайомчу функції, слід чітко вказати, за якою адресою знаходяться магазини, сервісні центри або будь-які інші представництва компанії.

  Іншими словами, сайт нині не розкіш, а інструмент бізнесу, і наскільки якісним і наточеним він буде - залежить від вас. Способів примусити відвідувачів сайту залишити його існує безліч, тільки краще, якщо ви ними не скористаєтеся.

  is a post from: Aweb-Blog

  Реoкомендую також прочитати наступні статті

  Опубліковано: 12/02/11 @ 03:08
  Розділ Блоги

  Рекомендуємо:

  Навіщо компанії приходити до соціальних медіа?
  Андрій Мухачов: SEO в стилі антікорпоратів
  Як закривати сайт на час виконання правок
  Корпоративний блог: похмура обов'язок або оригінальний щоденник?
  Як зробити сайт зручним. Юзабіліті за методом Стіва Круга